Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi s4 ... 4XX w drodze:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Czarnuch :kox:

Dobrze widzę odpryski na grillu ?

tak.. niestety pojawiły się.. w sumie to z mojej winy.. bo pomalowałem farbą w spray .. trochę kibel.. ale poprawie pistoletem:)

oklej sobie czarną folią matową :decayed:

Nie... tak nie zrobię:)

Opublikowano

przyjedz kiedyś na spota:wink:

Opublikowano
  • Autor
przyjedz kiedyś na spota:wink:

przyjadę na bank.. może w tym roku jeszcze:)

ostatnio mam mało czasu.. ale zgadamy się na paewno

Opublikowano

w tym roku to bardzo ambitnie:grin:

jak nie na spota to daj cynk jakoś to się gdzieś wieczorem spotkamy na mini spota:wink:

Opublikowano
  • Autor
w tym roku to bardzo ambitnie:grin:

jak nie na spota to daj cynk jakoś to się gdzieś wieczorem spotkamy na mini spota:wink:

Bez korekty lakieru wstydzę się na oficjalne spoty jeździć ;)

wyślij mi swój nr tel .. na pw to się odezwę któregoś dnia

Opublikowano
w tym roku to bardzo ambitnie:grin:

jak nie na spota to daj cynk jakoś to się gdzieś wieczorem spotkamy na mini spota:wink:

Bez korekty lakieru wstydzę się na oficjalne spoty jeździć ;)

wyślij mi swój nr tel .. na pw to się odezwę któregoś dnia

:shock3: to ja przy moich kółkach na lakierze nie powinienem samochodem jeździć:grin:

Opublikowano
:polew::polew:
Opublikowano
:polew::polew:

kto jak kto, ale Ty Gracjan jako chyba jedyny masz ogarnięty lakier na tip-top i jeszcze lepiej :decayed:

Opublikowano
:polew::polew:

kto jak kto, ale Ty Gracjan jako chyba jedyny masz ogarnięty lakier na tip-top i jeszcze lepiej :decayed:

photoshopa ma ogarniętego a nie lakier:grin:

Opublikowano

Do ideału fc**j brakuje niestety :doh:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zaczęły się prace Przemka http://www.przemo-car.pl/ u mnie w aucie wydech z kwasu na 2 tłumikach przelotowych ..dp2,75' a reszta 3'

..a później duży fmic.

Wstępne fotki

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/665779_483851311649041_468615197_o.jpg

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/525929_483850488315790_993814086_n.jpg

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie :jerk:

Ciekawy jestem tego FMICa :kox:

Opublikowano

super auto, środek jeszcze ładniejszy, pozazdrościć, :wink:

Opublikowano

Piękne auto, gratuluję.

Opublikowano

Podoba mi się :jerk: Profi robota :wink:

ładna rynna :grin:

Opublikowano
  • Autor

nie ma filmiku, bo auto jest rozebrane ( cały przód zakładany będzie fmic)

ale filmik będzie

przy okazji w aucie zostało wymienione:

-wiskoza ( behr ori )

-2 x zawory dv ( audi )

-zawór n75

-świece boscha 5

-olej motul 300v 5w40

-olej wspomagania

-płyn chłodniczy

-nowy zbiorniczek płynu chłodniczego OEM bo stary był lekko popękany

-uszczelniacze w dyfrze

Opublikowano

ale to będzie morde darło:decayed:

---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ----------

masz 4 sondy?

Opublikowano

Jeden tlumik? Powodzenia :decayed:

Strojenie 26.10? Od rana? Moze bym wpadl... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.