Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jak ustalić numer koloru nadwozia ?


blind1

Rekomendowane odpowiedzi

czy orientujecie sie koledzy gdzie mozna znalezc numer koloru nadwozia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wklejce , którą masz we wnęce koła zapasowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blind11111220 pamiętaj że oprócz numeru lakieru we wklejce jest zawsze kilka odcieni koloru które ma sprzedawca lakierów w palecie - nie dobierzesz idealnie odcienia poprzez sam kod - musisz porównać jakiś element samochodu z paletą w mieszalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie chce zakładać nowego wątku więc odświeżam ten.

Chodzi o to że potrzebuje numer lakieru do mojej audi,ale problem jest w tym że tej połowy naklejki z kufra z tym numerem poprostu nie ma,jest tylko ta górna część oraz nie ma książki serwisowej.

Moje pytanie brzmi czy powiecie mi po roczniku 96r i po tym że mój kolor to granat akryl,nie perła nie metalic jaki to numer?

Z tej strony wychodzi na to że to jes LY5L http://der-b5.de/Au%C3%9Fenfarben_nach_Modelljahr_und_Lackcode.html#Modelljahr_1997

co wy na to?

z góry dzięki pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie chce zakładać nowego wątku więc odświeżam ten.

Chodzi o to że potrzebuje numer lakieru do mojej audi,ale problem jest w tym że tej połowy naklejki z kufra z tym numerem poprostu nie ma,jest tylko ta górna część oraz nie ma książki serwisowej.

Moje pytanie brzmi czy powiecie mi po roczniku 96r i po tym że mój kolor to granat akryl,nie perła nie metalic jaki to numer?

z góry dzięki pozdr.

podaj vin sprawdzę w etce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...