Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z wymiana radia na niefabryczne system BOSE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam moj problem polega na tym ze zakupilem sobie radyjko JVC poniewaz w moim seryjnym radiu juz niedomagal potencjometr. Ale po odlaczeniu seryjnego radia nie zadzialaly zadne glosniki nawet przod :(. Wiec kupilem przejsciówke bose Phonocar dokladnie taka jak na zdjeciu

PHONOCAR4190.jpg

po podłaczeniu do radia nadal nie wydobywa sie zaden dzwiek wiec jak mam to podlaczyc, wydaje mi sie ze ja mam wszystkie glosniki aktywne bo inaczej chociaz przód by dzialal prosze o pomoc.

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe że masz system bose, a pod niego potrzebny jest adapter bose, zwykły phonocar nie bedzie działał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał Kowi87.

Dużo tańszy od phonocara, a działający tak samo jest np ten ADAPTOR SYSTEMU AKTYWNEGO AUDI BOSE ISO>miniISO (2462630317) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszysko jest ok trzeba podlaczyc niebieski kabel do anteny i wszystkie wzmacniacze dzialaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest kabel od anteny, to jest kabel sygnałowy remote, pisałem o nim w swoim watku o zmianie radia, ale wiem szukajka jest beznadziejna:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat.... ja nie mam systemu bose ale tez tyl jest na wzmacniaczu.... i po podlaczeniu wszystko dziala z wyjatkiem prawych tylnych drzwi... tzn graja ale bardzo cichutko czyt. slyszalne cos tam dopiero po ustawieniu tylko na te drzwi.... ma ktos jakis pomysl o co chodzi... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź kable idące do głośnika.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze zdjolem boczek i wszystko podlaczone jak trzeba.... przy kostce w subie tez ok.... juz sam nie wiec o co kamannn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wysiadł jeden kanał w wzmaku? Zmien kable miejscami prawy z lewym i zobaczysz co będzie

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu bym obstawial ze nie ma sygnalu na wzmacniacze glosników, sprobuj podac sygnal z zółtej kostki do miejsca gdzie sa chincze na wzmacniacz w radiu nie na suba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuje tak jak mowisz, podepne prawe drzwi pod lewi i zobaczymy moze faktycznie 1 kanal padl we wzmaku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...