Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy ja mam podgrzewane spryskiwacze szyb?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wlasnie...

jak to sprawdzic/odroznic?

i druga sprawa ... jak to dziala/jak sie aktywuje ??

Opublikowano
No wlasnie...

jak to sprawdzic/odroznic?

i druga sprawa ... jak to dziala/jak sie aktywuje ??

Sprawdzić można poprzez zajrzenie do samych spryskiwaczy pod maskę powinny wychodzić kabelki od nich a aktywuje się normalnie czyli poprzez używanie ich:decayed:
Opublikowano

Jeśli wraz z węzykiem zasilającym spryskiwacze w płyn, lecą przewody elektryczne - to masz podgrzewane. A działają wtedy gdy naciśniesz manetkę :wink:

Opublikowano

kolego peju w modelu B5 podgrzewane spryski zaczynają grzać w momencie włączenia podgrzewania tylnej szyby wtedy również zaczynają grzać lusterka to wszystko jest odpalane przez jeden włącznik nie wiem jak jest w B7 ale podejrzewam że podobnie, co do pytanie czy masz grzane zobacz czy idą do nich kable i po sprawie:hi:

Opublikowano
  • Autor

Nic z tego,

nie mam pojecia jak to sprawdzic.

Spryskiwacze sa wbudowane w masce. Po jej otwarciu sa w tym miejscu zaslepki. Z boku maski do komory silnika idzie gruby wezyk - jeden. Ale co jest w srodku - czy sam wezyk na ciecz czy wraz z przewodami, tego nie mam pojecia jak sprawdzic.

Opublikowano
Nic z tego,

nie mam pojecia jak to sprawdzic.

Spryskiwacze sa wbudowane w masce. Po jej otwarciu sa w tym miejscu zaslepki. Z boku maski do komory silnika idzie gruby wezyk - jeden. Ale co jest w srodku - czy sam wezyk na ciecz czy wraz z przewodami, tego nie mam pojecia jak sprawdzic.

musi widac wchodzące przewody razem z wężykiem wiec wychodzi na to ,że nie masz grzania
Opublikowano
Nic z tego,

nie mam pojecia jak to sprawdzic.

Spryskiwacze sa wbudowane w masce. Po jej otwarciu sa w tym miejscu zaslepki. Z boku maski do komory silnika idzie gruby wezyk - jeden. Ale co jest w srodku - czy sam wezyk na ciecz czy wraz z przewodami, tego nie mam pojecia jak sprawdzic.

podważ lekko te zaślepki i jedną wyjmij to zobaczysz czy jakiś przewód do tego idzie, inaczej nie da rady stwierdzić

Opublikowano

Wystarczy popatrzeć. Jak wraz z wężykiem z płynem, leci kabel doprowadzany do obu sprysków - to są podgrzewane :wink:

Opublikowano
  • Autor

Udalo sie... sprawdzilem.

Niestety nie mam podgrzewanych :kwasny:

Czy dorobienie podgrzewanie jest klopotliwe, polega na dodanie jakiegos elementu i podlaczeniu czy raczej trzeba wszystko wymienic?

Pytam bo jak to prosta sprawa to moze sobie zrobie a jak zbyt klopotliwa to dla takiej pierdolki nie bede sie wysilal.

Opublikowano

Użyj szukajki temat jest na forum w warsztacie:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.