Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Półmat Panie półmat... :decayed:

Opublikowano
trepek te słupki zewnętrzne to do ori centralnego gdzie się to podłącza i jaki jest do tego pilot bo własnie mi brakuje zamykania auta z pilota i też muszę coś wykombinować
Opublikowano
  • Autor

LOKO

Corne to corne Panie :grin:

rysiu2006

Jeszcze nie wiem, nie przyglądałem się schematowi. Słupki, tak jak pisałem, wyrwałem za flaszkę z samochodu, który miał iść do pocięcia bo była sama goła blacha plus właśnie te dwa słupki...

Opublikowano

doszla paczka? baba na poczcie zapewniala ze na poniedzialek bedzie u Ciebie, wyczysc PW :wink:

Opublikowano
  • Autor

Paczka doszła w poniedziałek :-) Ode mnie jak nie miałeś w Wigilię to zobacz jutro rano ;-)

Opublikowano

chodzi o paczke od Ciebie? roleta juz dawno na aucie :)

Opublikowano
  • Autor

Nie, o przelew :-)

Opublikowano

a, niewiem nie sprawdzalem, ale jak wyslales to pewnie doszedl :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jako, że nie lubię próżnować to zawsze coś sobie dłubię przy samochodzie. Zmieniłem prawy, dolny, przedni wahacz oraz chciałem zrobić przekładkę kierownicy na tą, na dużym wieloklinie.

ca3d7bf420518aa9m.jpg 6e55d99cd0407719m.jpg

Myślałem, że skompletowałem wszystko. Kierownica, wszystkie wtyczki i wiązki, taśma, przełącznik zespolony, kolumna kierownicy. Zabrałem się do przekładki i... okazało się, że stacyjkę (a raczej jej aluminiowy korpus również trzeba zmienić bo jest za mały...). No trudno. Aktualnie w środku jest tak:

7d508fe838e62fe6m.jpg

Ale napotkałem na jeszcze pewne problemy.

Wiązka poduszki: w przedlifcie były dwie wtyczki, łącznie 3 kabelki. W polifcie są 4 kabelki. Brązowy to masa więc się pociągnie. Reszta kabelków się zgadza. Teraz pytanie dla bardziej kumatych ode mnie: dwa kabelki w każdej z wiązki mają takie same kolory, czy jest jakieś znaczenie w jakiej kolejności połącze ze sobą kabelki tych samych kolorów?

9961e341343b05cdm.jpg 022a7edbbd6f2722m.jpg 00c8f6b6ead20e39m.jpg

Oraz mam jeszcze problem aby podpiąć nowy pająk w miejsce starego. Nowa manetka ma część przewodów innego koloru, wyposażona jest również w ... hmm... podejrzewam, że coś do ustawiania szybkości działania czasowych wycieraczek. Stara manetka tego nie posiadała.

Jak mam ze sobą podpiąć kable ze starej wiązki:

11c110c517ad328bm.jpg

Kolory kabli: biało-zielony, żółto-zielony, szaro-czarny, fioletowo-czarny.

Z kablami z nowego pająka:

db4ee5b4a2fc53d6m.jpg

Kolory kabli: zielono-czarny, brązowy, dwa fioletowo-czarne i niebiesko-fioletowy.

Opublikowano

Trepek jak się przegląda twój temat to od razu chce się modzić przy furce ;D. Też robię porządki. Może nie tak prędko jak ty ale za to konkretnie. Już czeka zestaw LUK-a z dwumasem ;P. Jedziesz do Bukowiny ??? Ja będę chciał ;D. Potrzebuję foto jak ori zamontowany jest N75, bo u mnie to trochę po druciarsku zrobione jest ;P

Opublikowano
  • Autor

Pewnie, że jadę! Buko, Buko, BU KO WI NA! :decayed:

Opublikowano

trepek mam pytanko odnosnie wyciszenia sciany grodziowej, czy to cos daje zauwazyles jakos zmiane po zalozeniu jest ciszej ??

Opublikowano
  • Autor

Trochę wycisza :-)

Generalnie każdy mówi, że mam bardzo cichego diesla.

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ----------

Poliftowy pająk założony, nie mam jedynie czasowych wycieraczek :/

---------- Post dopisany 15-01-2014 at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2014 at 17:19 ----------

Czasami sie zastanawiam, czy nie sprzedac swojego zetorka :decayed:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

A tak naprawde prawdziwym powodem checi zmiany kierownicy bylo...

32ecd6c926f1766bm.jpg

---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

Ostatnio wpadly mi w oko VW Pola 9N z silnikiem 1.9 TDI 130KM... Gdyby ten silnik nieco podrasowac to bylby niezly, miejski sleeper.

Do tego widzialem na forum, ze ktos wpadl na pomysl jak zrobic przelaczanie miedzy programami.

Marzenia... :naughty:

Opublikowano

Czasami sie zastanawiam, czy nie sprzedac swojego zetorka :decayed:

Ostatnio wpadly mi w oko VW Pola 9N z silnikiem 1.9 TDI 130KM... Gdyby ten silnik nieco podrasowac to bylby niezly, miejski sleeper.

Do tego widzialem na forum, ze ktos wpadl na pomysl jak zrobic przelaczanie miedzy programami.

Marzenia... :naughty:

Chcesz go wymienić na polo? :zemdlal:

Opublikowano
Trochę wycisza :-)

Generalnie każdy mówi, że mam bardzo cichego diesla.

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ----------

Poliftowy pająk założony, nie mam jedynie czasowych wycieraczek :/

---------- Post dopisany 15-01-2014 at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2014 at 17:19 ----------

Czasami sie zastanawiam, czy nie sprzedac swojego zetorka :decayed:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

A tak naprawde prawdziwym powodem checi zmiany kierownicy bylo...

http://images62.fotosik.pl/556/32ecd6c926f1766bm.jpg

---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

Ostatnio wpadly mi w oko VW Pola 9N z silnikiem 1.9 TDI 130KM... Gdyby ten silnik nieco podrasowac to bylby niezly, miejski sleeper.

Do tego widzialem na forum, ze ktos wpadl na pomysl jak zrobic przelaczanie miedzy programami.

Marzenia... :naughty:

ale pomocnika to masz super :) żeby moja tak chciała ze mną siedzieć w garażu :)

Opublikowano
  • Autor

Czasami sie zastanawiam, czy nie sprzedac swojego zetorka :decayed:

Ostatnio wpadly mi w oko VW Pola 9N z silnikiem 1.9 TDI 130KM... Gdyby ten silnik nieco podrasowac to bylby niezly, miejski sleeper.

Do tego widzialem na forum, ze ktos wpadl na pomysl jak zrobic przelaczanie miedzy programami.

Marzenia... :naughty:

Chcesz go wymienić na polo? :zemdlal:

Starzeję się :D Chociaż pewnie polo nie zapewnia w połowie takiego komfortu co b5.

Nie wiedzieć czemu ale PD mi się zamarzył...

@Al@n

Dziękuję:decayed:

Opublikowano

Daj spokój z PD, AFN to AFN :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Po co mi AFN, skoro moje 1Z jest szybciejsze:decayed:

Opublikowano

No Twoje 1Z to taki lepszy AFN :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Z 1Z to turbina chyba tylko została :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.