Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prośba o pomoc przy wyborze listw


darecki123

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje właśnie listw drzwi do mojego Avanta (rok 98 przed liftem).. niestety pod listwę zbiera się woda i auto gnije.. jedna już odpadła i musiałem ją wywalić bo sparchniała - ktoś wcześniej wrednie zawalił ją silikonem. Ceny w ASO trochę przerażają (130-150zł/szt), ale nie potrafię znaleźć nic godnego uwagi. Znalazłem coś takiego, ale cena jest szokująco niska listwy boczne kpl. w AUDI A4 (B5) Sedan 94-98/AVANT 94-98 : Listwy i nakładki karoserii w Części24.pl Co o tym myślicie ? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje właśnie listw drzwi do mojego Avanta (rok 98 przed liftem).. niestety pod listwę zbiera się woda i auto gnije.. jedna już odpadła i musiałem ją wywalić bo sparchniała - ktoś wcześniej wrednie zawalił ją silikonem. Ceny w ASO trochę przerażają (130-150zł/szt), ale nie potrafię znaleźć nic godnego uwagi. Znalazłem coś takiego, ale cena jest szokująco niska listwy boczne kpl. w AUDI A4 (B5) Sedan 94-98/AVANT 94-98 : Listwy i nakładki karoserii w Części24.pl Co o tym myślicie ? Pozdro

Te co znalazłeś to nie są te listwy, dlatego taka cena. Listwy o które pytasz, niestety nie mają zamienników i dlatego tyle kosztują. Też je wymieniałem i płaciłem za przednią jakieś 110zl, a za tylną 90zl, nie ma innej możliwości, do tego trzeba jeszcze spinki, które montujesz na drzwiach i wsuwasz w nie listwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybym je w ogole wywalil i pomalowal drzwi (od listwy srodkowej w dol) ? tak czy inaczej drzwi musze pomalowac ... Jakie zastosowanie maja te listwy?

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Niektórzy po malowaniu nie zakłada ich już, jednak z drzwi będą wystawać te bolce, co montuje się na nich spinki, można je uciąć i zeszlifować albo tak zostawić, tylko nie za bardzo to wygląda. Listwa jest tylko i wyłącznie dekoracyjna. Tutaj masz linka jak to mniej więcej wygląda: Audi A4 B5 – Zaprawka drzwi i naprawa listwy bocznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...