Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Woda pod nogami pasażera


marzec39

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich zauważyłem dziś ze mam mokro pod nogami pasażera nie mam pojęcia jak śie woda tam dostała wczesniej miałem podobny problem co sie okazało ze ciekło z pod obudowy filtra kabiny teraz juz nie cieknie wyciagnołem siedzenie schowek cała wykładzine do góry wylałem 4 wiadwr wody na szybe i nic czy to mozliwe ze wiaderko wody któro było wewnątrz samochodu z wczesniejszego problemu pozostało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleg wylałem juz około 5 wiader wody nic nie widać w wewnatrz samochodu a wody było duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest łatwo. Od strony pasażera zdejm wygłuszenie ze słupka nad tą kostką. Tam umie sobie leciało wylatuje zupełnie gdzie indziej niż by się zdawało, dlatego trudno zlokalizować.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykrecałem schowek i nic nie widziałem a całe wygłuszenie wyciagnięte w celu suszenia nic a nic nawet kropli jutro sprawdzę słupek. wczesniej miałem podobny problem ale po wyjeciu schowka butelka wody i było wszystko wiadomo obudowa filtra kabiny więc silikon i do roboty równiez z obudową ECU to uczyniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobny problem, lecz pod nogami kierowcy, zrobilem uszczelke pod ECU, a woda dalej jest, auto mam od tygodnia w garazu a dalej troche mokro, plynu chlodniczego nie ubywa, dodam ze skrapla sie na 100% przy ciegnie od otwierania maski, gdzie szukac problemu? (slupek suchy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiedyś wysunęła się uszczelka od linki otwierania klapy, ta w grodzi w kształcie kulki i podczas burzy naleciało mi z wiadro wody pod nogi :facepalm:

Ale to było w B5 i po stronie kierowcy:kox: - nie masz może jakiejś przeróbki z Anglika przypadkiem z kiepską zaślepką takowej linki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zatkały się odpływy jeden jest pod akumulatorem a drugi pod serwem
Miałem ten sam problem-przyczyną był całkiem zatkany odpływ pod akumulatorem.Wyciągnołem aku przepchałem dziurę ze szlamu i syfu i jest sucho.

Jak masz szyberdach to sprawdz drożność odpływów w obydwóch słupkach.

Dokładnie jak wyżej piszą , stały problem w B5 oraz B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...