Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie spalanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanie do chłopaków którzy jezdzą 1.8T AVJ(mogą sie wypowiedziec również ci którzy mają ten silnik ale inne oznaczenia)...ile wam palą wasze maszyny?głównie chodzi mi o trase..szybkość ok 150km/h..byłbym wdzięczny za odpowiedzi

Opublikowano

ok. 9l może więcej.

Opublikowano

benzyny tak jak u Kamila ok.9L,LPG ok.11L.

Opublikowano
  • Autor

dzieki chłopaki pytałem bo mi tez pali tak jak wam i zdawało mi sie że na trasie troche duzo no ale to juz duza prędkość i wysokie obroty.....spece z audi troche nawalili bo mogli do tego silnika wsadzić skrzynie 6 biegów..bo brakuje tej 6 na autostradzie

Opublikowano

A quattro ma jeszcze krótszą skrzynię i tam dopiero brakuje wyższego biegu. Niestety to generuje tak wysokie spalanie.

Opublikowano

Nie wiem jak wy, ale ja przy przy 100 km/h mam 2tyś obr. to przy 150 km/h coś ok. 3 tyś mam, nie pamiętam już :decayed:

Opublikowano

Moje 1.8T z napędem quattro spala przy szybkich lotach na długich trasach 8,7 tylko w tym różnica że ja mam manual 6-o biegowy :tonguemad:

Opublikowano

U mnie przy 3 tyś obr/min jest jakieś 110-115km/h

Opublikowano
  • Autor
Moje 1.8T z napędem quattro spala przy szybkich lotach na długich trasach 8,7 tylko w tym różnica że ja mam manual 6-o biegowy :tonguemad:

tez bym tak chciał:decayed:

Opublikowano
Nie wiem jak wy, ale ja przy przy 100 km/h mam 2tyś obr. to przy 150 km/h coś ok. 3 tyś mam, nie pamiętam już :decayed:

2600rpm=100km/h,zaś przy 4000rpm 150km/h

Opublikowano

Nie ma co tutaj porównywać manuala do multitronica :P Chociaż na 5 biegu w multi powinny być podobne prędkości obrotowe.

Opublikowano
Moje 1.8T z napędem quattro spala przy szybkich lotach na długich trasach 8,7 tylko w tym różnica że ja mam manual 6-o biegowy :tonguemad:

tez bym tak chciał:decayed:

jak jechałem spokojnie swoim AVJ-tem to czasem i nawet do 7,5-8 na sto spadało, skrzynia manualna i to sprawdzałem wielokrotnie, średnie spalanie na trasie z górkami i pod górki, długość ok 35km-normalnie miałem 8,7 i to tak przy normalnej szybkiej jeździe, 10-11 to mi palił w mieście z małym ruchem, a przy światłach i ciągłym deptaniu-to 15 zeżarł spokojnie

Opublikowano
  • Autor
Moje 1.8T z napędem quattro spala przy szybkich lotach na długich trasach 8,7 tylko w tym różnica że ja mam manual 6-o biegowy :tonguemad:

tez bym tak chciał:decayed:

jak jechałem spokojnie swoim AVJ-tem to czasem i nawet do 7,5-8 na sto spadało, skrzynia manualna i to sprawdzałem wielokrotnie, średnie spalanie na trasie z górkami i pod górki, długość ok 35km-normalnie miałem 8,7 i to tak przy normalnej szybkiej jeździe, 10-11 to mi palił w mieście z małym ruchem, a przy światłach i ciągłym deptaniu-to 15 zeżarł spokojnie

a co rozumiesz pod pojęciem jechałem spokojnie?heheheh mi głównie chodzi o większe szybkości.bo przyznam że mój avj przy 150km/h bierze coś koło 9 a myslałem że łyknie troche mniej

Opublikowano
Moje 1.8T z napędem quattro spala przy szybkich lotach na długich trasach 8,7 tylko w tym różnica że ja mam manual 6-o biegowy :tonguemad:

tez bym tak chciał:decayed:

jak jechałem spokojnie swoim AVJ-tem to czasem i nawet do 7,5-8 na sto spadało, skrzynia manualna i to sprawdzałem wielokrotnie, średnie spalanie na trasie z górkami i pod górki, długość ok 35km-normalnie miałem 8,7 i to tak przy normalnej szybkiej jeździe, 10-11 to mi palił w mieście z małym ruchem, a przy światłach i ciągłym deptaniu-to 15 zeżarł spokojnie

a co rozumiesz pod pojęciem jechałem spokojnie?heheheh mi głównie chodzi o większe szybkości.bo przyznam że mój avj przy 150km/h bierze coś koło 9 a myslałem że łyknie troche mniej

Nie licz na mniej... to i tak dobry wynik :kox:

:polew:

Opublikowano

A tak z ciekawości ja wygląda porownanie skrzyń biegów np przy danej predkosci lub obrotach dla:

- 1.8T 190km 6 biegów

- 1.8T 190km + Q 6 biegów

- 1.8t 150km 5 biegów

Opublikowano

a co rozumiesz pod pojęciem jechałem spokojnie?

jazda na granicy dopuszczalnych prędkości
Opublikowano

Ja mam 1.8TQ 5 biegow i jakies 18XKM 17" opony 215tki i na autostradzie przy 140-150km mam ok 10l

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.