Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ale przynajmniej jest motywacja do działania i nauki :-)

Opublikowano

Witam Ministra :) co Tam Ciekawego słychać od mojej ostatniej witzyty ?

jak postępy z mocą ? pytam bo na forum A80 już Cię wogóle nie widać i nie słychać,

Obraziłeś się na starych kolegów czy jak?

:wink: Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

A muszę zajrzeć na forum audi 80 i zaktualizować swój temat :-)

Chcę programator kupić do kostek i będę miał parę pytań do Ciebie. Trzeba nieco mojego parcha ogarnąć :D


Ostatnio na alledrogo wypaczałem osłonę od VR5. Za całe 20zł...

9bd7cb6a1e5c189bm.jpg

Teraz trzeba będzie znaleźć tą co jest od strony zbiorniczka wspomagania :-)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

podejdzie ta osłona do naszych zetorów? :)

Opublikowano

tak samo jak do kazdej a4 :whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Osłona podchodzi P&P :-) Tylko trzeba z 2.5 TDI mieć gumę od śruby, którą przykręca się filtr powietrza do karoserii. Standardowo w 1.0 TDI ta guma ma tylko jedno nacięcie a w 2.5 TDI ma dwa nacięcia (na filtr powietrza i na osłonę).

Opublikowano

a no to spoko jak tak :) poszuka się :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na przełomie grudnia/stycznia zetorek pójdzie do sprzedania.

Opublikowano

Co kupujesz? :D

Opublikowano
  • Autor

Czarną wołgę i będę porywał małe dziewczynki :D

Opublikowano

Trepek, a jaką oliwe lałeś do skrzyni? Myślę żeby u siebie wymienić dlatego pytam :)

Opublikowano
  • Autor

Castrola TransAxe :-)

Opublikowano

Dzieki ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

a jednak... mam nadzieję, że trafi w dobre ręce:) skusił bym się ale już zakupiłem ... pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Też mam nadzieję, że trafi w dobre ręcę. Zainteresowanie jest ale do obejrzenia zapraszam dopiero po świętach.

A co do informacji, że program źle działał to dlatego, że czujnik temp. mi szalał. Wymieniłem na ori i zupełnie inaczej jeździ i spalanie niższe niż seria.

Opublikowano

Też mam nadzieję, że trafi w dobre ręcę.

Trafi…trafi - czekam aż ogarniesz temat w sobotę i zadzwonisz, że można ją już odebrać.

Zajmie miejsce w garażu koło rówieśniczki z bawarii…. nawet kolor podobny :)

DSC_8263_zpsee8eb66b.jpg

Opublikowano

Byłem w trepka po zderzak i oglądałem adele, za takie pieniądze które sprzedaje to można brać śmiało, dużo rzeczy ogarnięte na lifta, jakby włożyć tam jakiś duży alus to wyglądała by kozacko :)

Opublikowano

Też mam nadzieję, że trafi w dobre ręcę.

Trafi…trafi - czekam aż ogarniesz temat w sobotę i zadzwonisz, że można ją już odebrać.

Zajmie miejsce w garażu koło rówieśniczki z bawarii…. nawet kolor podobny :)

DSC_8263_zpsee8eb66b.jpg

A co to to ma być za bawarka na Californijskich blachach?

Żebym ja wiedział ile kasy włożę w remont swojego zetora, to bym chyba od razu brał w ciemno Trepka Audi :)

Edytowane przez ?ukaszA4

Opublikowano
  • Autor

Jutro ostatni dzień. Tak ją zapamiętam: samochód jak kobieta, czasem potrafiła wnerwić ale nigdy nie zawiodła i zawsze można było polegać na niej. Zetorkowi przyda się trochę kosmetyki, w niektórych rzeczach lekkiego ogarnięcia. Ale jeszcze wiele km przed tym samochodem. No i żaden samochód jak ten nie dawał tyle frajdy w zakrętach. A miny ludzi widzących 1Z'eta zamykającego budzik - bezcenne ;-)

834317de7ab8d5b5m.jpg f41f103e98fbb8f7m.jpg d6390598bb70005dm.jpg 7fae4cb87753e77dm.jpg

e969f3a6a48e9d0cm.jpg bbfa58a1e1fcdf5fm.jpg 0f9b3dea272baeb3m.jpg

Edytowane przez trepek

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.