Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

"Dodatki" do paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stosujecie jakieś dodatki do paliwa??

Kolega dodaje do Scenica (diesel) 50 ml oleju do dwusuwów (kosiarki). ponoć "smaruje", jak jeździł busem na przewozach to tak przez kilka lat lali, bez uszczerbku dla silnika....

Opublikowano

Tak mixol śmiało możesz lać do każdego tankowania inne dodatki typu STP również tylko te według zaleceń na opakowaniu raz na ileś tam km.

Opublikowano

Albo bioester, tańsze i od razu wycisza silnik.

Olej z biedronki 50/50 też smaruje ;]

Opublikowano

kolego albo poczekaj niech ci pompa wysokiego ciśnienia puści bedziesz miał wtedy mixol olej silnikowy + ON :wink:

Opublikowano

Ja sporadycznie używam do czyszczenia wtrysków Kleen Flo (w takiej czerwonej buteleczce). Polecił mi go kiedyś kolega Biszczan. Problemów z silnikiem nie miałem, ale przy pierwszych lolagach pokazywało mi wysokie korekcje i bipy, po dolewce tego specyfiku była poprawa:wink:

Opublikowano

Nic nie stosuje.

Opublikowano
Ja sporadycznie używam do czyszczenia wtrysków Kleen Flo (w takiej czerwonej buteleczce). Polecił mi go kiedyś kolega Biszczan. Problemów z silnikiem nie miałem, ale przy pierwszych lolagach pokazywało mi wysokie korekcje i bipy, po dolewce tego specyfiku była poprawa:wink:

Dużo się poprawiło? Jak wysokie miałeś te korekcje na wtryskach? Polecasz zalać STP do czyszczenia wtrysków?

Opublikowano

Porównaj sobie logi statyczne grupa 13 i 23 za pierwszym razem

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b6-avf-prosze-ocene-kompletu-logow-199145/

i za drugim jak wyglądały korekcje i bipy przed i po Kleen Flo

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b6-avf-komplet-logow-prosba-ponowna-analize-221115/

Jesli chodzi o STP to nie stosowałem, więc nie mogę wiele powiedzieć

Opublikowano
Porównaj sobie logi statyczne grupa 13 i 23 za pierwszym razem

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b6-avf-prosze-ocene-kompletu-logow-199145/

i za drugim jak wyglądały korekcje i bipy przed i po Kleen Flo

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b6-avf-komplet-logow-prosba-ponowna-analize-221115/

Jesli chodzi o STP to nie stosowałem, więc nie mogę wiele powiedzieć

Widać sporą poprawę po zastosowaniu tego środka :wink: U mnie korekcje wyglądają trochę lepiej niż u Ciebie przed zalaniem tego środka...

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.