Treść opublikowana przez Luke20
-
Tuning Adr 1.8 ...
ja na Twoim miejscu bym spróbował z tego ADR'a zrobić jakieś uturbione TDI
-
kradzież audi w pszczynie film
Tia.. nasze Władze, szkoda słów:facepalm:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
fajna muzyka
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
no to pięknie
-
Wysokie obroty silnika
miałem to samo, czyszczenie i adaptacja przepustnicy pomogła
-
usuwanie wgnieceń bez lakierowania :)
to go pocieszyłeś
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ale wypas ;D
-
Drogówka
no właśnie się zastanawiam nad tym czy iść, ale skoro mówisz że warty obejrzenia to pewnie jutro się przejdę na to, wole oglądać coś głębszego niż jakieś durne komedie
-
Drogówka
Siemanko był ktoś na drogówce może już ? jak wrażenia ?
-
Przedawnienie mandatu? :)
Podpisuje bo wiadomo jak to jest z sądami i policją, po co mam się po sądach ciągać, a przecież policja zawsze ma rację . Po to przyjmuję mandat, tak dla jasności. Ostatnio chcieli mi dać stówę za to że przechodząc koło nich rozmawiałem z kumplem i coś tam powiedziałem "k**wa" a oni do mnie że stówę mandatu za to, ale wtedy zacząłem się kłócić z nimi że nie przyjmę żadnego mandatu, nie ma opcji, i czy to jest mądre ?...
-
Naprawa czy wymiana silnika ??
Wiele osób których znam robiło tam na prawy i nikt nigdy nie narzekał, widocznie "mechanicy" mieli gorszy dzień, albo przedawkowali alkohol danego dnia, wszędzie teraz jest szambo... jak po dobrej znajomości Ci nie zrobi nikt, albo sam to nigdy nie masz pewności... zresztą u nas w kraju wszystko po woli zaczyna tak funkcjonować :/ ---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ---------- byle na odpier**l
-
Przedawnienie mandatu? :)
Też mam ponad 1000zł mandatów, w tym tylko jeden za auto i nie opłacam, póki co cisza, już dwa mandaty mi się przedawniły ^^ tzn, ze zwrotu raz mi dmuchneli trochę kasy ale tak poza tym to cisza. Podejrzewam że jest tyle ludzi którzy to olewają że zanim do kogoś dojdą to trochę minie.. a nie płacę ich ze względu na to że przyczyny otrzymywania tych mandatów była tak totalnie żałosna, że nigdy w życiu ani złotówki (mam pecha do policji )
-
Praktycznie nie odpala.
Miałem podobne zachowanie silnika, tylko po jakimś czasie już w ogóle przestał mi odpalać, a jak go odpalisz to nie trzęsie budą ?
-
Naprawa czy wymiana silnika ??
Ja zapłaciłem za remont 2200zł ADR'a swojego, szczerze nie jestem zadowolony.. a wręcz rozczarowany, ale niestety partacze mechanicy... zresztą jak w większości teraz :/ ---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ---------- Do tego kretyni nie potrafili wpiąć zderzaka to na wkręty wkręcili od środka, żeby nie było widać , parująca lampa jedna gdzie przed nie parowała, myślałem że pozabijam sk***ysynów, jeszcze pretensje że ile to się musieli namęczyć z remontem, berety, wielki warsztat... do tego ponad miesiąc czekałem na auto. Dokończę ten silnik i pewnie będę szukał 18t ... pieprze tych mechaników.
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
śrubę magnesem powiadasz
-
Audi A4 by Kubixi
Xenonik, problemik hrhrhr Ogólnie bardzo ładne auto, więcej fotek byśmy poprosili, a co do rezania.. jest jeszcze długa droga przed Tobą, da się zrobić z tego auta na prawdę kosmos, szczególnie w tym kolorze, jest piękny
-
[ALL B5] A4 b5 fourious
tak powiem...
-
[b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu
Piękne auto, ładnie przyfarciłeś stary, jest czego zazdrościć, zdecydowanie koło i uziemienie zrobi robote, do tego lampy i koks, pucować dmuchać, chuchać i do przodu P.s ktoś tu chyba ma jakieś kompleksy hrhrhrhr
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
to się pomyliłem, jeździłem na pół syntetyku na pewno. I było zdecydowanie lepiej... teraz napieprza tam coś że masakra, dobijają mnie te warsztaty
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
przed remontem jeździłem na pół syntetyku. Może źle oznaczenie napisałem..
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
moim zdaniem to wina oleju, ale niech się wypowie ktoś doświadczony
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Panowie, jest taka sprawa.. robiłem remont silnika niedawno, i zalali mi motula mineralny olej, silnik zaczął tak jakoś dziwnie ciapać przed remontem tego nie było, fachowcy niesamowici, zatem pytanie moje brzmi, jaki olej zalać teraz pół czy full ? przebieg około 260tys... podkreślam że przed remontem jeździłem na 15w40 motula i było znacznie ciszej, do tego chyba zaczął tragicznie zjadać olej, muszę to jeszcze sprawdzić..fachowcy z koziej d*py. ---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ---------- ( nawet kontrolka się raz zapaliła, gdzie przed remontem tego nie było..a auto mam 2,5 roku
-
A4 B5 ADR Oczekująca na lift
eee. Ja ich już nie lubię przejadły się..wolałbym coś WIĘKSZEGO KUŹWA. :/ Te fele to dobre na zimę
-
[B5 AEB] 1,8T quattro by Buszek
Dobra Sucz
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
to są 17" ? nie wyglądają