Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Delfin oraz 170km 1,9TDI S-Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mozesz powiedziec co to za felgi w Twojej stopce?

Opublikowano
Mozesz powiedziec co to za felgi w Twojej stopce?

Przecież to rotor :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie.

---------- Post dopisany 21-06-2013 at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2013 at 23:04 ----------

DYSTANSE 15mm AUDI SEAT VW 57,1 5X112 5X100 4X100 (3311885284) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ktos miał z nimi do czynienia?

Opublikowano

kivlov dajesz takie dystanse ?

Opublikowano
  • Autor

Chciałbym, wiesz coś na ich temat? Nie warto?

Opublikowano

dużo tych dziur tam.. Chyba lepiej tylko 5x112 żeby było. i coś tanie..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

To co polecasz?

---------- Post dopisany 05-07-2013 at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2013 at 10:04 ----------

Wczoraj wymontowałem z drzwi głośniki Morel Tempo 6, gdyż zostały sprzedane i już zamawiam coś jeszcze lepszego. Wstawiłem Nowe radio Alpine 9855R - to jest klasa sama w sobie. Zdjęcia nigdy nie odzwierciedlą przekazu na żywo.

Dzisiaj z samego rana (05-07-2013) nastąpiła wymiana zderzaka. Teraz czekam na nowe końcówki - oczywiście 90mm

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

DSC_0028.jpg

DSC_0029.jpg

DSC_0030.jpg

DSC_0031.jpg

DSC_0032.jpg

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

DSC_0033.jpg

DSC_0034.jpg

DSC_0035.jpg

DSC_0036.jpg

DSC_0037.jpg

DSC_0038.jpg

DSC_0039.jpg

Opublikowano

piwko musi być przy pracy :P

fajnie to wyszło. pomalujesz pod kolor czy tak zostawiasz?

Opublikowano
  • Autor

Piwo to obowiązek przy każdym modzie. Co do malowania to śmiesznie wygląda, gdyż to jest pod kolor, ale zderzak był czysty a auto brudne po trasie :) Pozostaje teraz czekać na końcówki 90mm.

Opublikowano

ultery zakładasz?

będzie miodzio :naughty:

Opublikowano
ultery zakładasz?

będzie miodzio :naughty:

Musiałem wybić mu z głowy zwykłe końcówki :decayed: Udało się i będzie Ulter :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie :) Tylko niestety są strasznie drogie, ale co zrobić - jak szaleć to szaleć.

Opublikowano

a co za listwa siedzi na tym zderzaku? czy mi sie tylko wydaje :shock3:

Opublikowano
  • Autor

Takie tylko 90mm

Opublikowano

to jest link z 90mm :wink:

Opublikowano
  • Autor

Aj niedziela jest więc źle patrzyłem - %%%

---------- Post dopisany 08-07-2013 at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2013 at 23:40 ----------

Dokonam jednak zakupu w przyszłym miesiącu - właśnie kupuje całą kuchnie od nowa - szafki i sprzęt i ogólnie cały remont więc trzeba się wstrzymać, ale pochwalę się jak już dokonam zakupu.

Opublikowano
Aj niedziela jest więc źle patrzyłem - %%%

---------- Post dopisany 08-07-2013 at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2013 at 23:40 ----------

Dokonam jednak zakupu w przyszłym miesiącu - właśnie kupuje całą kuchnie od nowa - szafki i sprzęt i ogólnie cały remont więc trzeba się wstrzymać, ale pochwalę się jak już dokonam zakupu.

I bardzo dobrze - lepiej poczekać i zrobić porządny zakup :thumbup1:

Opublikowano
Aj niedziela jest więc źle patrzyłem - %%%

---------- Post dopisany 08-07-2013 at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2013 at 23:40 ----------

Dokonam jednak zakupu w przyszłym miesiącu - właśnie kupuje całą kuchnie od nowa - szafki i sprzęt i ogólnie cały remont więc trzeba się wstrzymać, ale pochwalę się jak już dokonam zakupu.

Kamil pochwal sie kuchnią :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba się słuchać doświadczonych forumowiczów,

Edytko kuchnia się buduje więc nie ma czym się chwalić chyba, że chcecie oglądać setki kilogramów kurzu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.