Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Program bez hamowni..


BASTO

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega zrobił program u gościa który sie tym zajmuje.Bez hamowni ale autko było u niego dwa dni,potem jeszcze po dwóch dniach pojechał na kontrole..Podobno wspópracuje z firma Comp-sport z Bielska-Białej..koszt jak przy grupowym...Warto ryzykować bez hamowni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zrobił program u gościa który sie tym zajmuje.Bez hamowni ale autko było u niego dwa dni,potem jeszcze po dwóch dniach pojechał na kontrole..Podobno wspópracuje z firma Comp-sport z Bielska-Białej..koszt jak przy grupowym...Warto ryzykować bez hamowni??

Typowa śpiewka każdego kto potrafi dłubnąć softa lub wgrać gotowca :grin: Co do ceny to też pewnie mocno naciągnięta :whistling: grupowe virusowanie to koszt ok.700-900pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może zrobi auto lepiej niż na grupowkach, w których i tak się indywidualnie nie podchodzi do auta. Nie ma reguły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roman_tyk ma racje...

wszystko i tak wychodzi w logach robiąc wykresy dla dlubacza dobrego, hamownia szczegolnie inerycjna, jest rzecza dla pomiaru i kreseczek aby widzial przyrost. Hamownia maha, dla rzeczywistego przyblizonego najbardziej pomiaru. Wiec nie wyzywal bym tu bezpodstawnie o typowych gadkach, lub gotowcach bez dowodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensowne porównanie efektu przed i po daje pomiar kpowerem, który nic nie kosztuje i w przy dobrych ustawieniach różni się od prawdziwej hamowni max +-5%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensowne porównanie efektu przed i po daje pomiar kpowerem, który nic nie kosztuje i w przy dobrych ustawieniach różni się od prawdziwej hamowni max +-5%

tylko pierw warto pojechać na wage auta, bo przepisując dane z dowodu mozna sie nieźle rozczarować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjechac na wage to 5 minut i po sprawie.. za dobrego browara da sie to zrobic:wink:

i wazne zby był dobry odcinek drogi.

btw nie dałbym 900 zł.... nie wiadomo komu i nie wiadomo za co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobremu tunerowi nie jest potyrzebna hamownia do robienia programu!! Auto można testować na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna zrobić dobrze bez hamowania, w moim podpisie jest link a tam wykres z hamowni juz po programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobremu tunerowi nie jest potyrzebna hamownia do robienia programu!! Auto można testować na drodze

Można można. Fakt że zajmuje to troszkę więcej czasu ale jest równie dobre i efektywne jak na hamowni. Mi Zaprzal robi programy z logów i jest w tym za***isty!!!!!!!!!! On bez hamowania mi mówi ile autko ma kuniów z pomyłką do 2% max. to co pokarze hamownia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamownia jest nieopłacalna w stosunku do tego jakie przynosi korzyści. U Termanowskich dali 500.000zł, uważasz że to się zwróci hamując auta po 100zł?? Każdy ma inne podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamownia jest nieopłacalna w stosunku do tego jakie przynosi korzyści. U Termanowskich dali 500.000zł, uważasz że to się zwróci hamując auta po 100zł?? Każdy ma inne podejście.

Taka hamownia za 500000 to służy do czego innego niż tylko zhamowania auta. Jak budujesz od podstaw wyczynowy silnik np. na haltech-u to bez takiej hamowni ani rusz niestety. A to się liczy grube eurasy za godzine pracy na takiej hamowni.

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

moze i bez hamowni da sie zrobic ale jak ktos bawi sie w cos takiego to powinien miec hamownie takie moje zdanie

wiesz co jest najgorsze, jak ktoś ma hamownie a nie potrafi z niej zrobić użytku :( i to najbardziej boli. Albo robi coś o czym nie ma pojęcia. Nie wiem czy znasz firme AC z Białegostoku, oni zbudowali hamownie której pomiary mają po 25% rozrzutu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko było dwa dni u gościa,zrobił jakies 30 km w celach testów..Z tego co wiem zna sie na rzeczy,mnie proponował podniesienie na jakies 165 km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...