Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi s4 ... 4XX w drodze:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Ładnieee :wink: Ciekawy jestem jakby porównać cleaner z Gliptona GT12 z Sonusem...

Możesz spróbować użyć twardszej szczotki, szkód na pewno nie narobisz a może być tylko lepiej :wink:

Szkoda że dzielą nas takie hektary, było by co robić :grin:

Następnym razem to tylko przetrę delikatnie szmatką:) bo już zrobione:)

oj było co robić ja mam bzika na tym punkcie

Opublikowano
Ładnieee :wink: Ciekawy jestem jakby porównać cleaner z Gliptona GT12 z Sonusem...

Możesz spróbować użyć twardszej szczotki, szkód na pewno nie narobisz a może być tylko lepiej :wink:

Szkoda że dzielą nas takie hektary, było by co robić :grin:

Następnym razem to tylko przetrę delikatnie szmatką:) bo już zrobione:)

oj było co robić ja mam bzika na tym punkcie

Nie ty jeden :decayed:

Recaro kurde robi robotę :kox:

Opublikowano

Auto prezentuje się niesamowicie... Czarny kolor robi robotę i to wnętrze, mmm... bajka.... Oby służyła jak najdłużej...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

.. żeby temat nie umarł śmiercią naturalną, wrzucam krótki filmik z cyklu 100-200:P

już mały niedosyt na moc się pojawia:)

WRZUTA - audi a4 1.6 gaz

Kilka fotek z Moto GP 2012- Brno:) eska z widokiem na tor

dsc0485qx.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc0479vg.jpg

Uploaded with ImageShack.us

a to moje ulubione foty z gp zrobione przeze mnie

dsc0685jl.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc0731c.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Ty a mojej nie chcesz podotykać?

Opublikowano
  • Autor
Ty a mojej nie chcesz podotykać?

?? :)

Opublikowano

no skóry:grin::grin:

Opublikowano

:polew::polew::polew:

Czyszczenie skóry - jestem pod wrażeniem :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
no skóry:grin::grin:

Najpierw musisz dziury załatać w fotelach:):)

...Tak na poważnie.. łatwo to zrobić tylko trzeba mieć cierpliwość:) dasz radę.. a jak nie to pomogę;)

Opublikowano

Czarnuch :kox:

Dobrze widzę odpryski na grillu ?

Opublikowano
  • Autor
Czarnuch :kox:

Dobrze widzę odpryski na grillu ?

tak.. niestety pojawiły się.. w sumie to z mojej winy.. bo pomalowałem farbą w spray .. trochę kibel.. ale poprawie pistoletem:)

Opublikowano
Czarnuch :kox:

Dobrze widzę odpryski na grillu ?

tak.. niestety pojawiły się.. w sumie to z mojej winy.. bo pomalowałem farbą w spray .. trochę kibel.. ale poprawie pistoletem:)

Pomyśl nad Plastidipem :wink:

Opublikowano
  • Autor

[/color]

Czarnuch :kox:

Dobrze widzę odpryski na grillu ?

tak.. niestety pojawiły się.. w sumie to z mojej winy.. bo pomalowałem farbą w spray .. trochę kibel.. ale poprawie pistoletem:)

Pomyśl nad Plastidipem :wink:

wiem .. czytałem ale w ostatecznej kwestii wyglądu grilla, chcę aby ramka się świeciła na czarno:) a znaczek audi zostanie jednak ori

Buba.. Gracjan wy u siebie listwy ozdobne wokół szyb macie aluminiowe świecące jak chrom czy ciemny chrom?

Opublikowano

No to zostaje pistolet, ładnej czerni fortepianowej inaczej nie uzyskasz albo będzie bardzo ciężko :wink:

Ja mam u siebie satynę, tzn tak jak napisałeś taki ciemny chrom :decayed:

Opublikowano
  • Autor
No to zostaje pistolet, ładnej czerni fortepianowej inaczej nie uzyskasz albo będzie bardzo ciężko :wink:

Ja mam u siebie satynę, tzn tak jak napisałeś taki ciemny chrom :decayed:

no ja u siebie mam też satynę.. myślałem o tym żeby tak lusterka zewnętrzne zrobić.. ale nie wiem jak..

Opublikowano
No to zostaje pistolet, ładnej czerni fortepianowej inaczej nie uzyskasz albo będzie bardzo ciężko :wink:

Ja mam u siebie satynę, tzn tak jak napisałeś taki ciemny chrom :decayed:

no ja u siebie mam też satynę.. myślałem o tym żeby tak lusterka zewnętrzne zrobić.. ale nie wiem jak..

Chyba jedynie malowanie na podobny kolor...

Opublikowano
no skóry:grin::grin:

Najpierw musisz dziury załatać w fotelach:):)

...Tak na poważnie.. łatwo to zrobić tylko trzeba mieć cierpliwość:) dasz radę.. a jak nie to pomogę;)

no i git:decayed:

Opublikowano

dobra sztuka :D

Opublikowano

Podoba mi sie ta S4 ;)

Opublikowano
Czarnuch :kox:

Dobrze widzę odpryski na grillu ?

tak.. niestety pojawiły się.. w sumie to z mojej winy.. bo pomalowałem farbą w spray .. trochę kibel.. ale poprawie pistoletem:)

oklej sobie czarną folią matową :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.