Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Szukam filmu, chyba z Kevinem Baconem, w którym gościu zabija i kradnie tożsamość ludzi. Pamięta ktoś taki film?

Złodziej życia

wysłane kaloszem

Dzięki

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Szukam filmu, chyba z Kevinem Baconem, w którym gościu zabija i kradnie tożsamość ludzi. Pamięta ktoś taki film?

Złodziej życia

wysłane kaloszem

To byl Kiefer Sutherland

Opublikowano

Polecam ... film ... Zróbmy sobie orgie ... fajna lajtowa komedyjka ... :thumbup:

Opublikowano

Nie wiem co wam tak się podoba ten Gatsby, owszem wykonanie i sceneria robią robotę ale film mnie zanudził i po godzinie wyłączyłem :decayed:

Opublikowano
Nie wiem co wam tak się podoba ten Gatsby, owszem wykonanie i sceneria robią robotę ale film mnie zanudził i po godzinie wyłączyłem :decayed:

Miałem to samo tylko ze druga osoba oglądała do końca i nie mogłem wyłączyć. Ale fakt, że nudny niesamowicie :facepalm:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

To nawet tego nie zasysam ... szkoda czasu ... :thumbup:

Opublikowano
To nawet tego nie zasysam ... szkoda czasu ... :thumbup:

Może Tobie się akurat spodoba. Jak na razie więcej osób zachwala ten film, więc może coś w nim jest czego my nie odkryliśmy :whistling:

Opublikowano

Sorry za OT, dlatego dalej twierdzę że wątek dupny.

Każdy ma inny gust, co innego się komu podoba, co innego oczekuje, więc ocenianie filmu przez kogoś i zachwalanie, to według mnie bez sensu.

I by do końca nie było ;-P

Would you rather - pomysł ciekawy, film można oglądnąć. "Bogacz", zajefajny ziom, polewałem.

The Frozen Ground - dobry.

Opublikowano

Widzial ktos Dom bardzo nawiedzony ? Czarna komedia.

---------- Post dopisany 11-09-2013 at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2013 at 18:36 ----------

Polowanie na Łowcę 2013 .... super filmik oparty na faktach. Koles zabil 17 lasek i ok 30 porwał i zgwałcil ... Ciekawa historia do tego w roli psa tropiacego Nicolas Cage.

---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

Bez litości 2 ... polecam... brutalny obrzydliwy trzymający w napięciu... lubie to.

Mam dzis brutalno gwalcace seanse ... a na deser jednak Wielki Gatsby

---------- Post dopisany 13-09-2013 at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany 11-09-2013 at 15:39 ----------

Widzial ktos nowego Star Treka Into the Darkness ?

Opublikowano

Widzial ktos nowego Star Treka Into the Darkness ?

Widziałem, moim zdaniem lepszy niż Iron Man 3 8/10 :thumbup1:

Opublikowano

Ok :thumbup: To ogladam :D

Opublikowano

Takie filmy tylko w kinie :facepalm:

Opublikowano

Polecam 7,5/10 :thumbup1:

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

Dla mnie nuda i jeszcze to promowanie corvetty :thumbdown:

---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

jest śmiesznie :thumbup1:

Opublikowano

Jeśli ktoś jeszcze nie widział to polecam Millerów. Za humor 8/10. Tak dużo nie śmiałem się do czasu Dużych dzieci.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
QuattroKasurila - YouTube

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

Audi S2 RWD Burnout - YouTube

Nie ten dział kolego :facepalm:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Drogówka 9/10 jak na Polski film rewelacja.

Władza (2013) -8/10

Zjawy (objawienie) - the Apparition (2012) 7/10

American Pie ( zjazd absolwentów) 8/10

Nietykalni 10/10 - jeszcze do niego wrócę.

Stay alive 10/10

Skazani na Shawshank 9/10

Zielona Mila 10/10

Mój przyjaciel Hachiko 2009 - 11/10

Przepraszam za spam ale musiałem:) Mam ich jeszcze więcej.

Zaklinacz Koni 11/10

Opublikowano

obejrzałem wczoraj Polowanie na łowcę

czyli Frozen ground, jak pamiętam

film nie lepszy od tłumaczenia - dramat po prostu

nie polecam

szkoda czasu

-1/10

Opublikowano

Była tu już mowa o World War Z?

Właśnie skończyłem, świetny:thumbup1: Jak nie przepadam za filmami tego typu, tak ten na prawdę mi się podobał.

Opublikowano
Była tu już mowa o World War Z?

Właśnie skończyłem, świetny:thumbup1: Jak nie przepadam za filmami tego typu, tak ten na prawdę mi się podobał.

Było i mi się podobał :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.