Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Pisz na pw dogadamy się.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany 23-02-2013 at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2013 at 19:00 ----------

witam:hi:

dla zainteresowanych tematem zamieszczam kilka fotek lamp EU led czyli z pomarańczowym kierunkiem :jerk:

DSC07861.jpg

pozycja + kierunek

DSC07862.jpg

stop + kierunek

ze względu na pogodę nie było jeszcze przymiarki na aucie bo zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj obadałem te lampy na żywo u karola, rewelacyjnie na żywo wygląda :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie, w tym parchu nie robię takich inwestycji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze wygląd na "surowo" czyli wyłączone :wink:

DSC_0271.jpg

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

moim zdaniem ten kierunek wygląda jak wygląda... takie ledy przyszły... lepsze by były na brązowym podłożu, bo w pozycji stop to wiele nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wyglądają,pomysł i wykonanie mi się podoba,duży plus za oryginalny wyglad lampy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mówisz że nie tak źle wygląda ten kierunek?? to może ja przewrażliwiony już jestem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tych lampach kierunek ma kolor... no właśnie h.. wie jaki i dlatego to tak wychodzi u karola kierunek jest czerwony i to już będzie inaczej. przemaluje płytkę zobaczymy co wyjdzie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

jeszcze filmik do kompletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie by było gdyby był faktycznie czerwony(płytka) albo odsuniety trochę.Ale myślę,że priorytetem jest efekt świecenia bo kto z 10cm ogląda lampy czy nie ma babola:decayed: junior dobrze podpowiada może wyjść lepiej:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odsunięty spoko wygląda, nie widać ledów a światło się fajnie rozprasza. jutro bede malował na czerwono zobaczymy co to będzie. szkoda że ten klosz ma taki głupi kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nawet nie jest różowy...:doh:

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

jeśli jest ktoś zainteresowany lampami to pisać na pw mam 3 komplety wkładów zrobionych więc przysyłać lampy i pójdzie szybko :wink:

---------- Post dopisany 24-02-2013 at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2013 at 23:27 ----------

Proszę bardzo. Płytka w kierunku pomalowana na czerwono.

a2yba8ys.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz o wiele lepiej,ja może i bym sie wpisał na liste oczekujących ale felgi właśnie kupiłem:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...