Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 b5] Żółty szerszeń powraca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakiś czas temu stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi znanego wcześniej z forum, którego posiadaczem był duffy. Nie miałem za bardzo czasu żeby go wrzucić wcześniej ale oto jest. Poza lekkim podniesieniem z racji naszych dróg, narazie nie ma żadnych planów co do zmian, ponieważ auto jest zrobione ze smakiem i robi robotę (wszyscy się oglądają) Nie ma co go dokładniej opisywać ponieważ jest już wątek na ten temat i nie będę go kopiować (http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-1z-projekt-zlomek-;-194406/)

A4 b5

2012_06_23_15_57_32.jpg

2012_06_23_15_58_23.jpg

2012_06_23_15_58_36.jpg

2012_06_23_15_59_37.jpg

2012_06_23_15_58_011.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Kiedyś marzyłem o samochodzie w takim kolorze :) Ładna fura :thumbup1:

Opublikowano

Z tą wysokością to przesadziłeś:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Musiałem ją podnieść bo wcześniej jak jeździłem to sam nie moglem nawet przejechać przez żółto-czarny próg zwalniający bo się zawieszałem w we wrocku tego pełno

Opublikowano

Koła bym inne wsadził

Opublikowano

Autko za***iste, tylko ja bym tu widział małą tablicę US robioną na zamówienie taką jak miał duffy i będzie gitara :wink:

Opublikowano

Fajny zołtek.:grin:

Opublikowano

Zajebi maszyna. Można wiedziec za ile poszedł( może byc PW) bo sam sie rozglądam za czymś do tłuczenia żeby odciążyc swój

Opublikowano

dobre auto :kox: nareszcie pokazałeś. służy dzielnie ? ja bym jednak dał trochę niżej bo stracił urok i tą tablice też zamień na małą bo ta jest beee :wink:

naskrob do nich, wiedzą o co chodzi | PPHU AGO ja już mam do swojego zamówioną :naughty:

widzę że autko parkuje gdzieś przy domku więc cieszę się że nie pójdzie na zmarnowanie :hi: chętnie odkupię gałkę biegów albo zamienię się za ori z s4 ? :decayed:

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ----------

wsadziłeś już radio bo mam tą symfonie do oddania ciągle

Opublikowano

Jedyne co mozna tu ruszyć to silnik teraz:evil:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Robi wrażenie w tym kolorze. Prawdziwy Szerszeń :a4fan:

Opublikowano

właśnie się zastanawiałem jak będzie wyglądać bez listew bocznych i widzę że ok. :wink:

Opublikowano
właśnie się zastanawiałem jak będzie wyglądać bez listew bocznych i widzę że ok. :wink:

tak samo jak każdy przedlift z 95r
Opublikowano
właśnie się zastanawiałem jak będzie wyglądać bez listew bocznych i widzę że ok. :wink:

tak samo jak każdy przedlift z 95r

?

kowi ona miała listwy :wink:

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

a w ogóle słyszałem, że auto miało przygodę, ktoś z wrocka coś wie ?

Opublikowano

chodziło mi o to ze w przedliftach z pierwszego wypustu nie montowali listw progowych:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.