Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzesiek :kox::thumbup1:

Opublikowano

Ucho jest dobrze ale... :wink4:

Fajnie ale musi to iść trochę niżej :decayed:

Koniecznie!

Git wyglada, ale tak jak wyzej - z gwintem by siadlo malinowo !! :D jak cos to mam do sprzedania gwint FK w ladnym stanie, bez wzerow itd. ;)

Bierz Gregory!

Fajnie ale musi to iść trochę niżej :decayed:

Ale po co?

Dziś oblukane na zywo i uwazam ze gwint jest tu zbedny
Grześ fajne to mosz [emoji106] [emoji122]

Ty na poważnie!? :cool: Jak to po co? Żeby wyglądało!

Edytowane przez akjam

Opublikowano

20160409_175910-2.jpg

20160409_175507-1.jpg

Idź Pan wec**j.. Fqrwiłeś mnie tym kołem :naughty:

Piknie siadło :good: .. Ale ebnij nim jeszcze o glebe by spas był należyty :grin:

Opublikowano

Grzesiek bravo bravo

I co skrzypiom Tobie już opony [emoji12]

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Grzesiek bravo bravo

I co skrzypiom Tobie już opony [emoji12]

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

He he , a śniegu brak

Aha a powiedz mi ino jaki tam mosz indeks nośności czy on aby nie jest za mały? [emoji38]

Opublikowano

Dobrze to koło siedzi :thumbup1:

Zamiast słuchać starych wyjadaczy i od razu gwint założyć to by była malina :whistling:

To jutro zamawiamy nowego DTSa z Niemcowni :naughty:

Opublikowano

Grzesiek bravo bravo

I co skrzypiom Tobie już opony [emoji12]

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

He he , a śniegu brak

Aha a powiedz mi ino jaki tam mosz indeks nośności czy on aby nie jest za mały? [emoji38]

O to to to .... [emoji1]

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Firmuś opony z ujowym indeksem ale nie skrzypią bo śniegu nie ma tak jak Pajda pisze :grin:

Chłopaki co ja mam powiedzieć jest dobrze,ale zawsze jest jakieś ALE


Firmuś przód jest 8.5j30et tył jest et25 :naughty:


A ty kombinujesz ten zestaw jeździł w Q

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Firmuś opony z ujowym indeksem ale nie skrzypią bo śniegu nie ma tak jak Pajda pisze :grin:

Chłopaki co ja mam powiedzieć jest dobrze,ale zawsze jest jakieś ALE

Firmuś przód jest 8.5j30et tył jest et25 :naughty:

A ty kombinujesz ten zestaw jeździł w Q

:hi::hi::hi:

Ju po ptokach teraz dystanse dobrać

Opublikowano
  • Autor

Firmuś jakiej były firmy springi te o których myślałeś?

Które koło wziąłeś?

Opublikowano

Jest sztos Ucho w porównaniu do starych felg jeśli dobrze pamiętam na którymś Zatorze to były coś ala LM z rantem ( bardziej mi zawsze pasowały do BMW)
Co do tych sprężyn to kiedyś się skusiłem na tego vogtlanda i nie wiem czy mi gość to źle dobrał ale tył stał jakby wory z ziemniakami w bagażniku były.

Opublikowano

MAJKI czyli ze nisko tyl byl??

No własnie masz pewnosć czy dobrze dobrane był.

Opublikowano
  • Autor

Majki a mi moja wczoraj powiedziała ze stare były ładniejsze :facepalm:


Firmuś link nie hula

A springi nie dla mnie :wink:

Opublikowano

MAJKI czyli ze nisko tyl byl??

No własnie masz pewnosć czy dobrze dobrane był.

No właśnie przód był w miarę ale tył siedział że koła w błotnikach schowane i nieciekawe to wyglądało.

W b5 miałem Weiteca i było ok, w b7 miałem eibacha, teraz w BMW też eibacha i jest ok.

Wiadomo gwint to gwint ale to już większy wydatek, ja w touranie miałem nisko budżetowy, siedział fajnie tylko skakał na drodze jak ping pong

Opublikowano

Rozumiem,zastanawiam sie wlasnie i albo pro kit albo te vogtland. Myslalem tez nad przodem samym na springu a do tylu dolozyc regulacje z gwintu

Edytowane przez Frimuś

Opublikowano

THX Pany

:ph34r: Tomek twój wzór

Pucek dziś uświadomiłem sobie że miał gwynt wpaść zamiast springów, bo koza że Polko przejedzie pode mną :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

:grin: :grin: :grin:

Jak podniosę maksymalnie to będziemy na równi :decayed:

Jutro obniżamy :thumbup: :lol1:

20160319_181539.jpg

Tylko tretytki mocniejsze musze kupić

...mom grubski trytytki 15mm średnicy i 12 też sie znondom :kox:

Opublikowano
  • Autor

Trochę lepsze foty :wink:

20160416_150033-2.jpg


20160416_145713-2.jpg


Na razie taka koza zostaje :grin: auto dziś oblukane w ruchu i niżej nienie trzeba do normalnej jazdy :naughty:

Opublikowano

Dobre to mosz :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.