Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

100_2085.jpg

<br /><br />

podepnij do pierwszego jak to wyglada.. zauwazcie ze siłowniki maja dłuższą cześć w której jest gaz od tych które sa w zwyklej a4..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tej funkcjonalności.. w moim przypadku to była wiecznie brudna klamka oraz Luba rysująca paznokciami lakier w poszukiwaniu klamki... :grin:

:polew: Warte dopisania...

http://s8.postimage.org/3navvlns1/100_2085.jpg

podepnij do pierwszego jak to wyglada.. zauwazcie ze siłowniki maja dłuższą cześć w której jest gaz od tych które sa w zwyklej a4..

Zaraz dorzucę...

szkoda że działa tylko do sedana...my z trumienkami (avant ) lipa raczej z takim modem :(

Niby masz rację ale jest to na tyle tani i prosty mod, że nawet dla tak błachych powodów opisanych w końcowej części tutoriala warto go wykonać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu, może coś z tego będzie... jutro zrobie porządne foty. Jak narazie mam taką:

img9387gz.th.jpg <--- większa rozdzielczość po kliknęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz na mocowanie 1 śruby od tyłu auta.. w zawiasach z sedana otwór jest centralnie pod ramieniem a u ciebie chyba troszke z tyłu jak na foto... zawiasy z a6 c6:

100_2047.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba się brać za montaż guzika :decayed: zawiasy już są od Łukasza:banan:

Tak to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie za zakladaj, prosta sprawa a ułatwia zycie, np jadac samochodem teraz zeby otworzyć automatycznie klape musisz wyciagnac kluczyk ze stacyki a tak to tylko pyk w guziczek i klapa leci, nawet przy zapalonym aucie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe spadochron:D

ak ruszysz autkiem to nie dziala, (chyba) jutro sprawdzę ale mysle ze na bank nie zadziala jesli autko jest w ruchu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. W kodowaniu MK możesz sobie dodać blokowanie zamka klapy bagażnika po przekroczeniu 5km/h (wtedy na bank się nie otworzy :decayed:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest rozwiązane w Q7? jest tam dosyć duża, ciężka klapa i jakoś się sama podnosi...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam boczki z przyciskami pod alarm, może da się je zastąpić przyciskiem od otwierania klapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Masz 3 warianty:

1. alarm

2. klapa

3. alarm + klapa (wtedy jest mocowanie na 2 przyciski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Masz 3 warianty:

1. alarm

2. klapa

3. alarm + klapa (wtedy jest mocowanie na 2 przyciski).

To wystaczy kupić przycisk a wtyczkę i piny mogę wykorzystać z przycisków alarmu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, musisz kupic przycisk i obudowę na przyciski klapy i alarmu i jeszcze wtyczke z pinami do przycisku klapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, musisz kupic przycisk i obudowę na przyciski klapy i alarmu i jeszcze wtyczke z pinami do przycisku klapy

Nie - wtyczka i piny do alarmu są takie same jak te do klapy (wystarczy przełożyć i odpowiednio włożyć piny). Tomek chce wywalić przyciski od alarmu i odpalić samą klapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie bedzie nic szalec z blędami jak nie bedzie przycisków alarmu jesli fabrycznie były??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam fabrycznego alarmu, jedynie boczki kupiłem z tymi przyciskami i myślę żeby je wymienić na ten do otwierania klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam fabrycznego alarmu, jedynie boczki kupiłem z tymi przyciskami i myślę żeby je wymienić na ten do otwierania klapy.

J/w. Oprócz tego jeśli chodzi o alarm - wystarczyłoby go wykodować z MK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...