Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szarpie przy delikatnym przyspieszaniu gdy temp powyzej 15 stopni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam moje autko szarpie przy bardzo delikatnym przyspieszaniu na 2 czy 3 biegu, gdy delikatnie chce przyspieszyc tak ze malo co wcisne gaz, jesli wcisne gazu troche wiecej lub sporo nic takiego sie nie dzieje i auto przyspiesza tak jak powinno.

tak jakby nie dostawal tyle paliwa ile potrzeba czy cos.

mial ktos cos takiego?

Opublikowano

musisz szukac na necie

było sporo informacji na ten temat

o ile pamietam chodziło o PD-ki

Opublikowano
  • Autor

a czy to jest w jakis sposob grozna sprawa?

---------- Post dopisany 30-07-2012 at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany 29-07-2012 at 17:58 ----------

musisz szukac na necie

było sporo informacji na ten temat

o ile pamietam chodziło o PD-ki

takie glupie pytanie co to sa te PD-ki?

Opublikowano

Są to jednostki silnikowe zasilane przez układ pompo wtryskiwaczy.

Opublikowano

:decayed:

PD - puempenduese - pmpowtryskiwacz

Przyczyn poszarpywania przy czesciowym obciazeniu silnika moze byc sporo.

EGR, nieszczelny dolot, nieszczelna chlodnica spalin, pompowtryskiwacze, nieszczelny uklad zasilania paliwem, tandem pompa, znudzilo mi sie wymieniac :decayed:

zrob logi, 003, 004, 008, 011, 013, 023, statyczne dynamiczne i BS, to pogadamy

Opublikowano

Witam

Podbijam temat u mnie podobne objawy logi ok korekcje w normie błędów nie ma

Macie jakieś pomysły???

---------- Post dopisany 04-08-2012 at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2012 at 09:09 ----------

Witam ponownie

Jak zwykle przekonałem się że na tym forum podpowiedzi polegają na tym aby zrobic logi i sprawdzic inne oczywiste temety i nic konkretnego nie wnoszą do rozwiązania problemu. I jak zwykle sam sobie odpowiadam na pytania, otóż w moim przypadku wine ponosiła kostka pierwszego PD a dokładniej jej styki które nie łączyły. Po dociśnięciu ich wsio jest ok. Tak więc może to byc wskazówką dla potomnych.

Pozdrawiam zainteresowanych.

Opublikowano
Witam

Podbijam temat u mnie podobne objawy logi ok korekcje w normie błędów nie ma

Macie jakieś pomysły???

---------- Post dopisany 04-08-2012 at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2012 at 09:09 ----------

Witam ponownie

Jak zwykle przekonałem się że na tym forum podpowiedzi polegają na tym aby zrobic logi i sprawdzic inne oczywiste temety i nic konkretnego nie wnoszą do rozwiązania problemu. I jak zwykle sam sobie odpowiadam na pytania, otóż w moim przypadku wine ponosiła kostka pierwszego PD a dokładniej jej styki które nie łączyły. Po dociśnięciu ich wsio jest ok. Tak więc może to byc wskazówką dla potomnych.

Pozdrawiam zainteresowanych.

Przecież odpowiedz dostałes od kolegi Musashi tj."pompowtryskiwacze"czyli możliwosc ich uszkodzenia lub zlego sterowania.A skąd wiesz,że logi ok??Trzeba bylo zrobic logi podczas jazdy i występowania objawów....

Opublikowano

Otóż wiem że logi ok bo sprawdzałem a pojęcie "pompowtryskiwacze" to tak ogólny temat że laik gotów pomyśleć że czeka go wymiana 4 szt za kosmiczne pieniadze.

Poza tym "pompowtryskiwacze" mowi kazdy mechanik i naciaga na worek kasy przy czym zaciska tylko piny w kostkach. Wiem ze nikt nie wróży z fusów na forum i każdy przypadek może byc inny, ale właśnie forum jest po to aby uniknąć niepotrzebnych kosztów u mechanika naciągacza.

Dobra kończe moje wywody

Pozdrawiam

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Zauwazylem taki motyw z szarpaniem przy przyspieszaniu ze wystepuje tylko gdy jest wyzsza temp np dzisiaj ponad 15 stopni i zaczelo go szarpac a od jesieni i w zime gdy bylo zimno szarpania nie bylo...

Jest opcja zeby to intelcooler cos niedomagal lub cos ?

---------- Post dopisany 12-04-2013 at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2013 at 21:05 ----------

up

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ----------

Ma ktos moze jakies zdanie co do ost postu?

---------- Post dopisany 14-04-2013 at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 22:28 ----------

up

  • 5 lat później...
Opublikowano

A miał może  ktoś problem na zimnym  silniku szarpanie silnikiem  na 1 biegu   przy ruszaniu osiągnie  90 stopni zgasze  odpale  jest normalnie  egr  wywalony  oraz dpf  dodam że wtryski  wszystko jak powinno byc 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.