Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P


Seikokilla

Rekomendowane odpowiedzi

pic - tak ale nie w najblizszym czasie, niestety :kwasny: moge cos ogarnac ale dopiero po poniedzialku.

przy okazji nowy upgrade na pokładzie - wewnetrzny pakiecik LED zamontowany, reszcie cos widac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to zbieranie gratow mi podnosi cisnienie, ciagle cos nie tak. dzis po ponad miesiacu dopiero info ze wysylaja gwint :facepalm: jak tak dalej pojdzie naciesze sie furka 2 tyg i do roboty :doh: do tego moja juz mi rant zalatwila :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dzis dotarl gwint :whistling:

---------- Post dopisany 02-07-2014 at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2014 at 23:42 ----------

dotarl i co z tego :facepalm: nie ma kiedy zalozyc, skończy się na tym ze pojade do roboty i tyle będzie z jazdy na gwincie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecie to chwila roboty

bierz podnosnik i do garazu! :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne remont od miesiąca :mad: zawsze pod górkę, szkoda gadać.

Wysłane z mojego MK16i za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ----------

Pozatym czasu ni ma, w niedzielę do DE muszę jechać.

Wysłane z mojego MK16i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat zdążysz obniżyć w weekend i zostawić żonie... to jak wrócisz bedziesz miał co robić... :naughty::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu na nic generalnie :mad: muszę nstrugach na druga fure bo inaczej nic z modzenia nie będzie.

Wysłane z mojego MK16i za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany 03-07-2014 at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2014 at 17:23 ----------

To akurat zdążysz obniżyć w weekend i zostawić żonie... to jak wrócisz bedziesz miał co robić... :naughty::grin:

to pewne, ranty zalatwila po 2 tyg, wiec gwint hmm 3dni :decayed:

---------- Post dopisany 16-07-2014 at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2014 at 00:46 ----------

No wreszcie zalozone :decayed:12663.jpg Niech sie ulozy to ciut podregulujemy , wreszcie front nie wyglada jakby szykowal sie do startu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie podoba :decayed:, szkoda ze kobieta rozwaliła mi wydech w ciągu 24h :facepalm: ale już zrobione i podniesione 2cm wiec teraz pownno byc spox :naughty: szkoda ze to minimum dla mnie bo mam najazd do garazu pod sporym katem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrą robote i gustowną tu widzę :D jaki koszt zrobienia takich lamp przednich jest? :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrą robote i gustowną tu widzę :D jaki koszt zrobienia takich lamp przednich jest? :slina:

w sumie juz nie pamietam :facepalm: napisz na PW do kolegi Gwerty bo bralem od niego, jak wielu na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrą robote i gustowną tu widzę :D jaki koszt zrobienia takich lamp przednich jest? :slina:

w sumie juz nie pamietam :facepalm: napisz na PW do kolegi Gwerty bo bralem od niego, jak wielu na forum :wink:

kolega Gwerty nie był na forum od maja także ciężko będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrą robote i gustowną tu widzę :D jaki koszt zrobienia takich lamp przednich jest? :slina:

w sumie juz nie pamietam :facepalm: napisz na PW do kolegi Gwerty bo bralem od niego, jak wielu na forum :wink:

kolega Gwerty nie był na forum od maja także ciężko będzie :wink:

A co z nim, wakacje takie dlugie ma?:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ch*jowe:decayed:

jest wysoko a mimo wszystko szuram :grin:

zmierze wieczorem i Ci powiem, ale musze u siebie jeszcze podregulowac jak juz wbije to uszczerstwo w dowod:naughty:

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ----------

A ten tego majster, nie chcesz odkupic odemnie dystansow? 11 i 15 mm? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...