Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji


milart

Rekomendowane odpowiedzi

wymiary paneli klimy są identyczne i wtyki pasują

Czyli wystarczy przelozyc no i pewnie jakies kodowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz spotkałem się ze poliftowym klimatronik nie działał dobrze z nagrzewnicą, ja zmieniłem zakodowalem i działa ;)

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przejściu z 2G High na 3G Plus trzeba wymienić wzmacniacz B&O. Informacja potwierdzona w EuroCarAudio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przejściu z 2G High na 3G Plus trzeba wymienić wzmacniacz B&O. Informacja potwierdzona w EuroCarAudio.

tzn. ? jaki masz numer i na jaki wymienią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przejściu z 2G High na 3G Plus trzeba wymienić wzmacniacz B&O. Informacja potwierdzona w EuroCarAudio.

tzn. ? jaki masz numer i na jaki wymienią ?

Jak wymienią to wtedy wszystko spiszę i podam numery.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie to ciekawi :eusathink:

No mnie też. Zupełnie bez sensu. Jednocześnie wydaje mi się że kolesie sobie trochę w ch... lecą ale szczegóły opiszę po montażu bo już zaczyna się im trochę zbierać. No i graty będę sprzedawał osobiście.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany 06-07-2013 at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2013 at 13:56 ----------

Kolego proximpuh czy mógłbyś podać numer swojego wzmacniacza B&O który Ci założyli z MMI 3G Plus? Porównamy go z moim, który mam fabrycznie z MMI 2G High i będzie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Więc niestety o Panach z EuroCarAudio nic dobrego napisać nie mogę. Już dwa razy byłem z nimi umówiony na montaż i za każdym razem dwa dni przed odwoływali. Za pierwszym razem niby w ostatniej chwili się zorientowali, że to jednostka bez sim i chętnie mi taką zainstalują a za drugim niby sprzęt umarł podczas aktualizacji mapy:whistling: Teraz pozmieniali opisy swoich pozostałych aukcji i już nie oferują montażu w cenie, slotu sim itp itd. Ogólnie chyba nie chcą tego zrobić w kasie na jaką się umawiali i walili ze mną tyle czasu w ch... Podczas ostatniej rozmowy tel. byłem na tyle niemiły że już chyba lepiej żeby mi tego nie robili bo kto wie jakiej świni mógłbym się spodziewać:facepalm: Jak by nie patrzeć dostaną ode mnie negatywa na alledrogo. Jestem umówiony w Warszawie i myślę, że jeszcze w tym miesiącu uda mi się wszystko zakończyć. Może i wyjdzie parę stówek drożej ale odliczając paliwo prawie się wyzeruje. Jak już wszystko mam nadzieję pomyślnie zakończę zdam odpowiednią relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez rozmawialem z nimi w tym tygodniu i tez mi powiedzieli ,ze nie maja narazie jednostek ze slotem SIM ,a podana cena na allegro 4499zl dotyczy montazu wlasnie jednostki bez tego slotu ,ze slotem SIM 1000zl drozej ...

Do tego pytalem o opcje wymiany 3G High jaka mam obecnie na 3G Plus ,zaoferowali mi 2000zl upustu przy zostawieniu swoich gratow ,czyli odpowiednio 2499zl doplaty za jednostke bez SIMa i 3499zl za jednostke z SIMem ,z tym ze ta druga opcja nie wiadomo kiedy wogole moglaby dojsc do skutku ...

Tak ze narazie jednak odpuszczam ten temat.

A gdzie w Warszawie jestes umowiony i na jakich warunkach jesli mozna wiedziec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez rozmawialem z nimi w tym tygodniu i tez mi powiedzieli ,ze nie maja narazie jednostek ze slotem SIM ,a podana cena na allegro 4499zl dotyczy montazu wlasnie jednostki bez tego slotu ,ze slotem SIM 1000zl drozej ...

Do tego pytalem o opcje wymiany 3G High jaka mam obecnie na 3G Plus ,zaoferowali mi 2000zl upustu przy zostawieniu swoich gratow ,czyli odpowiednio 2499zl doplaty za jednostke bez SIMa i 3499zl za jednostke z SIMem ,z tym ze ta druga opcja nie wiadomo kiedy wogole moglaby dojsc do skutku ...

Tak ze narazie jednak odpuszczam ten temat.

A gdzie w Warszawie jestes umowiony i na jakich warunkach jesli mozna wiedziec ?

Na początku nasza umowa wyglądała tak samo a po kilku dniach już mówili że im chodziło o 3g a nie o 3g plusa i 3,5 k chcieli za zwykłego plusa bez sim i z każdym telefonem wersja się zmieniała. Później już nie chcieli gratów. Wylicytowałem u nich na aukcji zestaw w full opcji i początkowe rozmowy zapowiadały się obiecująco. To z mojej aukcji:

Audi A4 A5 Q5 Zestaw MMI 3G Plus Bydgoszcz montaż (3340399910) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Z mojej strony dodam tylko "kanciarze" i "cwaniaczki".

Co do firmy z Warszawy to jak wszystko mi się uda pozytywnie załatwić i kolesie okażą się godni zaufania to dam namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można powiedzieć, że mi się udało:wink: byłem pewnie jednym z pierwszych, co widać zresztą po jakości montażu, sporo rzeczy musiałem niestety sam poprawiać, ale wyszło to dopiero po dokładnym przejrzeniu instalacji, szczerze powiem, że w tej chwili gdybym miał wszystkie schematy to lepiej bym to zrobił, praktycznie cały światłowód i część wiązek wymieniłem już na swoje i poprowadziłem tak jak powinno to być, natomiast jeśli chodzi o sprzęt to wszystko jest OK, poza może kilkoma małymi szczegółami (Gateway musiałem wymienić - nie obsługiwał mi kilku asystentów oraz nie mogę dojść do ładu z mapami gogle, ale to jest chyba wina softu jednostki, doczytałem na angielskich forach, że ten nowy, który mi wgrali nie do końca obsługuje gogle earth, i mapa przydała by się 2013, brak najnowszych autostrad i kilku nowo wybudowanych dróg) poza tym śmiga fajnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można powiedzieć, że mi się udało:wink: byłem pewnie jednym z pierwszych, co widać zresztą po jakości montażu, sporo rzeczy musiałem niestety sam poprawiać, ale wyszło to dopiero po dokładnym przejrzeniu instalacji, szczerze powiem, że w tej chwili gdybym miał wszystkie schematy to lepiej bym to zrobił, praktycznie cały światłowód i część wiązek wymieniłem już na swoje i poprowadziłem tak jak powinno to być, natomiast jeśli chodzi o sprzęt to wszystko jest OK, poza może kilkoma małymi szczegółami (Gateway musiałem wymienić - nie obsługiwał mi kilku asystentów oraz nie mogę dojść do ładu z mapami gogle, ale to jest chyba wina softu jednostki, doczytałem na angielskich forach, że ten nowy, który mi wgrali nie do końca obsługuje gogle earth, i mapa przydała by się 2013, brak najnowszych autostrad i kilku nowo wybudowanych dróg) poza tym śmiga fajnie:wink:

Więc tym bardziej cieszę się że odpuszczam kolesi. Pieniądze małe to nie są więc jak robić to tak żeby było dobrze. Mapy chyba możesz sobie ściągnąć. Trzeba poczytać czy te są do 3G i 3G+?:

Audi MMI 3G HDD Navigation Plus DVD Europe Version 2013

Całość zajmuje 27,1GB. Jak pasują to po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie cały światłowód i część wiązek wymieniłem już na swoje i poprowadziłem tak jak powinno to być,

to aż taka maniane zrobili :shock3: .........ja bym reklamował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie cały światłowód i część wiązek wymieniłem już na swoje i poprowadziłem tak jak powinno to być,

to aż taka maniane zrobili :shock3: .........ja bym reklamował

Wiesz Grześ, odpuściłem... gdybym miał bliżej, tez pewnie bym reklamował, ale po pierwsze - odległość 200 km, po drugie - i tak pewnie nie zrobili by tak jakbym chciał, zawsze coś jest do poprawienia po swojemu, po trzecie - instalację pod 3G miałem, więc położenie nowej przy okazji zmiany klimy na 3 strefy (auto jak wiesz miałem wybebeszone całkowicie) nie stanowiło już problemu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To puscili swiatłowód koło tunelu czy bokiem koło fotela lewej strony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można powiedzieć, że mi się udało:wink: byłem pewnie jednym z pierwszych, co widać zresztą po jakości montażu, sporo rzeczy musiałem niestety sam poprawiać, ale wyszło to dopiero po dokładnym przejrzeniu instalacji, szczerze powiem, że w tej chwili gdybym miał wszystkie schematy to lepiej bym to zrobił, praktycznie cały światłowód i część wiązek wymieniłem już na swoje i poprowadziłem tak jak powinno to być, natomiast jeśli chodzi o sprzęt to wszystko jest OK, poza może kilkoma małymi szczegółami (Gateway musiałem wymienić - nie obsługiwał mi kilku asystentów oraz nie mogę dojść do ładu z mapami gogle, ale to jest chyba wina softu jednostki, doczytałem na angielskich forach, że ten nowy, który mi wgrali nie do końca obsługuje gogle earth, i mapa przydała by się 2013, brak najnowszych autostrad i kilku nowo wybudowanych dróg) poza tym śmiga fajnie:wink:

Więc tym bardziej cieszę się że odpuszczam kolesi. Pieniądze małe to nie są więc jak robić to tak żeby było dobrze. Mapy chyba możesz sobie ściągnąć. Trzeba poczytać czy te są do 3G i 3G+?:

Audi MMI 3G HDD Navigation Plus DVD Europe Version 2013

Całość zajmuje 27,1GB. Jak pasują to po problemie.

Obawiam się, że nie pasuje, mapy jak idą to podobno łącznie z nowym softem, poza tym nie robiłem tego nigdy i boje się, że coś narozrabiam:decayed: i pewnie stracę polskie menu, jednostka pochodzi z niemiec i z tego co słyszałem, z rynku niemieckiego fabrycznie nie posiada polskiego menu

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

To puscili swiatłowód koło tunelu czy bokiem koło fotela lewej strony ?

no właśnie tak powinno być, tunelem. Puścili przy siedzisku tylnej kanapy (obok wiązki) i prawą strona w progu, był naprężony nad prawym schowkiem i z tyłu przy wzmacniaczu:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczytać czy te są do 3G i 3G+?:

Audi MMI 3G HDD Navigation Plus DVD Europe Version 2013

Całość zajmuje 27,1GB. Jak pasują to po problemie.

Obawiam się, że nie pasuje, mapy jak idą to podobno łącznie z nowym softem, poza tym nie robiłem tego nigdy i boje się, że coś narozrabiam:decayed: i pewnie stracę polskie menu, jednostka pochodzi z niemiec i z tego co słyszałem, z rynku niemieckiego fabrycznie nie posiada polskiego menu

Sprawdziłem zawartość i jest to pełna karta sd którą mozna kupić w salonie. Zawiera pliki aktualizacyjne do 3G i do 3G+ i full Europę. Nie mogę jedynie znaleźć plików odpowiedzialnych za wersję językową ale z tego co sie dowiedziałem to 3G+ polski ma fabrycznie. A wątpię żeby na nasz rynek audi wydawało oprogramowanie inne niż w pozostałych krajach.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...