Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakiego dostawczaka kupić ??

jaka marka ?

  1. 1. jaka marka ?

    • ford transit
    • vw LT
    • vw crafter
      0
    • merc sprinter
    • opel movano
      0
    • peugeot boxer
      0
    • iveco
      0
    • renault master

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Craftera sobie daruj.... moze za rok już będa dobre narazie sa wadliwe ( info z ASO )

Ja osobiscie szukam do firmy Renault Mastera L3 H3 tak cos okolo 2002-2003 rok...

Opublikowano

Ja bym szukał Lt-ka ale nie z silnikiem 2,8 od mana tylko 2,5 a transitem to mozna sie toczyc a nie jezdzic, Sprintery CDi faktycznie maja delikatne wtryskiwacze, dlatego my kupilismy dwa lata temu 2,9td z 1998 r mial 165000km ORi :shocked: sprawdzone ASO teraz ma 205000km i nic sie w nim nie dzieje

Opublikowano

Sprintery chodzą super ale lepiej nie kupuj bo sa popularne, moze renault master 2.8Dti albo LT-ka

Opublikowano

Mastera odradzam - kolega kupił do firmy trzy nowe z motorem chyba 3.0 i klnie na nie strasznie. Ciągle coś z elektroniki siada. Samochody jeżdżą na miejscu i jak na busy robią gówniane przebiegi rzędu 80 tys km rocznie. Ma je półtora roku i powiedział że jak tylko skończy się gwarancja to je sprzedaje. Przedtem miał Lt i przejechały ponad 500 tyś bezawaryjnie.

Opublikowano

a Iveco ;> ?

Opublikowano
  • Autor

słyszałem żeby iveco nawet nie dotykać :wink4:

Opublikowano

No dobra, bo widzę że propozycji jest sporo. Od t4 po sprintera, a to nie ta sama kategoria... Jakie to ma być duże :?:

Jeżeli coś większego to np Fiat Ducato, znam opinie od chłopków z InPostu, tam tego trochę mieli i najlepiej sie wypowidają o tych 2005/06 bodajże tam jest 2,2 HDI :mysli: Nowe póki co sypią im się trochę za bardzo - problemy ze skrzynią i jakieś tam pierdoły...

Master :thumbdown: Ten to dopiero lubi rdzewieć... :decayed:

No i Transit, auto do tyrania, naprawdę może dużo

Opublikowano

Iveco są jak ciężarówki. Kolega ma dwa - kursują do Anglii non stop z ładunkami. Po za dużym spalaniem w granicach 12-13 litrów i dosyć drogim serwisem nie narzeka na nie.

Opublikowano

Tylko VW T4 lub LT. Auta ciezko zajeździć. W Gwiazdę sie nie pchaj.Róznie bywa a utrzymanie nie jest takie tanie

Opublikowano

polecam Renault Mastera. W rodzinie w firmie mamy takiego wersja jumbo vel. maxi dci 140 2005r. Z autem nic się nie dzieje, mamy jeszcze Sprintera Maxi 313 CDI i Iveco oba z 2004r. i zestawieniu z masterem kiepsko się prezentują

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.