Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi s4 ... 4XX w drodze:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
teraz bym zaczął pić z rozpaczy:facepalm:

może nie będę naprawiał? tylko oddam na złom:) hahaha

Jak zdecydujesz się zezłomować daj znać i podaj adres gdzie się stawić po auto :decayed:

Opublikowano
teraz bym zaczął pić z rozpaczy:facepalm:

może nie będę naprawiał? tylko oddam na złom:) hahaha

lepiej zadzwoń do niemca i powiedz żeby zabierał samochód i oddał kase z procentami i wyrównał straty moralne poniesione w wyniku czytania takich durnych tekstów na forum

---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

zanim byś dojechał to już bym pod blokiem rozebrał :decayed:

Opublikowano

Buba, na pewno na coś bym i tak się załapał :decayed:

Opublikowano

na rozlany płyn chłodniczy:polew:

Opublikowano

Towarzystwo wzajemnej adoracji... Taki morał, ze zapłaciłeś chorą cenę i w 2 miesiące sprężarki popłynęły, odpowiedz sobie sam, czy to normalne i czy Twoje auto to "igła".

Opublikowano
Towarzystwo wzajemnej adoracji... Taki morał, ze zapłaciłeś chorą cenę i w 2 miesiące sprężarki popłynęły, odpowiedz sobie sam, czy to normalne i czy Twoje auto to "igła".

Kolego, nie pogrążaj się :doh:

Opublikowano
  • Autor
Towarzystwo wzajemnej adoracji... Taki morał, ze zapłaciłeś chorą cenę i w 2 miesiące sprężarki popłynęły, odpowiedz sobie sam, czy to normalne i czy Twoje auto to "igła".

co ja mam płakać, że turbo lub turba padły????

masz chyba jakieś kompleksy...

Opublikowano

Rób, co chcesz... ;)

Opublikowano
  • Autor
Rób, co chcesz... ;)

dziękuję za poradę :)

Opublikowano

jaki koleś :decayed::polew:

Opublikowano
Towarzystwo wzajemnej adoracji... Taki morał, ze zapłaciłeś chorą cenę i w 2 miesiące sprężarki popłynęły, odpowiedz sobie sam, czy to normalne i czy Twoje auto to "igła".
Miaurycy dajesz równo po jajach,załamałeś mnie
Opublikowano
Towarzystwo wzajemnej adoracji... Taki morał, ze zapłaciłeś chorą cenę i w 2 miesiące sprężarki popłynęły, odpowiedz sobie sam, czy to normalne i czy Twoje auto to "igła".

Noo. Gracjan mnie a jak covala i co miesiąc zmiana:brzydkibanan:

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

A poza tym to chu.j cie obchodzi kto co i za ile kupił bo to jego kasa. Nie widziałem żeby gdzieś pisał że jest igiełką i podniecał się że wydał worek kasy na ideał który będzie jeździł bezawaryjnie przez najbliższe 500k km (a są tacy)

Uzupełnij profil i pokaż swoją furę to zobaczymy co tam masz:wink:

Opublikowano

To ja ide po popcorn . To juz wiesz Daniel komu gula rozruszales. :-)

Opublikowano

Świetny materiał na street racing

Opublikowano

"Moje audi s4 to nie igła" jak już:grin:

Opublikowano

"Moje S4 to padło" :grin:

Opublikowano

Audi to lipa

Opublikowano

padło nie padło naprawi i bedzie jeździł ....mi sie po tyg spaliła a4 rok temu i co z tego?? mój problem ..tak samo jak tutaj jego..naprawi sobie ....bardzo ladne autko...

zbieraj dukaty , naprawiaj i do odciecia;P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.