Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karollllllll

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Na chomikuj.pl jest w opor
  2. A jakie jest oznaczenie poprzecznego silnika z elektrycznym pedalem gazu i przepustnica Sory to APU TERAZ SPRAWDZALEM
  3. Witam czy ktos juz robil taki swap z 1.8 adr na 1.8t AGU ?
  4. Dzieki 1.8T GDZIE ZMIENIC NAJLEPIEJ MAPE PALIWA Z 150 NA 190 KM
  5. Kolego robilem ten przypadek ... trzeba ustawic turbo na vacumetr lub przeplywka ... moze auto pracowac w trybie awaryjnym..
  6. Sprawdz czujnik temp plynu taki niebieski 2piny wtyczka bo jest zle dobrana mieszanka
  7. karollllllll odpowiedział(a) na SharkS temat w 1.8
    Witam moze ktos chce ADR 1.8 za tysiaka z podigly ?
  8. karollllllll odpowiedział(a) na >adamo< temat w 1.8
    Jakie bledy masz .? Jest jakis od sondy lub od dobierania mieszanki ? Zobacz jaka masz temperature jak silnik jest rozgrzany (jaka vag widzi temperature ) Na moje oko przeplywka do wyjeb*** sie nadaje ... ale sprawdz czujnik od temperatury
  9. Adaptacja jest dla servisu ...
  10. Jaka temperature pokazuje vag na silniku ? Logi z przeplywki daj .... wypadanie zaplonu jest z tym zwiazane .... gdy przeplywka oklamuje stosunek obrotow do masy przeplywu POWIETRZA ... bedzie prutalo , falowalo i moze strzelac na benzynce .... podstawa jest wymina czujnika temp bezdyskusyjnie na nowy od temp ..
  11. Masz nr chudy30 do mnie na prv 6904548060 690454806
  12. 1.8 d*py nie urywa a 17 toczyc jAk by musial to juz by sie pocil 16 jest ok i 312
  13. karollllllll odpowiedział(a) na noxes temat w 2.4
    Odlacz czujnik temperatury i zobacz jaka sztuczka sie stanie ....
  14. 312 to 16fela juz chyba musi byc 312 to audi A6 2.5tdi
  15. Umnie byla tragedja z wymiana tego Od 95 r nikt tego nie wymienial sonda zlalasie z kolektorem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.