Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi s4 ... 4XX w drodze:)


kowal0077

Rekomendowane odpowiedzi

wreszcie ktoś oprócz mnie potrafi uzyskac takie spalanie. zaraz przyjdzie szydera i zobaczysz jak się będą smiać zazdrośnicy.:grin:

Nie wiem jakim cudem Wam się to udaje ale to nic tylko się cieszyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna esa, tylko zazdrościć :jerk: robi robotę, chromowane relingi by się przydały :decayed:

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Wygląda ładnie :wink:

osobiście wolałbym inna kolorystykę grilla, tzn czarna ramka a srebrny znaczek:decayed: No i chyba widzę znaczki s-line pod listwami na błotniku, usuń je :naughty:

polać mu, mądrze prawi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie ktoś oprócz mnie potrafi uzyskac takie spalanie. zaraz przyjdzie szydera i zobaczysz jak się będą smiać zazdrośnicy.:grin:

Nie wiem jakim cudem Wam się to udaje ale to nic tylko się cieszyć :wink:

Gracjan.. to jest do zrobienia.. ale delikatna noga musi być.. ja właściwie zrobiłem to dla siebie aby sprawdzić ile można zejść.. eco driving nie chcę mi się uprawiać:)

grill w zasadzie ramkę jutro maluję na czarno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie ktoś oprócz mnie potrafi uzyskac takie spalanie. zaraz przyjdzie szydera i zobaczysz jak się będą smiać zazdrośnicy.:grin:

Nie wiem jakim cudem Wam się to udaje ale to nic tylko się cieszyć :wink:

Gracjan.. to jest do zrobienia.. ale delikatna noga musi być.. ja właściwie zrobiłem to dla siebie aby sprawdzić ile można zejść.. eco driving nie chcę mi się uprawiać:)

grill w zasadzie ramkę jutro maluję na czarno:)

Muszę kiedyś spróbować jak podobno się da :decayed:

Powodzenia w realizacji planów :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto a felga mega do niego pasuje nie wiem na co chcesz zmieniać ale nie wiem czy coś lepiej sie uda dobrać, ale mimo wszystko powodzenia.

Jaki jest sugerowany przebieg auta?

Chipa robił właściciel i nie ma wykresu z hamowni? Skąd wiadomo, że w ogóle jest tam chip?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto a felga mega do niego pasuje nie wiem na co chcesz zmieniać ale nie wiem czy coś lepiej sie uda dobrać, ale mimo wszystko powodzenia.

Jaki jest sugerowany przebieg auta?

Chipa robił właściciel i nie ma wykresu z hamowni? Skąd wiadomo, że w ogóle jest tam chip?

Ta felga będzie na zimę .. na lato ma być lżejsza.. najchętniej OZ superlegera III

Sugerowany to nie jest:) jest sprawdzony ..190tys.. książki serwis, sprawdzony w serwisie, dodatkowo podłączany vagcomander:)

Mam f-ry z mtm.. oraz podaną moc 310 ps wykres widziałem ale właściciel zostawił go dla siebie:)w każdym bądź razie nie wierze hamowniom zza granicą :)

jak zrobię wydech i fmic.. zrobię remap u witka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO mi się podoba jak jest a co do malowania to możesz kupić PlastiDip i jak się nie będzie podobało zawsze można zerwać :wink:

Sam grill mam zamiar tym pomalować...

Czym malowałeś ramkę grilla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO mi się podoba jak jest a co do malowania to możesz kupić PlastiDip i jak się nie będzie podobało zawsze można zerwać :wink:

Sam grill mam zamiar tym pomalować...

Czym malowałeś ramkę grilla ?

1. Papier o gradacji 600 i 800 na wodę ( matowanie )

2. Spray Półmat do aluminium.

3. Kilka warstw położyłem (chyba 4) i taki efekt wyszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt fajny :wink: Ciekawe tylko czy nie będzie żadnych odprysków bo z tym różnie niestety :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...