Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Telefon dla kobiety - ma być BIAŁY !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany

może ktoś podpowie

właśnie się rozglądamy za telefonem dla mojej kobity

wymyśliła sobie, jak to baby, że to dla niej nieistotne, byle był biały

:facepalm::doh:

no w każdym bądź razie, z takich w miarę budżetowych i opartych na andku, co można polecić?

nie może to być nic olbrzymiego z rodzaju Galaxy, raczej takie do damskiej dłoni

ktoś coś podpowie?

do tej pory miała samsung diva, jak dobrze kojarzę nazwę

z góry dzięki

Opublikowano

iphon 4s bialy kobietom pasuje,tylko cena jest dosc niezla

Opublikowano
  • Autor

no właśnie ten HTC jej koleś wczoraj w Playu rekomendował

tak się właśnie zastanawiam, czy to warte swojej ceny

a Samsung nie produkuje czegoś rozsądnie cenowego ?

Opublikowano

Kamyk, 2 dni temu był u mnie klient z zapytaniem o biały telefon dla żony do 500zł

Wyjaśniłem mu parę spraw o tych telefonach i skusił się na o ponad 200zł droższy telefon, sprowadziłem mu go na drugi dzień i jeszcze mi później dziękował za doradzenie a na początku powiedział że nie da więcej niż 500zł :grin:

NOWY SAMSUNG ACE S5830i LA FLEUR BEZ SIM GW24+2GB (2518644851) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

To jest ode mnie z sieci, tak wygląda, poczytaj opinie, porównaj ceny :wink4:

Opublikowano

moja ma tego Samsunga Galaxy ACe La Fleur i telefon jest fajny,jest na Adroidzie,aparat 5mpx daje rade i ma te kwiatki na obudowie :naughty:

Opublikowano

Też ciekawy ale gabaryty już większe.. (mówię o LG)

Zresztą czy to ważne już miałem kilka klientek które używają tego co ja (Galaxy S3) i jakoś dają radę :decayed:

Opublikowano
  • Autor
moja ma tego Samsunga Galaxy ACe La Fleur i telefon jest fajny,jest na Adroidzie,aparat 5mpx daje rade i ma te kwiatki na obudowie :naughty:

david

z tych kwiatkUF na obudowie to sie normalnie do lez poplakalem ......

:polew::polew::polew:

ale cos mam wrazenie, ze to bedzie to :wink:

Opublikowano

Mówię Ci Kamyk że te kwiatki najbardziej przyciągają:polew:, dziś już jedną sztukę sprzedałem bo była laska z gościem przed chwilą i wzięli tego Ace La Fleur :grin:

Jak by jednak nie chciała telefonu na androidzie i wolała mniejszy gabarytowo to jest inny białas tańszy (255zł) Avila White też się dobrze sprzedaje tylko problem w tym że nie ma kwiatków :disgust::polew:

s5230e.jpg

Bo o limitowanej wersji "Hello Kitty" nie wspomnę też mam :decayed:

s5230hellokitty.jpg

:polew:

Opublikowano

Mam podobny temat co Kamyk :)

Musze wybrac telefon dla mojej zony, najchetniej bialy, i stosunkowo tani w zakupie z sieci. Nie chce kupowac telefonu, tylko wziac z abonamentem.

Ten Samsung, ktory polecacie wyglada fajnie, ale nie ma go w Orange ani w PLAY (przynajmniej na stronach), a inne sieci nie wchodza w gre.

SGS+ jest z jakas biala obudowa?

Opublikowano
SGS+ jest z jakas biala obudowa?

594ed743-843e-04a4.jpg

Występuje ale jest ich mało :)

Opublikowano

no wlasnie :( w Orange tylko czarne, w PLAYu juz w ogole nie maja SGS+... wiec chyba nie ma wyboru.

Opublikowano

Zapytam się jutro u mnie w salonie Play czy mają bo jak coś to mogliby Ci wysłać.

Opublikowano
  • Autor
Mam podobny temat co Kamyk :)

Fly

na pewno nie masz podobnego tematu, bo ta moja gwiazda to sie znowu zastanawia teraz czy moze jednak nie zostawic tego co ma ....

"no bo w sumie to przeciez dziala"

matko, jakie one wszystkie sa zdecydowane ......:facepalm:

Fly, a tak poza tematem - wielbiciel przyjechal, skul Ci morde jak obiecywal ?? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.