Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak odkręcic "kup teraz"?


blejk83

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,jak w temacie,omyłkowo kupilem na alle czesc nie pasujaca do mojego auta -nie zauwazyłem ze to do avanta:facepalm: Jak to najsprawniej odkręcic?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez miałem podobna sytuacje napisałem to kolesia ze nie wezme to nie pasuje a on ok. a poznij dostałem emaila z allegro ze koles zgłosił do nich ze nie wpłaciłem kasy i dostałem 70 zł jakiejs tam prowizji i nie opłaciłem to mnie zablokowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można łatwo odzyskać prowizję

trzeba napisać że na poczcie zginęło i po problemie

dzwoń do chłopa mów że lipa i będziesz wiedział co robić

najwyżej postawisz dla niego flache i OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś tak miałem że nie zapłaciłem prowizji, napisałem że transakcja nie doszła do skutku.

Może sie teraz pozmieniało. Bo jak sie rozeszło to mógł tak każdy kombinować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś tak miałem że nie zapłaciłem prowizji, napisałem że transakcja nie doszła do skutku.

Może sie teraz pozmieniało. Bo jak sie rozeszło to mógł tak każdy kombinować....

dalej tak można, nawet jak towar w domu, to allegro tego nie wie i można sciemniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle polskiego prawa masz 10 dni na zwrot zakupionego przez internet towaru, towar musi byc w takim samym stanie jak go otrzymałeś, nie może posiadać śladow montarzowych. Jeśli tu Ci się wszystko zgadza to poprostu odsyłasz, ale oczywiście dogadaj to przez telefon żeby nie było sytuacji że ani kasy ani towaru i o parę złotych bedziesz czas tracił.

Sprzedający ma 14 dni na zwrot kasy. Podaj numer konta i czekaj. Co do prowizji to sprzedający może się zwrocić do allegro o zwrot prowizji, jako powód powinien podać, towar został zwrócony w ramach zwrotu lub reklamacji.

To by było na tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...