Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Środek do czyszczenie rys na przeźroczystych plastikach, używał już ktoś?


tommy-cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czy ktoś z was miał już do czynienia z jakąś pastą do czyszczenia przeźroczystych plastików?Pytam bo zanim kupię 5 daremnych wolałbym kupić w 100% sprawdzoną.

Potrzebuję jej głównie do licznika oraz tam gdzie znajduje się pokrętło od szyberdachu tam gdzie są lampki mam takie choćby zarysowania. Nie są to nawet rysy a bardziej takie jakby obtarcie czymś, ale jak próbuję na liczniku to czymś zetrzeć to jeszcze więcej rys robię niż poprawiam. Jak możecie coś polecić to będzie fajnie bo w necie jest tego sporo ale czy działają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tego dużo na internecie. JA tego nigdy nie testowałem, ale wiem że ludzie nawet wyświetlacze telefonów tym robią i efekt naprawdę dobry. Ponoć to minimalnie ściera powłokę, ale ludzkie oko nie jest w stanie wychwycić tych rys. Więc może jednak ktoś z was już coś takiego używał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podczas zakładania ringów na zegary zarysowałem plastikową szybkę zegarów. Zakupiłem na alledrogo taką pastę z klockiem filcowym. Po użyciu o dziwo rysy nie, dział super. Teraz od czasu do czasu czyszczę szkiełko zegarka i wygląda jak nowy :)

Nie pamiętam jak dokładnie się ona nazywa, ale jak coś to proszę o przypomnienie na PW, sprawdzę i odpisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Plast-X, który jest przeznaczony do polerowania lamp. Ostatnio nim wypolerowałem zegarek i szybkę telefonu komórkowego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ubiegłym roku czyściłem lampy w BMW E 39 bo były zmatowiałe pastą DISPLEX. Efekt rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...