Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Audi a4 b8 lift 2012r. SPRZEDANA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tutaj dużo pisać :D stara b8 sprzedana czas na coś nowszego:)

Skromnie ale godnie:D

Samochodzik sprowadzony z belgi.

2.0TDI 136PS

navigacja 3g + dwa wloty na karty sd

kolorowe wyświetlacze

zestaw bluetooth

skrzynia manualna

czujniki parkowania

przebieg 7800km

opisze dokładniej jak będę miał czas.

plany

lampy tył led

przyciemnianie szyb

wirus w firmie comsport

i jak na razie tyle.

]Imageshack - 97754708.jpg

54859537.jpg

95252319.jpg

zdjcie1u.jpg

zdjcie2ug.jpg

zdjcie4y.jpg

sorry za zdjęcia były robione na szybko.

oczywiście czekam na sugestie kolegów

Opublikowano

a jaki byl powod sprzedazy starej B8 , bo to taka troche bez sensu wymiana chyba tylko po to zeby miec nowy front.

Opublikowano
  • Autor

chciałem coś młodszego odkupić. tam ta miała już 4 lata na karku z ceny te b8 strasznie poleciały ,ja za swoją wziąłem 69 tyś co mi się wydaje bardzo dobrą ceną i trafiła mi się ta audica to kupiłem.

Opublikowano

I see , w sumie madra decyzja widac musiales byc zadowolony ze zostales w tejsamej budzie.

Opublikowano

a mi się nowa buda nie podoba.. "stare" B8 o wiele bardziej mi się podoba, to samo tyczy się A5. ważne, że jesteś zadowolony :good:

Opublikowano
  • Autor

Po wakacjach za swoja b8 nie wiem czy wział bym 60tys... Sprzedawałem b8 z wielkim żalem bo naprawde nigdy mnie nie zawiodła. Mi sie podoba akurat b8 lift każdy ma swój gust:) mimo to mam wielki sentyment do b8:) nawiasem mówiąc choruje na a5:)

Opublikowano

A5 jest spoko , ale z A4 sie zgodze ten przod wyglada jak przylepiony no ale wazne ze sie wlascicielowi podoba.

Opublikowano

powiem wam że na żywo polift w a4 się dużo lepiej prezentuje niż na zdjęciach :decayed: - oczywiście dobre koło robi dużą robotę bo standardowe 16 to na zimę się tylko nadaje :wink:

Graty zakupu, chyba pierwszy polift a4 na forum :decayed: - czekamy na lepsze zdjęcia

ps: ja bym dodał do planów na pierwszym miejscu felgi 18''

Opublikowano
  • Autor

właśnie szukam felg ale jak na razie trafiam na jakieś chińskie podróby czy włoskie :) a chciałbym aby był oryginał audi

Opublikowano

Graty zakupu :)

Zapraszam wobec tego na spota jutrzejszego w Kraku :)

Opublikowano
  • Autor

wymieniłem kierownice na s-line od audi a6,a7 :D

64052790.jpg

94196878.jpg

Końcówki dorzuciłem od audi czarne świecące się :D

71653785.jpg

jutro jadę na przyciemnienie szyb :D

Grill od s-line czarny zamówiony :D

czekam na chłopaków z comsport ,którzy wracają z zawodów i chipujemy furacza :D

nie mogę namierzyć tylnych lamp neon:(

felg też szukam coś fajnego z nowych linii audi :D

Opublikowano
wymieniłem kierownice na s-line od audi a6,a7 :D

Imageshack - 64052790.jpg

Imageshack - 94196878.jpg

Końcówki dorzuciłem od audi czarne świecące się :D

Imageshack - 71653785.jpg

jutro jadę na przyciemnienie szyb :D

Grill od s-line czarny zamówiony :D

czekam na chłopaków z comsport ,którzy wracają z zawodów i chipujemy furacza :D

nie mogę namierzyć tylnych lamp neon:(

felg też szukam coś fajnego z nowych linii audi :D

Pisz do kolegi "Wrclaguna" jak sie niemyle to on chyba mial ostatnio w dobrej cenie i nowki!!

Opublikowano
  • Autor

no ma ale tylko do avanta a ja potrzebuje do sedana... jeszcze jest sprawa tego typu firma getem chce mi to sprowadzić w dobrej cenie ale o nich nie są za dobre opinie i boje się zamawiać...

Opublikowano

Pierwsza B8 2012 na forum :banan:

kusiek jak dasz radę to przyjedź we Czwartek na spota info :arrow2:http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-19-30-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index2972.html#post200276

Oblookamy na żywca tą sztukę :kox:

Jak coś to szczegółowe info na PW :)

Opublikowano

ja bym końcówki w chromie zrobił.. kierownica bajka! a grill S-line różni się czymś? bo w przedliftach i przedliftowych A5 nie było różnicy.. :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Jest czarny taki szklacy sie :) tak to sie niczym charakterystycznym nie różni :) ja wlaśnie robie wszystko pod czarny do ramek w ok.drzwi dlatego końcówki czarne założyłem:)

Opublikowano

czarny połysk ma (przynajmniej w przedlifcie i poprzednim A5) grill od 3.0 TDI i 3.2 FSI. chyba, że zmienili w poliftach :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.