Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Audi a4 b8 lift 2012r. SPRZEDANA


kusiek

Rekomendowane odpowiedzi

przesądzone szukam tylko 18 także nie będzie źle :) z tymi felami co są 16 to słabo wygląda

sprzedajesz i felgi wymieniasz? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z felgami i chipem wstrzymałem się mam na oku coś innego oczywiście też a4 mocniejsza albo a5:) dlatego decyzja podjęta z dnia na dzień o wystawieniu i ewentualnej sprzedaży mimo to wydaje mi się ,że ciężko będzie sprzedać zobaczymy jak coś z ceny polece w dół :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci ile placiles za ta kierownice ? Musiales ja kodowac , jesli tak to gdzie to robiles i ile cie skasowali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kierownice dałem 1100zł + air bag ze wszystkim 2500 nie trzeba jej kodowac tylko guziki trzeba przelozyc i śmiga robiłem to u gościa w krzeszowicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn pzekladasz multifunkcje ze starej ?masz jakies namiary na tego msgiks w krzeszowicach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumie , ze te kierownie sa wymienne miedzy najnowszymi modelami i A4 ma taka sama jak C7 A6/7 itp itd.Na prawde jej nie trzeba kodowac , co tam trzeba poprzekladac w tych przyciskach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guziki nie pasują od starej trzeba dopasować odpowiednie bo ja się z tym bawiłem trochę i nie jest łatwe to do wykonania szukaj na Allegro tej kierownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale od czego trzeba dopasowac ?A nie da sie po prostu zakodowac tej nowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trzeba dopasować przyciski w kierownicy na odpowiadające Twojemu samochodowi bo zakodować się raczej nie da się bo mi próbowali zakodować w navitechnik myślenice i nie dali rady. Doradzili mi ,że jedynym wyjściem jest dopasowanie takich przycisków jak w starej kierownicy. Po wymianie przycisków od razu zaczęły działać wszystkie bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś na żywo, furmanka jak to nówka robi robotę, kierownica mi się najbardziej podobała :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,kolego Kusiek czy to auto nie "wisi" przypadkiem znowu na allegro ?

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

Oferta - Audi A4 - AUDI A4 B8 facelift 2.0 TDI 143 KM ROK: 2012 BOGATE WYPOSAŻENIE: reflektory bi-xenon światła do jazdy dziennej LED koloro

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

Przeciez to jest ten sam dom,cos dziwnego ... hmm :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia nie są z pod domu mojego.... Jestem w szoku samochód oczywiście out z ogłoszenia i porozmawiam z prawnikiem czy coś teraz wskóram...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...