Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tedeik mit schwartz matt --> AFN +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi się by lepiej widziały lampy tylne po II lifcie, fajniejszy kontrast byłby z matem:wink:

zespolone wrzuć, glebe i bedzie git

Opublikowano

Dobry :hi:

Widze ze fura zrobiona w styl BLACK DEVIL :decayed: wszystko na czarno.

Wiec jesli takie masz upodobanie to oki a jesli moge wyrazic swoje zdanei to :

lampy tyl chociaz by Poliftowe

lapy przod rowniez lub jakies depo dzielone byle nie ANGEL EYES !!

i juz bedzie malina,nie bede wspominal o alusach ktore w innym kolorze nadaly by autu uroku,wystrczy ze buda ciemna.

Opublikowano
  • Autor

To jakie propozycje na kola? 17...18? BBSy? Gwintownia napewno zawita, bo te 1BE nie spelnia moich oczekiwan :kwasny:

Zabieram sie za rezanie licznika... :naughty:

Opublikowano

jesli masz fundusze to zapewne kazdy doradzi 18 tym bardziej ze w planach masz gwint,ale jesli czujesz sie niepewnie to zakladaj bez 2 zdan 17'

Opublikowano

18'' jak kolega wyżej, 1założysz 17 bedziesz czuł niedosyt:decayed:

Opublikowano

odłącz akumulator jak będziesz zakładał to nie wystrzeli:wink:

Opublikowano
no zobaczymy, nie wszystko naraz :kwasny:

17 napewno, ale 18 to ja widze tylko w kombi,zreszta popatrze jak to wyglada u was :decayed:

wkoncu dojechala... http://img442.imageshack.us/img442/7338/bajera.jpg

niestety...boje sie poduszki i bede zakladal dopiero jutro z wujasem :decayed:

No wyluzuj zrob sam i pokarz wujasowi jaki z ciebie KOZAK :grin:

Odlacz klemy odczekaj i dzialaj nic nie ma prawa sie stac.

Opublikowano

dzialaj i czekam na efekty :grin:

Opublikowano
  • Autor

jak wszystko sie ulozy po mojej mysli, to do moich szeregow dolaczy 80 b2 coupe w wersji gt 87r :naughty:

Opublikowano

ulala :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale to sie jeszcze zobaczy...oczywiscie 2.2 5 garowiec :)

Opublikowano
jak wszystko sie ulozy po mojej mysli, to do moich szeregow dolaczy 80 b2 coupe w wersji gt 87r :naughty:

A może chcesz Coupe po swapie 2,5 5-cio garowe w ropie :mysli:

Opublikowano
  • Autor
jak wszystko sie ulozy po mojej mysli, to do moich szeregow dolaczy 80 b2 coupe w wersji gt 87r :naughty:

A może chcesz Coupe po swapie 2,5 5-cio garowe w ropie :mysli:

czyli juz serca nie ma? ropniak teraz?

---------- Post dopisany 09-07-2012 at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2012 at 18:29 ----------

I wkoncu nastal czas, zeby zalozyc nowe graty :naughty:

Foty jak najbardziej powrzucam... jeszcze tylko zmiana wizerunku list z kredensu na cos typu jasny karbon i mozna sie cieszyc :polew:

Opublikowano

Fajne autko :wink: Co do felg to mogę Ci moje sprzedać :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

widzialem felunek, ale jednak mi nie pasi...chociaz moim zdaniem na twojej leze jak ulał :naughty: czekam na redukcje klinu :kwasny: takze nie bawem kierownica ssss, no i moze kiedys wkoncu przyjda te okleiny na listwy :facepalm:

---------- Post dopisany 12-07-2012 at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2012 at 23:15 ----------

Mam troche do was pytań...

Chodzą mi plany, wywalenie katalizatora - zaslepienie egra - wyczyszczenie kolektora - wyczyszczenie egra :hi:

czy to moze byc przyczyna zle dzialajacej turbiny? W sensie ze wszystko jest pozapychane? Cisne, zdlawia sie na chwile i dalej, i tak wkolko od 2.800 w gore :facepalm: podpinal go pod zbawiennego vagowego i nie wykazuje zadnych z tym zwiazanych bledow. Tylko coos tam od centralnego zamka...

---------- Post dopisany 17-07-2012 at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2012 at 21:53 ----------

sportowa kiera juz jest, teraz zostaly tylko okleiny i bedzie gotowe :decayed: foto comink sun :polew:

---------- Post dopisany 18-07-2012 at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2012 at 17:55 ----------

i po robocie nowa kiera robi robote :naughty:http://img140.imageshack.us/img140/5513/p1010029mw.jpg

a to efekt sumiennego czyszczenia

http://img163.imageshack.us/img163/9859/p1010021lu.jpg

http://img684.imageshack.us/img684/3333/p1010020rq.jpg

http://img17.imageshack.us/img17/5869/p1010024os.jpg

:hi:

Opublikowano

czym czysciles te felgi?

jak mozesz to opisz mniej wiecej uzyte srodki i napisz czy recznie czy maszynowo

Opublikowano
  • Autor

1. Specjalny pojemnik do pryskania drzew.

2. Gorąca woda - nawilżenie felg

3. Spryskanie pojemnikiem patrz punkt 1, środek wlany do niego to silna chemia :decayed:

a jest nią kosmetyk firmy ,,Moje auto" Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://nokautimg2.pl/p-e6-d9-e6d934926906a3f0aa40537644f462b9500x500/moje-auto-preparat-do-czyszczenia-felg-650-ml.jpg

No i aż do skutku , oczywiscie szorowanie gąbęczką do naczyń :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.