Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie przeglądałem mniej więcej temat, ale jest tyle stron, że idzie się pogubić, a mam jedno pytanie. Planuję dołożyć moduł BT pod fotel pasażera - mam już wszystko w domu, tylko zastanawia mnie ile mniej więcej metrów wiązki przewodów będzie mi potrzebne? Moduł kupiłem już z 1,5m wiązką (licząc od skrzynki). Według Was wystarczy czy może być za mało?

Edytowane przez kokonekus

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 424 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zalezy jak puscisz wiazke, ja nie wiem jak ona tam fabrycznie idzie ale moze byc krotko chyba ze pojdziesz na skroty

Opublikowano

Witam, cytując kolegę kokonekus "jest tyle stron, że idzie się pogubić" również mam pytanie :D

Czy do tego radyjka można podłączyć smartfona przez blutooth ?
fp5v7p.jpg

do tego wielofunkcyjna kierownica

29gg5yx.jpg

Próbowałem już kilka razy ale najwidoczniej robię coś źle :P
Proszę o pomoc, dzięki z góry :)

Opublikowano

Jasne, że można. To przecież BNS. Może zły pin wpisujesz? W ustawieniach BNS znajdziesz obecny PIN.

Edytowane przez nitroo

Opublikowano

Tam masz klinie w innym miejscu moze dlatego nie dziala

Opublikowano

Jasne, że można. To przecież BNS. Może zły pin wpisujesz? W ustawieniach BNS znajdziesz obecny PIN.

Jak dostać się do ustawień BNS?

Tam masz klinie w innym miejscu moze dlatego nie dziala

Nie do końca rozumiem o co chodzi :(

Sorry za może i banalne pytania, ale trochę zielony w temacie jestem :whistling:

Opublikowano

No zalezy jaką masz wiązkę, jeśli taką pod rns-e to przyjrzyj się jak idzie k-line diagnoza, łączy Ci się vcds z modułem?

Opublikowano

Jak dostać się do ustawień BNS?

Chyba musisz poszukać po wciśnięciu TEL. Strzelam z pamięci, bo nie mam BNS, tylko u kolegi się łączyliśmy z tym radiem na pewno i widziałem, że widział PIN. Zapytam inaczej - znajdujesz urządzenie BT i łączysz się z nim w ogóle?

Opublikowano

Ok znalazłem rozwiązanie. Grzebałem chyba od 2h w internecie i znalazłem wzmiankę o tym, że bluetooth z Audi dla nowych urządzeń jest aktywny tylko przez 30s po włączeniu zapłonu, później widzą go tylko sparowane urządzenia. Nie wiem ile w tym prawdy ale poszedłem sprawdzić i .. zadziałało :wink:

Dodam, że wcześniej próbowałem się łączyć zazwyczaj czekając na kogoś przy włączonym samochodzie - dlatego może się nie łączyło.

Najpierw próbowałem z kodem "0000" ale nie poszło, zaskoczyło przy "1234".

Korzystając z okazji zapytam od razu jak pobrać kontakty, przerabiał ktoś temat?

A no i dzięki wszystkim za odpowiedzi, rozwiązanie na szczęście okazało się bardzo mało problematyczne :hi:

Edytowane przez t_stepniak

Opublikowano

To, na ile czeka na nowe urzadzenie jest do ustawienia w adaptacjach, moze nawet czekac caly czas. Standardowo chyba wlasnie jest 30sek albo 5 minut. Kontakty powinny sie zaladowac automatycznie po paru minutach jesli zakodowales modul na High.

Opublikowano

Zaraz wyruszam w większą trasę to się pobawię po drodze i spróbuję to ogarnąć.
Jak sprawdzić jaki moduł mam zakodowany? Ja nic nie zmieniałem więc możliwe, że jest jakiś standardowy :P

Opublikowano

Ty cos tam kodowales wogole?

Opublikowano

Jak sprawdzić jaki moduł mam zakodowany? Ja nic nie zmieniałem więc możliwe, że jest jakiś standardowy

Jeśli odczyta Ci Twoją książkę telefoniczną to HIGH, ale najlepiej jakbyś VAG podpiął.

Opublikowano

Panowie, a czy z radiem Navigation Plus, tj chyba RNS-D blutek działa?

Opublikowano

Dziala nawet z 1din concertem

Opublikowano

A co dokładnie muszę kupić?

Oryginalnie miałem zestaw pod telefon przy tunelu...

Opublikowano

Moduł, antene i kabel.mikrofon juz masz w lampce

Jeszcze piankę do puszki jesli chcesz go pod fotel dać, skrzynkę już masz po starym zestawie

Opublikowano

Thx :-)

Opublikowano

Jak sprawdzić jaki moduł mam zakodowany? Ja nic nie zmieniałem więc możliwe, że jest jakiś standardowy

Jeśli odczyta Ci Twoją książkę telefoniczną to HIGH, ale najlepiej jakbyś VAG podpiął.

Dla kolejnych użytkowników którzy odgrzebią ten temat:

Książkę telefoniczną wczytało mi dopiero po 2h jazdy, natomiast nazwy do numerów po łącznie ..5h jazdy. Dopiero po tym czasie jak ktoś dzwonił to zamiast numeru pokazywała się nazwa :)

Opublikowano

Jaki to modul? Dlugo cos,juz ich troche poinstalowalem i zwyjle nie trwa to dluzej niz 5-10 minut

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.