Jump to content
IGNORED

Zmiana ukladu hamulcowego

karollllllll
 Share

Recommended Posts

Tak.pod tarcze 288 ale lepiej zmień zacisk i wal w 312 :grin:

Toczy u mnie 235/40 r18 i tragedii wielkiej nie ma :kox: No ale swap na AEB w planach

I nie tylko u mnie. Fela poniżej 17 to kołpak

Edited by Mesiah

312 to min 16"

Jak już zmieniasz to szukaj takiego zestawu.

Nawet coś w dziale sprzedam bedzie :wink:

Sam jestem przed swapem hebli. Jak wypada 288 vs 312?

Mizerne, efekty sa od 320/30 w górę.

Do 1.8 styknie miom zdaniem 312.

Raczej do 1.6, Kolo chce uturbic grata a do tego potrzebne jest cos lepszego.

Edited by Dev

Dla założyciela tematu może i tak. Ja docelowo wyląduje z AEB i 200+ km. Do tego moje ciężkie koła i na 312 może być popelina. No ale to już mi DEV zasugerował w moim wątku.

Wg mnie to lepiej tego sprzedać i kupić od razu 1.8T i jeszcze lepiej w q :wink:

Ja też miałem w super stanie i nie żałuję nic a nic że sprzedałem choć bardziej otoczenie - znajomi z forum aż jęczeli że sprzedaję

Jeździsz tym, rozglądaj się za takim docelowym, tego sprzedasz i po sprawie :wink:

Wg mnie to lepiej tego sprzedać i kupić od razu 1.8T i jeszcze lepiej w q :wink:

To już inna kwestia :thumbup1:

Różnica w cenie jest już w samym zestawie tj heble tarcza klocki a do tego dochodzą koszta zwrotnic,półosi,warto byłoby dac do tego przewody w oplocie i mały ładną sumkę.

Dev wiele taki gotowy zestaw bez półosiek-w 2k zmieści się(bez urazy B) )

Już raz niebitej szukałem. Teraz robić to drugi raz z mocniejszą wersją będzie jeszcze trudniej. ADR-AEB to prosty swap bez zmiany wiązki. Lubie się bawić :wink:

Nie jest trudno znaleźć coś fajnego. Wszystko zależy od kasy. Wydaje mi się że przekładka nie będzie taka prosta, cały osprzęt jest jednak inny, wydaje mi się że najlepiej byłoby mieć jakiego dawcę np. anglika i wtedy wszystko przekładać, nawet te plastiki z przodu, kierownice powietrza, intercooler, mocowania itp itd. Jakbyś chciał to wszystko kupić osobno to spokojnie B6 kupisz. Kupno anglika i rozebranie na części byłoby jakimś wyjściem ale i tak mi się wydaje że to nieopłacalne.

Zobaczymy co wyjdzie. Na tą chwile motor zdrowy (14 bar) więc żal się z nim rozstawać :wink: Druga sprawa , że całe auto jest wyklejone stp gold i prawie gotowe pod porządne audio. Sorry za OT

Tak czy siak powodzenia.

PS: http://olx.pl/oferta/a4-b5-99-1-8t-quattro-brc-CID5-ID7cSFl.html#010a946067

na zawołanie :wink:

ale odnośnie hamulców to zapytaj kolegę Arturoo, coś mi kiedyś wspominał tylko że on ma 345 :wink: