Skocz do zawartości
IGNOROWANY

naglosnienie


norbert79

Rekomendowane odpowiedzi

witam i prosze o pomoc

wstawilem na tyl w polke glosniki pioneer TS-A6911 jakie radio do tego pasowaloby -najlepiej marki pioneer? proste bez bajerow tylko cd mp3 ladnie grajace,jaki zestaw glosnkow pasowalby na przod w drzwi.wiem ze zaczelem od konca ale glosniki kupilem okazyjnie.z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do radyjem obecnie moi faworyci to:

Blaupunkt Queens MP56

Blaupunkt Bronx MP75

i wspomniany PIONEER DEH-P5800MP

Jeśli Blaupunkty znajdziesz w dobrym (tanim) żródle dostaniesz je w cenie Pioneer'a.

Wybrałeś zdaje się fajne głośniczki - powiedz jak grają? Niemniej dużo zależy czym są zasilane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za wskazowki.tak naprawde to zdecydowalem sie na te glosniki dopiero jak uslyszalem je w sklepie polaczone pod radyjko alpiny dzwiek jest czysciutki i gleboki jak dla mnie sredni bas choc to moze od ustawienia radia.teraz mam je podlaczone pod radio firmowe i ich w ogole nie slysze na tylach.a tyle sie nameczylem przy ich wstawianiu a efektu.jak narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że na twoim miejscu bym szukał tylko i wyłącznie radia - przednie głośniczki bym sobie narazie odpuścił.

Mam dla ciebie pewną alternatywę, zobacz tutaj:

http://www.allegro.pl/item141700157_blaupunkt_toronto_mp73_od_zyzolinki_zobacz_.html

te radyjko idalnie będzie pasować i do tego zamiest głośników na przód pierw kupił bym wzmacniacz. Wzmacniacz bardzo dużo zmienia!!! możesz nie poznać dotychczasowych głośniczków że tak potrafią zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zmacniaczach masz ogromne pole do popisu, powinien tylko posiadać odpowiedni zapas mocy by po rozkręceniu sie nie grzał za mocno, niezbedne filtry, zabezpieczenie termiczne, odpowiednią liczbe kanałów - i tu masz chyba nad czym główkować ale chyba skłaniał bym się do podłączenia takiego - przód bezpośrednio z radia a tył + skrzynia z wzmacanicza 4 kanałowego (oczywiście skrzynia podłączona w mostku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...