Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Power box pd - kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko błąd komputera bez obaw.

Ja miałem zamontowany box w A4 B5 przejechałem na nim ok 30tyś km i zero problemów i dalej śmiga, nie był tam tylko opornik, lecz cała płytka drukowana (chyba dobrze mówie).

Auto nie kopci, ma mniejsza turbo dziurę porównywalem nawet moje poprzednie B5 110KM po boxie z obecnym B7 140KM i szły równo...

B5 na felgach 235/45/17, a B7 na 225/40/18

Nie, że namawiam do boxa ale napisałem moje doświadcznenia z nim :)

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie ja tez zauwazylem taka roznice ze naprawde ten box daje kopa !! troche sie zdziwilem opinia kolegow , ale jetes laikiem w tych sprawach :facepalm: i zrobilem tak jak doradzali koledzy , naprawde jest roznica mocy ! taka ze zastanawiam sie nad ponownym podczepieniu go do chwili kiedy wpusza chlopaki prawdziwego wirusa :decayed:

Opublikowano

taki box może i trochę podniesie moc ale zauważ w jaki sposób on to robi - nie wiesz czy np nie dowala momentu przy zbyt niskich obrotach gdzie wtedy po tyłku dostaje np dwumasa:whistling:itd

Opublikowano
  • Autor

ahh sam juz nie wiem :facepalm: jezeli chodzi o moc to naprawde jest odczuwalne i to dosc mocno , po odczepieniu wrecz wydaje sie ze auto jest molowate , dzis przejechalem 280km i juz nie odczuwalem takiej frajdy z jazdy , hhehe moze bylo to spowodowane ze co chwile spogladalem na komputer i spalanie a tak po 26l , na 1 biegu do 18l na 2 , dopiero na 5 dochodzilo do normy :decayed:

Opublikowano

ja w sumie też jestem prawie zadowolony z boxa. nie dymi jakoś nadmiernie,moc jest też w porządku(rozwijana w miarę równomiernie) aż się chce cały czas wciskać,wyprzedzanie to bajka.....ale jedna rzecz jest która zmusiła mnie do jego odłączenia.box montowany był w niemcowni,jest to płytka z duża ilością małych i dużych oporników czyli nie żadna jakaś lipa za 10zeta, problem w tym że box jest podłączony bezpośrednio pod aku(czyli jego zasilanie) i po 3 dniach stania w garażu lipa z odpaleniem(tak żre prąd) zostaje prostownik i tyle.Dlatego odłączyłem go(ale nie wymontowałem zrobię to na dniach) na razie od aku i jazda bez boxa i czekam do sierpnia na program w EcuProjekt bo tak mi się dobrze jeździło z dodatkową mocą że nie ma innego wyjścia:P

Opublikowano

A potem to zapieczone kierownice turbiny itp. Ten box to tylko oszukuje czujnik temperatury paliwa i z tego wzgledu sterownik podnosi dawke ( podlewa) i sie czuje roznice. Zrobic dobrego softa i bedzie banan od ucha do ucha a nie jakies ustrojstwo co cena wszystkich elementow nie przekroczy 20zl. Jest na forum paru chlopakow co dobrze softy pisza i jest gitara. Z reka na sercu moge powieszyc Tobie Spanky-iego zna sie na robocie i juz kilkanascie furek u niego zrobilem i dalej robie. Jesli chcesz wiecej koksu to turbo + wtryski + fmic + wydech i pare innych drobnostek i banan jest:) Jesli chcesz to luknij pare filmikow moich: VagTuningSadowne - YouTube

Opublikowano

Kolego nie łam się :wink: Zrobisz program to dopiero poczujesz radość z jazdy i zapomnisz o całym boxie. Box to jest badziew za małe pieniądze, typowe dla wiejskich tuningerów. Mówię ci nie przejmuj się i głowa do góry i program wgrywaj! :naughty:

Opublikowano
... spalanie a tak po 26l , na 1 biegu do 18l na 2 , dopiero na 5 dochodzilo do normy :decayed:

normalne wskazania - jak przyśpieszasz, jak masz prędkość stałą to pokazuje normalne wartości - czy box czy bez to tak jest

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

no wkoncu zajrzalem do chlopakow z tune-up i co ciekawe duzo sie dowiedzialem o aucie jak i tym power boxie , chlopaki zrobili 3 testy na hamowni z power boxem , bez no i po zabiegu :wink: heh co ciekawe niiby auto ma seryjnie 101km , a okazalo sie ze ma 110km :decayed: a na chipie 118km czyli daje jedylmne 8km a nie jak uslyszalem od goscia od ktorego kupywalem auto 25km :facepalm: a z auta bez tego boxa dalo sie wyciagnac 140km :decayed: maksymalnie 148km no ale to juz bylo by ryzyko czy nie posypal by sie raz dwa :P

Opublikowano

A ja myślałem że się wystraszyłeś i nie będzie wirusa wrzucał :decayed:

Opublikowano

czyli 30 Km kupiłes za 1000 zł

a wczesniej miałes dodatkowych 8 za całe 200 zł?:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.