Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile siedzi fabrycznie głośników w a4 b5 avant? 2 lift


Rekomendowane odpowiedzi

witam tak jak w temacie interesuje mnie ile fabrycznie mialy a4 b5 avant po 99 r. chodzi o to czy zawsze montowano 6 glosnikow i sub czy byly tez inne mozliwosci, i czy w kazdym avancie po 99 r jest syb w bagazniku? pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że auta z nagłośnieniem bose mają więcej głośników lub tak jak u mnie chodź nie mam nagłośnienia bose to w moim sedanie na wlepie mam 8RN czyli 8 aktywnych głośników może w avancie też tak jest bo ja mam sedana więc nie wypowiadam się na 100% co do avanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie bo ja mam tylko przed odseperowany i z tylu zadngo glosnika zadnego suba nie wiem czy takie biedne wersje wychodzily? a mam klimatronik pelny elektryke wszystkie szyby itd wiec jest wyposazony ladnie ale nie wiem czemu tak z glosnikami jest lipnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że auta z nagłośnieniem bose mają więcej głośników lub tak jak u mnie chodź nie mam nagłośnienia bose to w moim sedanie na wlepie mam 8RN czyli 8 aktywnych głośników może w avancie też tak jest bo ja mam sedana więc nie wypowiadam się na 100% co do avanta

SEDAN

- przód 2 głośniki 13cm w drzwiach + 2 syczki przy klamkach

- tył półka 2 głośniki 2 drożne dlatego liczą je jako 4 :)

AVANT

- przód tak jak w sedanie

- tył w boczkach drzwi 2 głośniki 2 drożne

- subwoofer w lewym boczku bagażnika

przy BOSE wszystkie głośniki są aktywne,

a w przypadku standardowego systemu audio, przód jest pasywny a tylko tył aktywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEDAN

- przód 2 głośniki 13cm w drzwiach + 2 syczki przy klamkach

- tył półka 2 głośniki 2 drożne dlatego liczą je jako 4 :)

Cze, w swoim sedanie z przodu mam 13cm Nokii, a w półce nic nie mam (nawet instalacja nie podciągnięta). Napisałeś że w sedanie w półce są głośniki aktywne - czy to są te które chce kolega sprzedać w tym temacie? http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/glosniki-polka-drzwi-listwy-progowe-lift-alu-obudowa-filtra-236023/

Czy są jakieś problemy aby je podłączyć pod nieoryginalne radio JVC? pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze sie poprawic mam avanta i z tylu nie mam miejsc na glosniki w boczkach tylko przod nawet suba nie mma w boczku ktos zajebal? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś może zakładał na tył avanta głośniki,mam dokładnie to samo,czyli głośniki z przodu a z tyłu nawet miejsca w boczkach brak.Jest możliwość założenia tam głośników?jest jakaś szansa,że jest tam instalacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma głośników ani maskownic w drzwiach, to instalacji na 100% też nie ma podciągniętej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...