Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki Panowie ci ja bym bez was zrobił :> Po śniadaniu idę kodować.

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 424,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki Panowie ci ja bym bez was zrobił :> Po śniadaniu idę kodować.

daj znac czy dales rade :gwizdanie:

Opublikowano

-> Kanal 62 (Verbauliste Datenbus-Display)

+01 - Radio (Mehrausstattung)

+02 - Telefon (Mehrausstattung)

+04 - Navigation (Mehrausstattung)

+08 - Telematik (Mehrausstattung)

+16 - Kombiinstrument (nur codiert falls ein 2. Gerät verbaut wurde)

W którym sterowniku to jest ? se nie daje rady :>

Opublikowano

[17] instrument cluster dalej ->10 Adaptation

Opublikowano

[17] instrument cluster dalej ->10 Adaptation

I wszystko by było proste tylko mój kabel nie daje rady.[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 12:33_________________________________________________

[17] instrument cluster dalej ->10 Adaptation

I wszystko by było proste tylko mój kabel nie daje rady.

Sytuacja opanowana, przycisk mode przełącza mnie z radia na telefon i z powrotem, tak to powinno działać? Ale na ekranie navi się nic nie zmienia.

Opublikowano

Bo sie nie bedzie zmieniac, chyba, ze klepniesz w guzior TEL, albo automatycznie sie zmieni w momencie gdy ktos do ciebie bedzie dzwonil

Opublikowano

No to ok mod dokonany, dzięki wszystkim za pomoc.

A ma ktoś może u siebie moduł z H

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

zaraz oszaleję, gdzieś były fotki jak dostać się do miejsca na BT pod fotelem a teraz nie moge znaleźć... pomóżcie proszę

Opublikowano

No to ok mod dokonany, dzięki wszystkim za pomoc.

A ma ktoś może u siebie moduł z H

Ja mam dokładany moduł H - wszystko śmiga.

Opublikowano

zaraz oszaleję, gdzieś były fotki jak dostać się do miejsca na BT pod fotelem a teraz nie moge znaleźć... pomóżcie proszę

odsun fotel pasażera na maxa do tyłu, ściągnij listwe progową (wyszarp ją do góry), podważ mocno wykładzine i go ręką wymacasz i wyciągniesz. Jest w takim czarnym pudełku.

Pozdro

Opublikowano
42c3157041f746e2gen.jpg
Opublikowano

zaraz oszaleję, gdzieś były fotki jak dostać się do miejsca na BT pod fotelem a teraz nie moge znaleźć... pomóżcie proszę

odsun fotel pasażera na maxa do tyłu, ściągnij listwe progową (wyszarp ją do góry), podważ mocno wykładzine i go ręką wymacasz i wyciągniesz. Jest w takim czarnym pudełku.

Pozdro

dzięki chłopaki za wskazówki. czeka mnie troszkę więcej z tym roboty bo mam zamiar wstawić moduł na jego właściwe miejsce więc wiązka kabli będzie musiała jakoś przejść w stronę radia. zamiast puszki trzabędzie cos ze styropianu wyrezać :). za schowkiem pasażera siedzi już wzmacniacz do radia więc tam już miejsca niema.

Opublikowano

Ostatnio sprzedałem samą puszkę za 80zł na allegro.

Sprawdź aukcję - poniżej 100zł można wyrwać.

Jeśli masz fabryczny handsfree to puszkę już masz - w tym samym miejscu pod fotelem. Jeśli nie to musisz rzeźbić.

Opublikowano

Pytanko

zawiesił mi się moduł BT widnieje ostatni nr z którym rozmawiałem stało się to podczas rozmowy jak padła bateria. Jak teraz go odblokować, miał ktoś taką sytuację, poza rozłączaniem go z kabla. Czy jest jakiś sposób inny bo ten skuteczny ale czasochłonny

Opublikowano

Pytanko

zawiesił mi się moduł BT widnieje ostatni nr z którym rozmawiałem stało się to podczas rozmowy jak padła bateria. Jak teraz go odblokować, miał ktoś taką sytuację, poza rozłączaniem go z kabla. Czy jest jakiś sposób inny bo ten skuteczny ale czasochłonny

wyciagnij bezpiecznik.

Opublikowano

A możesz podac który, będę wdzięczny

Opublikowano

A możesz podac który, będę wdzięczny

To odepnij akumulator, będziesz miał łatwiej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.