Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

trepek te słupki zewnętrzne to do ori centralnego gdzie się to podłącza i jaki jest do tego pilot bo własnie mi brakuje zamykania auta z pilota i też muszę coś wykombinować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOKO

Corne to corne Panie :grin:

rysiu2006

Jeszcze nie wiem, nie przyglądałem się schematowi. Słupki, tak jak pisałem, wyrwałem za flaszkę z samochodu, który miał iść do pocięcia bo była sama goła blacha plus właśnie te dwa słupki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka doszła w poniedziałek :-) Ode mnie jak nie miałeś w Wigilię to zobacz jutro rano ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie lubię próżnować to zawsze coś sobie dłubię przy samochodzie. Zmieniłem prawy, dolny, przedni wahacz oraz chciałem zrobić przekładkę kierownicy na tą, na dużym wieloklinie.

ca3d7bf420518aa9m.jpg 6e55d99cd0407719m.jpg

Myślałem, że skompletowałem wszystko. Kierownica, wszystkie wtyczki i wiązki, taśma, przełącznik zespolony, kolumna kierownicy. Zabrałem się do przekładki i... okazało się, że stacyjkę (a raczej jej aluminiowy korpus również trzeba zmienić bo jest za mały...). No trudno. Aktualnie w środku jest tak:

7d508fe838e62fe6m.jpg

Ale napotkałem na jeszcze pewne problemy.

Wiązka poduszki: w przedlifcie były dwie wtyczki, łącznie 3 kabelki. W polifcie są 4 kabelki. Brązowy to masa więc się pociągnie. Reszta kabelków się zgadza. Teraz pytanie dla bardziej kumatych ode mnie: dwa kabelki w każdej z wiązki mają takie same kolory, czy jest jakieś znaczenie w jakiej kolejności połącze ze sobą kabelki tych samych kolorów?

9961e341343b05cdm.jpg 022a7edbbd6f2722m.jpg 00c8f6b6ead20e39m.jpg

Oraz mam jeszcze problem aby podpiąć nowy pająk w miejsce starego. Nowa manetka ma część przewodów innego koloru, wyposażona jest również w ... hmm... podejrzewam, że coś do ustawiania szybkości działania czasowych wycieraczek. Stara manetka tego nie posiadała.

Jak mam ze sobą podpiąć kable ze starej wiązki:

11c110c517ad328bm.jpg

Kolory kabli: biało-zielony, żółto-zielony, szaro-czarny, fioletowo-czarny.

Z kablami z nowego pająka:

db4ee5b4a2fc53d6m.jpg

Kolory kabli: zielono-czarny, brązowy, dwa fioletowo-czarne i niebiesko-fioletowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trepek jak się przegląda twój temat to od razu chce się modzić przy furce ;D. Też robię porządki. Może nie tak prędko jak ty ale za to konkretnie. Już czeka zestaw LUK-a z dwumasem ;P. Jedziesz do Bukowiny ??? Ja będę chciał ;D. Potrzebuję foto jak ori zamontowany jest N75, bo u mnie to trochę po druciarsku zrobione jest ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wycisza :-)

Generalnie każdy mówi, że mam bardzo cichego diesla.

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ----------

Poliftowy pająk założony, nie mam jedynie czasowych wycieraczek :/

---------- Post dopisany 15-01-2014 at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2014 at 17:19 ----------

Czasami sie zastanawiam, czy nie sprzedac swojego zetorka :decayed:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

A tak naprawde prawdziwym powodem checi zmiany kierownicy bylo...

32ecd6c926f1766bm.jpg

---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

Ostatnio wpadly mi w oko VW Pola 9N z silnikiem 1.9 TDI 130KM... Gdyby ten silnik nieco podrasowac to bylby niezly, miejski sleeper.

Do tego widzialem na forum, ze ktos wpadl na pomysl jak zrobic przelaczanie miedzy programami.

Marzenia... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami sie zastanawiam, czy nie sprzedac swojego zetorka :decayed:

Ostatnio wpadly mi w oko VW Pola 9N z silnikiem 1.9 TDI 130KM... Gdyby ten silnik nieco podrasowac to bylby niezly, miejski sleeper.

Do tego widzialem na forum, ze ktos wpadl na pomysl jak zrobic przelaczanie miedzy programami.

Marzenia... :naughty:

Chcesz go wymienić na polo? :zemdlal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wycisza :-)

Generalnie każdy mówi, że mam bardzo cichego diesla.

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ----------

Poliftowy pająk założony, nie mam jedynie czasowych wycieraczek :/

---------- Post dopisany 15-01-2014 at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2014 at 17:19 ----------

Czasami sie zastanawiam, czy nie sprzedac swojego zetorka :decayed:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

A tak naprawde prawdziwym powodem checi zmiany kierownicy bylo...

http://images62.fotosik.pl/556/32ecd6c926f1766bm.jpg

---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

Ostatnio wpadly mi w oko VW Pola 9N z silnikiem 1.9 TDI 130KM... Gdyby ten silnik nieco podrasowac to bylby niezly, miejski sleeper.

Do tego widzialem na forum, ze ktos wpadl na pomysl jak zrobic przelaczanie miedzy programami.

Marzenia... :naughty:

ale pomocnika to masz super :) żeby moja tak chciała ze mną siedzieć w garażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami sie zastanawiam, czy nie sprzedac swojego zetorka :decayed:

Ostatnio wpadly mi w oko VW Pola 9N z silnikiem 1.9 TDI 130KM... Gdyby ten silnik nieco podrasowac to bylby niezly, miejski sleeper.

Do tego widzialem na forum, ze ktos wpadl na pomysl jak zrobic przelaczanie miedzy programami.

Marzenia... :naughty:

Chcesz go wymienić na polo? :zemdlal:

Starzeję się :D Chociaż pewnie polo nie zapewnia w połowie takiego komfortu co b5.

Nie wiedzieć czemu ale PD mi się zamarzył...

@Al@n

Dziękuję:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...