Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Audi a4 b8 lift 2012r. SPRZEDANA


kusiek

Rekomendowane odpowiedzi

lampyy tylne neon ,led zamówionee!!! :D:kox:

---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ----------

zdjcie1k.jpg

szyby przyciemnione - DONE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki byl powod sprzedazy starej B8 , bo to taka troche bez sensu wymiana chyba tylko po to zeby miec nowy front.

nie tylko nowy front

jest tez nowa linia lusterek i inny soft

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze przyciemniam w car-solar :)

silniczek też całkowicie inaczej wygląda niż w b8 i ciszej chodzi w dodatku w środku także ciszej jest:) lepiej się prowadzi samochód niż b8 :) i to nie chodzi oto ,że jest mały przebieg :) b8 też jeździłem od nowości prawie :)

---------- Post dopisany 26-07-2012 at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany 24-07-2012 at 14:21 ----------

koledzy powiedzcie mi jeszcze czy przed wyjazdem wakacyjnym do Chorwacji warto zrobić chipa w firmie comsport czy lepiej się wstrzymać i zrobić po powrocie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą różne opinie, jeden powie że lepiej poczekać i jak wrócisz to zrobić program dla bezpieczeństwa w razie gdyby miało coś na "trasie się stać" a drugi że nie ma różnicy jeśli jest dobrze zrobiony program to nic nie ma prawa się stać.

To już Twoja decyzja jak postąpisz.

BTW. Będziesz miał chwile dzisiaj to podjedź do galerii Kazimierz na spota :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w takim razie wstrzymam się z chipem i jak wrócę to zrobię :) wolę jechać spokojnie niż kombinować:) dzisiaj nie dam rady podjechać :) właśnie mi przyszedł grill i będę go wymieniać... :D lampy przyszły nie te co trzeba :faceplam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi fajna no i sedan :thumbup1: kupilbym jednak biala albo czarna, po zdjeciach widac ze pracujesz w zawodzie syn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze trochę pracy przede mną nad tą B8 lift :) nie do końca tak jest:) po prostu może tak powiem nie startowałem od zera w tym czym się zajmuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się garaż :decayed:

Jeśli chodzi o fele to celowałbym w Ronale takie jak ma Turdzi albo w model który ma Cuber ewentualnie coś jak niżej ale one już bardziej pasują do agresywniejszej A5

92496142.jpg

Wszystkie szyby przyciemniałeś tzn. boczne i tył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ,że to nie jest tak prosto kupić felgi używki trzeba się znać aby szajsu nie wcisnęli :) jak byście widzieli coś na allegro to podrzucie tutaj :) tak wszystkie 7 przyciemnilem z przodu naj jasniej z tylu prawie najmocniej :) gril zmieniony :D po weekendzie wrzuce zdj i wykresik z wirusa:D :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o takich felgach ?

AUDI A1 8X0 KOLA LETNIE GOOD&YEAR 215/40/17 (2467306098) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

albo coś takiego ?

FELGI Z OPONAMI AUDI A1,17 CALI, 5X100, NOWE (2482155166) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

teraz zauważyłem ,że od a1 nie podejdą do mojej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o takich felgach ?

AUDI A1 8X0 KOLA LETNIE GOOD&YEAR 215/40/17 (2467306098) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

albo coś takiego ?

FELGI Z OPONAMI AUDI A1,17 CALI, 5X100, NOWE (2482155166) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

teraz zauważyłem ,że od a1 nie podejdą do mojej :(

Propozycje na zimę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zimę to te 16 zostaną. Na lato szukam 17/18 mimo to mam mniejsze przekonanie do 18 bo na naszych drogach to łatwo ją można skrzywić... szukam cały czas jak na razie nic nie mam konkretnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne ale nie widziałem takich na allegro oryginalnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniejsze zdj grill po wymianie od s-line.

44537684.jpg

38174692.jpg

35557107.jpg

zdjecie2yt.jpg

zdjecie3m.jpg

zdjecie1z.jpg

[/url]

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

6tyś drogo strasznie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wklej zdjęcia porządnie - link bezpośredni umieść między i będzie jak poniżej :wink:

scaled.php?server=407&filename=44537684.jpg&res=landing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...