Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to za wąż ?


numerosiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przeglądałem dzisiaj stan silnika pod pokrywą, i podczas składania przekręciłem nakrętkę osłony silnika :/

Spadła, a podczas jej wyciągania odchyliłem ten wąż na zdjęciu, no i "poszedł" od dolnej strony...

Teraz moje pytanie, co to jest za wąż, jak on się nazywa, bo szczerze nie wiem o co pytać w sklepie ?

A może wskażecie mi aukcje, np. na jednej z aukcji internetowych ?:)

Będę wdzięczny za pomoc i sugestie.

image.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego to wąż od odmy, występuje po nazwą rura odpowietrzająca nr katalogowy to 028103491J bo masz bez separatora oleju :hi:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

a tu przykładowa aukcja ODMA SILNIKA AUDI A4 1,9TDI 110PS; AFN; 028103491J (2468052837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a nie chcesz zamontować nowszej odmy z separatorem oleju ? jak coś to mam taką do AFNa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...Kolego MASATO, jakie są plusy takiego zabiegu, niczym to nie grozi ?

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

no w sumie pewnie nie grozi niczym;)

No i od razu...how much You want ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod koniec produkcji 1.9TDI w B5 zaczęto zakładać odmę z tym separatorem oleju, bo w przeciwieństwie do starej zwykłej rurki nie rzuca tak olejem w dolot, w rozwiązaniu z separatorem olej zbiera się w tej puszeczce i spływa z powrotem do silnika.

poszło priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...