Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi s4 ... 4XX w drodze:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wreszcie ktoś oprócz mnie potrafi uzyskac takie spalanie. zaraz przyjdzie szydera i zobaczysz jak się będą smiać zazdrośnicy.:grin:

Nie wiem jakim cudem Wam się to udaje ale to nic tylko się cieszyć :wink:

Opublikowano

Piękna esa, tylko zazdrościć :jerk: robi robotę, chromowane relingi by się przydały :decayed:

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Wygląda ładnie :wink:

osobiście wolałbym inna kolorystykę grilla, tzn czarna ramka a srebrny znaczek:decayed: No i chyba widzę znaczki s-line pod listwami na błotniku, usuń je :naughty:

polać mu, mądrze prawi :naughty:

Opublikowano

No tak, naoglądam się tych S4 wieczorem, a potem spać nie mogę.

Piękna.

Opublikowano
  • Autor
wreszcie ktoś oprócz mnie potrafi uzyskac takie spalanie. zaraz przyjdzie szydera i zobaczysz jak się będą smiać zazdrośnicy.:grin:

Nie wiem jakim cudem Wam się to udaje ale to nic tylko się cieszyć :wink:

Gracjan.. to jest do zrobienia.. ale delikatna noga musi być.. ja właściwie zrobiłem to dla siebie aby sprawdzić ile można zejść.. eco driving nie chcę mi się uprawiać:)

grill w zasadzie ramkę jutro maluję na czarno:)

Opublikowano

cos pieknego.... szerokosci :)

Opublikowano
wreszcie ktoś oprócz mnie potrafi uzyskac takie spalanie. zaraz przyjdzie szydera i zobaczysz jak się będą smiać zazdrośnicy.:grin:

Nie wiem jakim cudem Wam się to udaje ale to nic tylko się cieszyć :wink:

Gracjan.. to jest do zrobienia.. ale delikatna noga musi być.. ja właściwie zrobiłem to dla siebie aby sprawdzić ile można zejść.. eco driving nie chcę mi się uprawiać:)

grill w zasadzie ramkę jutro maluję na czarno:)

Muszę kiedyś spróbować jak podobno się da :decayed:

Powodzenia w realizacji planów :thumbup1:

Opublikowano

za***ista esa:slina: Pare zmian i będzie miodzio:jerk:

Opublikowano

ładna :kox:

Opublikowano

Piękna jest yyyebana :slina:

Opublikowano
  • Autor

ramka i znaczek OOOO półmat a środek plastry miodowe wyczyszczone i nałożony dressing do plastyku

KochChemie Nano Magic Plast Care

dsc01063v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc01064bv.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc01073kt.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

od razu inne auto :decayed: aczkolwiek czy ja bym malował znaczek tego nie wiem :decayed:

Opublikowano

Fajne auto a felga mega do niego pasuje nie wiem na co chcesz zmieniać ale nie wiem czy coś lepiej sie uda dobrać, ale mimo wszystko powodzenia.

Jaki jest sugerowany przebieg auta?

Chipa robił właściciel i nie ma wykresu z hamowni? Skąd wiadomo, że w ogóle jest tam chip?

Opublikowano
  • Autor
Fajne auto a felga mega do niego pasuje nie wiem na co chcesz zmieniać ale nie wiem czy coś lepiej sie uda dobrać, ale mimo wszystko powodzenia.

Jaki jest sugerowany przebieg auta?

Chipa robił właściciel i nie ma wykresu z hamowni? Skąd wiadomo, że w ogóle jest tam chip?

Ta felga będzie na zimę .. na lato ma być lżejsza.. najchętniej OZ superlegera III

Sugerowany to nie jest:) jest sprawdzony ..190tys.. książki serwis, sprawdzony w serwisie, dodatkowo podłączany vagcomander:)

Mam f-ry z mtm.. oraz podaną moc 310 ps wykres widziałem ale właściciel zostawił go dla siebie:)w każdym bądź razie nie wierze hamowniom zza granicą :)

jak zrobię wydech i fmic.. zrobię remap u witka

Opublikowano

eska prezentuje sie rewelacyjnie :)

OZ superlegera III z czarnym rotorem i wypolerowanym na lustro rantem pozamiata ;)

Opublikowano

Ładniej z czarną ramką :naughty:

Opublikowano

Piękna sztuka, przytulnie w środku :P

pozazdrościć ;)

Opublikowano
  • Autor
Ładniej z czarną ramką :naughty:

zastanawiam się czy znaczek na klapę tylną też malować na czarno? - na chwilę obecną nie ma w ogóle .. ale brakuje mi OOOO

Opublikowano

OOOO mi się podoba jak jest a co do malowania to możesz kupić PlastiDip i jak się nie będzie podobało zawsze można zerwać :wink:

Sam grill mam zamiar tym pomalować...

Czym malowałeś ramkę grilla ?

Opublikowano
  • Autor
OOOO mi się podoba jak jest a co do malowania to możesz kupić PlastiDip i jak się nie będzie podobało zawsze można zerwać :wink:

Sam grill mam zamiar tym pomalować...

Czym malowałeś ramkę grilla ?

1. Papier o gradacji 600 i 800 na wodę ( matowanie )

2. Spray Półmat do aluminium.

3. Kilka warstw położyłem (chyba 4) i taki efekt wyszedł

Opublikowano

Efekt fajny :wink: Ciekawe tylko czy nie będzie żadnych odprysków bo z tym różnie niestety :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.