Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak patrze to warto bylo zainwestowac w klocki ATE. Koszt nieduzy bo 70zl ale wykonanie i dodatki pierwsza klasa. Nawet srubki z klejem dali.

Z przodu mam klocki TRW ale dodatkow zadnych... tylko tyle, ze przednie klocki wyposazone w czujnik zuzycia.

Kurde, a ja kiedyś kupiłem do sedana jakieś "nołnejmy" za 60 PLN, bo innych nie mieli :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Dzika brałem ferodo na tył do b6 po 80/90 nie pamiętam dokładnie

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak piszecie o cenach to zastanawiam sie, czy dobre klocki mi dali... Bo no name mieli po 35zl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaszki sie daje wtedy, gdy jarzmo juz jest mocno wytarte i bylby zbyt duzy luz. Śruby do tylnych klockow zawsze daja, nawet w tanich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ładnie... na wiosnę klameczki pryśnij pod kolor nadwozia :-)

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się nad tym :-)

Ehh... moja ukochana okleja samochody folią i coraz bardziej zastanawiam się nad czarnym matem oraz felgami 17 cali, które bylyby w chromie... no i flok do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zastanawiałem się nad ( nie wiem czy dobrze napiszę ) PLASTI DIP??? farba, która zamienia się w gumę , którą można później zerwać , chciałem takie coś na zimę zrobić ale jakoś nie starczyło weny i czasu, myślałem nad białym matem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się nad tym :-)

Ehh... moja ukochana okleja samochody folią i coraz bardziej zastanawiam się nad czarnym matem oraz felgami 17 cali, które bylyby w chromie... no i flok do środka.

no to masz pole do popisu...

czarny mat i dodatki carbon:-)

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty ma bananowego Plasti dipa ale na żywo średnio to wygląda.

Jak starczy funduszy to może coś ruszy z czarnym matem. Mam jeszcze ori chromy wokół szyb w garażu do założenia oraz myślę o chromowanych lusterkach, np. z A3.

I Aluski Avusy w chromie, mmm... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty ma bananowego Plasti dipa ale na żywo średnio to wygląda.

Jak starczy funduszy to może coś ruszy z czarnym matem. Mam jeszcze ori chromy wokół szyb w garażu do założenia oraz myślę o chromowanych lusterkach, np. z A3.

I Aluski Avusy w chromie, mmm... :D

mial i to dosc krotko :naughty: i potem przemalowal na pomarancz z czarnym dachem :naughty: strasznie trzeba uwazac na rope bo zmywa plastidipa i zostawia odbarwienia/zacieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mysle nad oklejeniem samochodu a nie Plasti Dipem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki na podczerwien do ori centralnego zamka z pilota. Powoli chce kompletowac graty :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trepek, zostaw tak jak jest, ten kolor broni się sam, serio nie trzeba kombinować z oklejaniem czarnym matem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem B5 w czarnym macie bedzie bardzo słabo wyglądało, ale ogólnie mi się auta w czarnym macie nie podobają, jeszcze jak ktoś zrobi dobre zdjęcie to jeszcze jakoś czasem ujdzie, ale na żywca to niet :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe nie dopatrzenie, folia na słupkach jest naklejona nie w tym samym kierunku, kierowca wzorek w tył ku dołowi a pasażer w tył do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Też to teraz zauważyłem... ale to moja wina. Biję się w pierś. Jak dziewczyna kleiła folię to wzięło mnie na małe co nie co i sami wiecie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialnie utrzymujesz autko :wink:

W kwestii oklejania zgodzę się z opinią że ten kolor broni się sam - też mam LY7L :decayed:

Czarny mat na B5? - katastrofa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za docenianie mojego wkładu pracy w utrzymywanie mojego samochodu w jak najlepszym stanie :wink:

A czy czarny mat to taki zły wybór...

http://exaltmotorsports.com/images/cms/B5%2520S4%2520-%252017.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...