Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji


milart

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba poczytać czy te są do 3G i 3G+?:

Audi MMI 3G HDD Navigation Plus DVD Europe Version 2013

Całość zajmuje 27,1GB. Jak pasują to po problemie.

Obawiam się, że nie pasuje, mapy jak idą to podobno łącznie z nowym softem, poza tym nie robiłem tego nigdy i boje się, że coś narozrabiam:decayed: i pewnie stracę polskie menu, jednostka pochodzi z niemiec i z tego co słyszałem, z rynku niemieckiego fabrycznie nie posiada polskiego menu

Sprawdziłem zawartość i jest to pełna karta sd którą mozna kupić w salonie. Zawiera pliki aktualizacyjne do 3G i do 3G+ i full Europę. Nie mogę jedynie znaleźć plików odpowiedzialnych za wersję językową ale z tego co sie dowiedziałem to 3G+ polski ma fabrycznie. A wątpię żeby na nasz rynek audi wydawało oprogramowanie inne niż w pozostałych krajach.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

pytanie za sto punktow jak to sie wgrywa na hdd i czy to jest do mmi 3g (taki jak ja mam w a6 2010 rok). No i cyz spolszczenia mi nie machnie, w tej chwili mam mapy z 2012 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tego nie instalowałem bo nie mam 3g ale z opisów wynika że trzeba to nagrać na kartę 32gb sformatowaną na fat32. Włożyć do slotu i albo zacznie się instalować samo albo gdzieś wybrać opcje update. Jak juz będę miał 3g opiszę ze szczegółami. A jeżeli ktoś to zrobi wcześniej to fajnie jak sie podzieli informacją na ten temat.

Wg opisu pasuje do każdego 3g z hdd i 7"lcd. Co do spolszcenia to ciężko mi powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde normalnie sciagnalbym to i przetestowal , ale boje sie ze mi spolszenie wywali albo co gorsza cos wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co do spolszczenia to podejrzewam że wywali bo zapewne masz pirata:wink:. W 3G+ wiem że polski jest normalnie a co do 3G to trzeba doczytać. Prawdopodobnie pliki audio są te same dla obu wersji. To jest oryginalny soft więc nic nie powinno paść. Ja już kartę przygotowałem ale co z tego jak sprzętu jeszcze nie ma na pokładzie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snajper - spolszczenie na bank pójdzie w eter, nie ma innej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz 3G, po 2009 roku to mapy też potrzebują aktywacji w ASO, po necie krąży już od roku crack aby złamać blokadę po (2 minutach komunikat mapy nie są aktywne) ale dużo ludzi zjeba..o sobie ori firmware przez tą procedurę...

polski język zniknie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba niestety chcąc mieć aktualne mapy trzeba będzie co rok bulić ok 1000 zł. A z drugiej strony ta aktywacja w aso jest zastanawiająca bo przecież mozna kupić mapy na karcie. I co wtedy? Instaluje mapy w domu i następnie jadę do aso aktywować?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 - 300zł możesz zapłacić za aktualizację map po za aso :wink:

ja robię w Krakowie co 2 lata aktualizację mapy... za 250zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie ASO masz napisane wyraźnie, że aktualizacja przebiega u partnera (jednego z) Audi :wink: Kartę możesz sobie kupić, a kod dostaniesz jak Cię ogolą z kasiory.

Licencja użytkowania danych

nawigacyjnych dla systemu MMI 3G,

EU 2013

(z twardym dyskiem)

Aktualizacja systemu odbywa się u Partnerów Serwisowych

Audi. Po zakończeniu aktualizacji danych nawigacyjnych

klient otrzymuje licencję z kodami aktywacyjnymi.

860 zł

---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

Polskie Menu Lektor nawigacja - BMW Audi VW Mercedes masz za 760pln chyba, czy jakoś tak z kluczami aktywacyjnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym ASO mają softy aktualizacyjne :wink: płaci sie za kody (licencja )

Jesli jestes dobrym klientem i serwisujesz auto :naughty: to nic nie placisz ..........jedynie za te własnie kody .

Popytam sie ile rabatu mozna dostac jeszcze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu - Ty się nie pytaj, bo oni jak mają dopłacić, to nie robią usługi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny furacz a srodek to do pozazdroszczenia:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny furacz a srodek to do pozazdroszczenia:slina:

Dzięki:decayed: To wnętrze tak mi się spodobało, że żadne inne nie wchodziło w grę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dokładkę masz w kolorze auta w tylnym zderzaku czy to po prostu czarny połysk. Mam wahania co zrobić u siebie bo Kolor mam Perłowy a myślałem zrobić dokładkę w czarnym połysku tak jak mam na grilu:eusathink::eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dokładkę masz w kolorze auta w tylnym zderzaku czy to po prostu czarny połysk. Mam wahania co zrobić u siebie bo Kolor mam Perłowy a myślałem zrobić dokładkę w czarnym połysku tak jak mam na grilu:eusathink::eusathink:

Czarny połysk jak na grilu

---------- Post dopisany 21-08-2013 at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany 18-08-2013 at 20:29 ----------

Czy ktoś robił jakieś modyfikacje mmi lub nagłośnienie w EuroCarAudio w Bydgoszczy?

Może jakieś ciekawe wrażenia? Bo u mnie jest ich całkiem sporo:facepalm:

Jakiś czas(kilka tygodni) temu pojechałem na wymianę 2g na 3g i byłem świadkiem ciekawych wydażeń:

1. Koleś przyjechał(drugi raz bo za pierwszym brakowało jakiejś części) A8 W12 na wymianę tunera tv z analogu na mpeg4 i po całym dniu rozkładania fury na części pierwsze znowu doszli do wniosku że czegoś im brakuje i kazali przyjechać następnego dnia. Nie muszę pisać ile ch....i im posłał i tak dalej rozjebanym samochodem pojechał do domu żeby przyjechać następnego dnia:facepalm:

2. Polski Niemiec z Bundeswery po trzech dniach przyjechał po odbiór samochodu w którym miała być zainstalowana nawigacja z dużym wyświetlaczem i dowiedział się że niestety nie da się czegoś zakodować ale cyt.: "Proszę się nie martwić bo teraz przynajmniej ma Pan lepiej zrobioną instalację bo kiepska była". Po odbiór przyjechał z blond laleczką z małym pudelkiem(bydle ciągle szczerzyło kły) na rękach i znowu dym.

W tym czasie ja obserwowałem postępy przy moim samochodzie i byłem zdziwiony że widzę to co widzę bo całkiem fajnie chłopakom szło. Instalację z wtyczkami zrobili szybko (trochę niechlujne luty owinięte taśmą bez termo-kurczy więc któregoś dnia będę musiał sam poprawić), wszystko założyli i pojechaliśmy do ASO na komponent. Po godzinie w ASO wracamy do firmy i okazje się że nie ma dźwięku.

Po kilku godzinach walki z softem wniosek: "k**wa przecież mówiłem że trzeba inny wzmacniacz B&O bo wymiana softu nic nie da".

"No musi Pan zostać do jutra bo już dzisiaj wzmaka nie sprowadzimy". Była to gdzieś 18.00 i tak właśnie banan na twarzy poszedł się jebać.

Niestety zostać nie mogłem bo następnego dnia wyjeżdżaliśmy więc dolutowali na tzw. "Krzysztofa" wtyki do 2g i dopiero na dniach jak dobrze pójdzie i znajdę wolną chwilę pojadę wszystko założyć. Normalnie czeski film:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra, że takie rzeczy u mnie w mieście się dzieją :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie czeski film

Ach te Warszawiaki:facepalm: Byście se autostradę na południe zrobili, to by wam WRC zrobił jak należy:naughty::grin:

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś robił jakieś modyfikacje mmi lub nagłośnienie w EuroCarAudio w Bydgoszczy?

Może jakieś ciekawe wrażenia? Bo u mnie jest ich całkiem sporo:facepalm:

Montowałem u nich RNS-e jak jeszcze miałem B6 i również nie byłem zadowolony. Nie umieli zakodować RNS-e pod BOSE i dźwięk zanikał, dopiero mój kumpel mi to porządnie ogarnął w Grudziądzu.

Pomijam fakt podejścia do klienta.:kwasny: Ja odradzam.:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra, że takie rzeczy u mnie w mieście się dzieją :facepalm:

To była obserwacja jednodniowa. A taka jazda zapewne jest codziennie:wink:

Ach te Warszawiaki:facepalm: Byście se autostradę na południe zrobili, to by wam WRC zrobił jak należy:naughty::grin:

pzd

No teraz to nie ma wyjścia:decayed: A ze mnie to taki Warszawiak jak i z większości:kox:

Montowałem u nich RNS-e jak jeszcze miałem B6 i również nie byłem zadowolony. Nie umieli zakodować RNS-e pod BOSE i dźwięk zanikał, dopiero mój kumpel mi to porządnie ogarnął w Grudziądzu. Pomijam fakt podejścia do klienta.:kwasny: Ja odradzam.:thumbdown:

No potrafią przyciąć w ch... I gdyby nie to, że się z nimi w miarę dogadałem co do ceny to bym nie jechał. W każdym bądź razie ja także nie polecam. Jak już jakimś trafem cała sprawa się pozytywnie zakończy to będę miał po nich sporo roboty:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...