Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji


milart

Rekomendowane odpowiedzi

Przysłali mi nowe radio i po wymianie wszystko zadziałało.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany 30-09-2013 at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany 21-09-2013 at 07:31 ----------

Oficjalny koniec prac nad 3g Plus:decayed:

20130930_142657_zps00696bdc.jpg

Chłopaki z VNS Media (Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej) z Józefowa pod Warszawą wszystko doprowadzili do stanu prawie fabrycznego i teraz zostaje jeździć i cieszyć się całym zestawem.

Polecam bo są profesjonalni i naprawdę było miło popatrzeć jak pracują. Ceny przystępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tu jeszcze nie zaglądałem wcześniej a jest na co popatrzeć. :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei wczoraj lyknalem cały temat na dwa ładowania telefonu ^^

Miło czytać i widzieć jaka pasja i dbałość o A4 drzemie w coniektorych! Gratuluje!

Mialem kiedyś A4 B5 1.8TQ w avancie, niestety jak po wymianie silnika wyzionela ducha skrzynia biegów

Byłem zmuszony sprzedać :( teraz jeżdzę juz ponad polmilionowym passacikiem i do przedwczoraj

byłem przekonany iż następnym Audi bedzie a4 b8 2.0 Tfsi quattro. Teraz poważnie bede sie zastanawiał nad w/w jednostka :) stad moje pytanie do właściciela (tudzież właścicieli)z jaka składka ubezpieczeniowa AC, ewentualnie akcyzy (gdyz bede z DE sprowadzał, lub tutaj zarejestruje gdyz pracuje w orkiestrze w Niemczech) trzeba sie liczyć. Mam wszystkie procenty zniżek. To tak na marginesie :) bede dzwieczny za odpowiedzi.

Tymczasem pozdrawiam serdecznie z Bydgoszczy obecnie i mam nadzieje iż czas pozwoli bym mógł tutaj zaglądać, dzielić sie spostrzezeniami i gdy bedzie bliżej zakupu wymarzonej A4 podpytywac Państwa.

Pozdrawiam Kornetto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuje w orkiestrze w Niemczech) trzeba sie liczyć. Mam wszystkie procenty zniżek. To tak na marginesie :) bede dzwieczny
:decayed::thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tu jeszcze nie zaglądałem wcześniej a jest na co popatrzeć. :good::kox:

Dzięki. Cieszę się, że temat zainteresował.

Ja z kolei wczoraj lyknalem cały temat na dwa ładowania telefonu ^^

Miło czytać i widzieć jaka pasja i dbałość o A4 drzemie w coniektorych! Gratuluje!

Mialem kiedyś A4 B5 1.8TQ w avancie, niestety jak po wymianie silnika wyzionela ducha skrzynia biegów

Byłem zmuszony sprzedać :( teraz jeżdzę juz ponad polmilionowym passacikiem i do przedwczoraj

byłem przekonany iż następnym Audi bedzie a4 b8 2.0 Tfsi quattro. Teraz poważnie bede sie zastanawiał nad w/w jednostka :) stad moje pytanie do właściciela (tudzież właścicieli)z jaka składka ubezpieczeniowa AC, ewentualnie akcyzy (gdyz bede z DE sprowadzał, lub tutaj zarejestruje gdyz pracuje w orkiestrze w Niemczech) trzeba sie liczyć. Mam wszystkie procenty zniżek. To tak na marginesie :) bede dzwieczny za odpowiedzi.

Tymczasem pozdrawiam serdecznie z Bydgoszczy obecnie i mam nadzieje iż czas pozwoli bym mógł tutaj zaglądać, dzielić sie spostrzezeniami i gdy bedzie bliżej zakupu wymarzonej A4 podpytywac Państwa.

Pozdrawiam Kornetto

Dzięki. Dbam jak tylko potrafię. Właściwie to takie drugie dziecko z tym że pieluchy droższe:grin: Jeżeli chodzi o akcyzę to dobrych wiadomości nie mam bo niestety trzeba zabulić 18,6% wartości samochodu + sprowadzenie + blachy przejazdowe + tłumaczenia itp itd. Co do OC-AC to też mam wszystkie zniżki i w przyzwoitej opcji wychodzi ok 3,3 tyś zł rocznie. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania to śmiało pytaj a postaram się pomóc.

---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

Z kolei dzisiaj wnętrze (skóra + plastiki) zostało potraktowane kosmetykami Zymol. Zapach super, wizualnie rewelacja no i środki są niesamowicie wydajne bo ich zużycie można przeliczać na krople.

Skóra jest bardziej miekka niż przy innych kosmetykach.

DSC01632_zpsc7057885.jpg

DSC01621_zps9e1c0eb9.jpg

DSC01622_zps13657ef2.jpg

DSC01623_zps3df36a4e.jpg

DSC01627_zps49ca67b1.jpg

DSC01626_zpsf96711b8.jpg

DSC01624_zpsd5919663.jpg

DSC01625_zps7067c941.jpg

---------- Post dopisany 06-10-2013 at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany 01-10-2013 at 14:54 ----------

Jestem w trakcie walki z odpaleniem google maps. Jeżeli ktoś będzie w stanie mi pomóc będę wdzięczny. Mój 3G+ jest bez slotu na kartę sim i kombinuję jak odpalić połączenie danych z iphona przez ami lub po buetooth (próbowałem już z kilkoma telefonami). Orientuje się ktoś czy w ogóle da się coś takiego skonfigurować w jednostce bez sim. Na chwilę obecną wygląda to jak na zdjęciu poniżej i nie chce pobierać danych:

20131005_162310_zps67f06546.jpg

A i jeszcze jedno. Jak konfiguruję telefon po bt to łączy mi jako hand phone a jak próbuję połączyć jako car phone to "connection failed". Jako car phone korzystało by z połączenia internetowego telefonu. Ktoś już to przerabiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Bogdan chyba ma jednostkę z wejściem na kartę sim a ja mam jednostkę bez tego.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Bogdan chyba ma jednostkę z wejściem na kartę sim a ja mam jednostkę bez tego.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Ale teraz o ile mi wiadomo z sim karty nie korzysta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Bogdan chyba ma jednostkę z wejściem na kartę sim a ja mam jednostkę bez tego.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Ale teraz o ile mi wiadomo z sim karty nie korzysta ;)

Wydaje mi się, że powinno ruszyć, tylko telefon odpowiedni musi być:wink:spróbuj na czymś z symbianem, mi na symbianie Belle chodzi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Bogdan chyba ma jednostkę z wejściem na kartę sim a ja mam jednostkę bez tego.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Ale teraz o ile mi wiadomo z sim karty nie korzysta ;)

Wydaje mi się, że powinno ruszyć, tylko telefon odpowiedni musi być:wink:spróbuj na czymś z symbianem, mi na symbianie Belle chodzi:wink:

Muszę spróbować bo jak na razie męczę androida i lipa. Zrobiłem roota + dodałem protokół rSAP i wcąż mi nie łączy. Muszę skombinować coś na symbianie i wtedy się zobaczy.

Jaka jest różnica między 3G a 3G+?

Grafika, inny układ menu, ładniejsza nawigacja z możliwością odpalenia google maps, wlan, inny panel sterujący. To właściwie główne różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica między 3G a 3G+?

A ja bym jeszcze dodał, że różnią się prawie wszystkim :decayed: Wystarczy porównać A6C6 i A6C7:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wchodząc w szczegóły to możemy doliczyć procesor, układ graficzny, i wiele wiele innych. Więc masz rację. Różnią się praktycznie wszystkim.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto to ogarnia w całości? :)

Znając życie to wrclaguna;)

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

---------- Post dopisany 20-10-2013 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2013 at 23:51 ----------

W ten weekend Zymol napadł na lakier w samochodzie i w związku z powyższym napiszę kilka słów na temat poszczególnych kosmetyków.

Na pierwszy ogień poszedł szampon Zymol Auto Wash . Praktycznie wcale się nie pieni ale za to przyjemnie pachnie i rewelacyjnie rozpuszcza zanieczyszczenia.

Rękawica którą myłem samochód po myciu była czystsza niż przed:).

Następnie cleaner Zymol HD-Cleanse. Zapach super(aż chciało się zjeść), ale jego opracowanie już takie łatwe nie było. Wymaga trochę pracy ale efekt końcowy już pokazywał co jest warty. Mocna głębia czerni i pozacierane delikatne rysy:decayed:

Po cleanerze wosk Zymol Glasur. Pachnie b.ładnie, nanosi się lekko i jest niesamowicie wydajny. Poleruje się bez najmniejszych problemów. Zero zmęczenia.

Opony potraktowałem Zymol Tyre który w przeciwieństwie do innych środków ładnie wyciąga czerń z opony i nie nadaje przesadnego połysku.

W zabawie brali udział także TarX i IronX. Jeżeli gdziekolwiek była lotna rdza bądź inne naloty to już ich nie ma:decayed:.

Ciężko pokazać uzyskany efekt na zdjęciach bo stojąc przy samochodzie ma się wrażenie, że jest pokryty warstwą szkła. Na słońcu pięknie widać perłę.

Kilka fotek:

DSC01645m_zps5498f5a6.jpg

DSC01646m_zps12fe03e5.jpg

DSC01650m_zps683312d9.jpg

DSC01641_zpsfdefeadd.jpg

DSC01648_zpsc64f6211.jpg

DSC01649_zps56a1912c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Wy mnie wszyscy wkurzacie tymi lśniącymi, czarnymi lakierami... :decayed: cały czas myślałem, że szary jest fajny.. niestety, jeśli się przy nim posiedzi to nie widać takich efektów jak przy czarnym :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, błyszczy się jak psu j..a na wiosnę:shock3:a tak poważnie...super !!! zazdroszczę zacięcia, ja jakoś czasu na to nie mogę znaleźć, pomimo, że środki dobre w garażu czekają :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...