Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam problem z polaczeniem kable od modulu bluetooth do navi rsn-e.kupilem kabel gdzie jest 5 kabli,ktore trzeba podlaczyc,ewentualnie pare podlutowac,opisujecie jakis kabel ktory ma 3 zyly,moj ma 5 zyl.prosze jakies schematy gdzieto trzeba podlaczyc w kostce navigacji.Moze ma ktos jakis schemat kodowania.Moze jest ktos z zachodniego woj, z vagiem,kto ma o tym pojecie

Dziekuje z gory za podpowiedzi.

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 424,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witajcie.

Czy udalo sie komus przeskoczyc ****** symbiana?

Mam modul M, Nokia N95 8GB i nie dziala :(

Nie wiem co zle robie...sciagnelem Nokia Manager.

Zainstalowalem.

Wywalilem parowanie z telefonu.

Przywrocilem ustawienia fabryczne w RNS.

odpalilem program, zapytal czy wlaczyc BT.

dalem TAK.

przekrecilem stacyjke na zaplon.

I ciagle widze PRZETWARZANIE na telefonie.... :/

czy cos pominelem??

Nokia kazda inna ale nie na symbianie, iphone, pobieraja kontakty... nie mowicie ze musze zmieniac telefon...

Opublikowano

tak-wgranie nowego softu do telefonu

Opublikowano

moj soft to: 30.0.018 z 23.07.08[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 23:20_________________________________________________a czy kontakty musze miec na SIM czy moga byc na telefonie??

Opublikowano

mam dokładnie to samo co KERCZI (mam nowy soft) 31.1.015 z 07.11.2008

Opublikowano

Boberek HELP ME :)

Nie wiem co zle robie...sciagnelem Nokia Manager.

Zainstalowalem.

Wywalilem parowanie z telefonu.

Przywrocilem ustawienia fabryczne w RNS.

odpalilem program, zapytal czy wlaczyc BT.

dalem TAK.

przekrecilem stacyjke na zaplon.

I ciagle widze PRZETWARZANIE na telefonie.... :/

czy cos pominelem??

tak-wgranie nowego softu do telefonu

ja mam E51 podniesiony soft do

300.34.56

11.12.2008

RM 244

potem wgrałem

ten program z NOKIA

uruchomiłem program tez miałem ze ładuje cos tam zrobiłem UKRYJ

Druga ważna rzecz wszystkie telefony kótre masz na telefonie muszą tez być na karcie SIM

u mnie wszystko ładnie pięknie działa :)

Opublikowano

Telefon sparowales dopiero w momencie jak miales uruchomiony ten program??

Czy on sam sie sparowal??

Opublikowano

hmm

jak podniosłem wszytsko do nowego softu wgrałem program nokia manager czy jakos tak

skopiowałem wszytskie kontakty na sim

uruchomiłem program

kliknąłem ukryj

i potem sparowałem :) z audi

chwile poczekałem i wszytsko działa pięknie

ksiązka na fisie :)

Opublikowano

Na symbian uiq (SonyEricsson P1i z najnowszym softem) odczytuje kontakty. Nic nie trzeba kombinować :) (moduł BT wersja Q)

Opublikowano

wgralem jeszcze nowszy soft do telefonu, wgralem program, ide zobaczyc jak sie nie uda mozecie wypatrywac telefonu pod moium oknem :confused4:

Opublikowano

no to powinno działac :)

chyba :)

Opublikowano

To, że działa na E51 wcale nie oznacza, że będzie działać na innych nokiach. U mnie nie działa ani z N70, ani z N95.

Opublikowano

mam N70 + soft pobrany z tej strony

http://europe.nokia.com/A4143881

i wszystkie kontakty (ok 500) można zobaczyć w nawi i na fisie :>

do N70 zainstalowałem ten: Nokia_810_Contacts_Download_S60_2nd_S80.sis

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

No to tak wersja D

ma rozpoznawianie głosowe

sciąga ksiąke telefoniczna która pokazuje sie na fisie

i to tyle

nie wiem jaką mam wersje BT ale u mnie to nie działa z E51

Ma ktos pomysł???

Opublikowano

słuchaj przyjacielu

podniosłes soft E51 do 300.34.56 ?? sprawdza sie to po wciśnięciu *#0000#

jesli masz taki soft to wgrywasz program

a priorytetem jest zeby kontakty były na karcie SIM

i wersja BT nie na znaczenia a raczej masz wersje D lub podobną która to obsługuje

Opublikowano
  • Autor

słuchaj przyjacielu

podniosłes soft E51 do 300.34.56 ?? sprawdza sie to po wciśnięciu *#0000#

jesli masz taki soft to wgrywasz program

a priorytetem jest zeby kontakty były na karcie SIM

i wersja BT nie na znaczenia a raczej masz wersje D lub podobną która to obsługuje

Bardziej dobitnie już chyba się nie da :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To nie takie proste, ponieważ w modułach BT są flashe typu NAND, które są dla procesora jak twardy dysk. Odczyt z jednego urządzenia i zaprogramowanie tym plikiem innego flasha "uśmierca" moduł.

na dzień dzisiejszy możliwe jest sflashowanie modułów na światłowodach.. za miesiąc będzie można flashować moduły do RSN-e..

Panowie czy coś zmieniło się w tym temacie.

Podobno pojawiła sie nowa wersja sterownika 8P0 862 335 S z softem 0550

Opublikowano

To nie takie proste, ponieważ w modułach BT są flashe typu NAND, które są dla procesora jak twardy dysk. Odczyt z jednego urządzenia i zaprogramowanie tym plikiem innego flasha "uśmierca" moduł.

na dzień dzisiejszy możliwe jest sflashowanie modułów na światłowodach.. za miesiąc będzie można flashować moduły do RSN-e..

Panowie czy coś zmieniło się w tym temacie.

Podobno pojawiła sie nowa wersja sterownika 8P0 862 335 S z softem 0550

Mam u siebie wyrezany taki moduł z literką S. Przyznam szczerze, że różnic specjalnych nie zauważyłem. Ale zrodziło sie jedno pytanie. Czy listę wybieranych i nieodebranych połączeń również pobiera wam moduł z telefonu tak jak książkę czy są to tylko połączenia wykonane w aucie?

Opublikowano

to zalezy od telefonu, mi w htc diamond z wm6.1 czasami pobiera ksiazke telefoniczna a czasmi nie, tak samo jest z odebranymi i nieodebranymi natomiast z htc tytn z wm6.0 synchronizuje sie bez problemu i bt z auta łyka wszystko

To nie takie proste, ponieważ w modułach BT są flashe typu NAND, które są dla procesora jak twardy dysk. Odczyt z jednego urządzenia i zaprogramowanie tym plikiem innego flasha "uśmierca" moduł.

na dzień dzisiejszy możliwe jest sflashowanie modułów na światłowodach.. za miesiąc będzie można flashować moduły do RSN-e..

Panowie czy coś zmieniło się w tym temacie.

Podobno pojawiła sie nowa wersja sterownika 8P0 862 335 S z softem 0550

Mam u siebie wyrezany taki moduł z literką S. Przyznam szczerze, że różnic specjalnych nie zauważyłem. Ale zrodziło sie jedno pytanie. Czy listę wybieranych i nieodebranych połączeń również pobiera wam moduł z telefonu tak jak książkę czy są to tylko połączenia wykonane w aucie?

Opublikowano

U mnie Iphone 2G soft bodajze 1.1.4 pobiera ksiazke ale polaczen juz nie. Zapamietuje tylko te, kotre byly wykonane w aucie. Natomiast po wylaczeniu i wlaczeniu lista sie resetuje tzn znika.

I jeszcze jedno małe pytanko. Do ksiazki na FISie niezbedna jest kiera z multi tak? (przynajmniej tak by wskazywala logika)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.