Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana oświetlenia wewnętrznego na led-y, jakie??


Adamusneo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym wymienić wszystkie żarówki jakie są w b7 avancie:"

podsufitka, spód drzwi, podświetlenie nóg, auta akurat przez weekend nie mam więc nie mam jak sprawdzić jakie mam kupić a chce je właśnie kupić przez ten weekend gdyż będę miał okazje, proszę o rodzaje gdzie ile jakie przychodzą szukałem po forum ale niestety :/ na pewno już nie jeden ten temat przerabiał tak że czekam na zbawienie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wlaśnie wymieniam u siebie ale w B6 avant a moze w b7 jest to samo:naughty:

podsufitka przód C10W-12v-10w x 2 szt

podsufika przód BA9s-12v-5w x 2szt

podsufitka przód C5W-12v-5w x 2szt

podsufitka środek BA9s-12v-5w x 2szt

podsufitka bagażnik - tu musze sprawdzić dokłanie bo mam 6 woltową rurke a w sklepie takich nie ma

spód drzwi w5w-12v-5w x 4szt

podświetlenie nóg w5w-12v-5w x 4szt

schowek w5w-12v-5w x 1szt

oswietlenie tablicy rej C5W-12V-5w x 2szt

na razie zamowiłem tylko kilka sztuk na sprawdzenie, jaki bedzie efekt :decayed: bo te Led-y CanBusy troszke kosztują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wlaśnie wymieniam u siebie ale w B6 avant a moze w b7 jest to samo:naughty:

podsufitka przód C10W-12v-10w x 2 szt

podsufika przód BA9s-12v-5w x 2szt

podsufitka przód C5W-12v-5w x 2szt

podsufitka środek BA9s-12v-5w x 2szt

podsufitka bagażnik - tu musze sprawdzić dokłanie bo mam 6 woltową rurke a w sklepie takich nie ma

spód drzwi w5w-12v-5w x 4szt

podświetlenie nóg w5w-12v-5w x 4szt

schowek w5w-12v-5w x 1szt

oswietlenie tablicy rej C5W-12V-5w x 2szt

na razie zamowiłem tylko kilka sztuk na sprawdzenie, jaki bedzie efekt :decayed: bo te Led-y CanBusy troszke kosztują.

no swietny opis tego szukalem bo tez przymierke robie do wymiany dzieki i pozdro

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

a moze do oswietlenia tablicy rej. lepiej cos takiego

NOWE ORYGINALNE LAMPKI LED AUDI A3 A4 A6 A8 Q7 (2519810838) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jaki efekt jest wieczorkiem:eusathink:

ledy (CanBus) do tablic rej.juz mam i teraz musze zobaczyc to wieczorem. jak bedzie ok to po co przepłacac 2 ledy to koszt około 24zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wymieniałem też ostatnio w całym aucie żarówki na ledy i powiem że fajnie to wygląda jak będę miał chwilę to zrobię fotkę:naughty: kupowałem ledy u tego kolesia i narazie święcą ok Postojówki LED 8X SMD W5W BA9S Bax9S H6W CAN BUS (2475438182) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wymieniałem też ostatnio w całym aucie żarówki na ledy i powiem że fajnie to wygląda jak będę miał chwilę to zrobię fotkę:naughty: kupowałem ledy u tego kolesia i narazie święcą ok Postojówki LED 8X SMD W5W BA9S Bax9S H6W CAN BUS (2475438182) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Panie, bíerz cos co robi zdjecia i cykaj foto:naughty: sam jestem ciekaw jak Ci wyszlo, bo niebawem u siebie tez planuje wymienic zarowki na SMD. Dobrales te same moce co i Auudii? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pstrykłem foto (narazie wymieniłem spód drzwi i nogi) rozmazane bo robione tel.

przód Led, tył zwykła

7eb9a0449c9bdf2emed.jpg

i tu tablica rej.

e359bc8d44b73eb5med.jpg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że zwykła daje więcej światła.

Bo kupiłem Led-y z 2 diodami(jedna świeci na zew.a druga w drzwi:facepalm:) , można kupić np ledy "boczne" i bedzie wiecej światła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem wszystkie w podsufitce tj.

BA9S T4W (te małe lampki do czytania) z przodu i nad głowami pasażerów z tyłu np. POSTOJÓWKI DIODY LED Ba9s T4W ale polecam coś mocniejszego, bo te to trochę słabo świecą.

C10W 42mm Z przodu pasują bardzo dobrze, a w bagażniku powinny być chyba 36mm ale te też pasują, tylko trzeba trochę rozgiąć blaszki. Te z aukcji świecą bardzo fajnie i mocno: C10W-Żarówka LED Rurkowa 42mm Jak za tą cenę to super!

Do wnętrza nie potrzebne są żarówki CAN BUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_4585.jpg

był już temat założony tu masz fote jakie są potrzebne do b6 i poszukaj może poprzedni temat, na prawdę sporo tam jest opisane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...