Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośne wtryski gazu


Roberto90

Rekomendowane odpowiedzi

G. prawda że Valteki są badziewne, osobiście na nich zrobiłem ponad 20k km i nic się nie dzieje. To że mają taką a nie inną konstrukcję to nie oznacza, że są złe. Są za to relatywnie nie drogie. Masz wtryski Valtek 3Ohm.

tak 20tys to już dużo:) tylko jak wyjaśnisz to ze ona maja wydajność do około 32-35koni na cylinder a ty je masz pod maską?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wolę raz na rok założyć nowe Valteki niż pchać kilkaset złotych w np Hane gdzie przy 125KM ;- nie odczuję różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kolegę co ma peugota 1.6 i odczuł kolosalną różnicę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom nawet 20,5;P przede wszystkim auto zaczęło się przełączać bez problemu i bez żadnego zawahania obrotami na LPG na poprzednich wtryskach jak się ustawiło to za tydzień się rozjechało i pali mniej a mocy odczuwalnie więcej jest mega zadowolony a to najważniejsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu jak jest dobrze założona i wyregulowana instalacja, wymieniane na czas przewody, świece, filtry, raz na jakiś czas czyszczona przepustnica to i Valteki dadzą radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam valteki od trochę ponad 20tys i w sumie na razie sprawują się od początku tak samo. Na luzie jak mocno dodam gazu to zanim się zbierze lekko się przymuli a zużycie paliwa jest chyba dosyć spore jak na 2.0 bo ciężko zejść w trasie do 10l przy 120km/h raczej ok 11l a w jeździe mieszanej do 16l lpg. Ale nie wiem czy to wina valteków i czy zmiana wtrysków na lepsze coś by zmieniła. Jak padną te valteki to pewnie założę te hany ale na razie póki działają to raczej nie ma sensu. Poza tym nie szarpie i przełącza się niezauważalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski można porównać do wagi, jeśli mamy wagę o dokładności 10gram to jak zważyć coś co waży 3gram?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...