Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8


P-U-M-A

Rekomendowane odpowiedzi

jezdzilem caly czas bez jednej zarowki i nie mialem i nie mam do tej pory zadnego bledu:eusathink:

a podłączyłes wszytsko jak należy :wink:

czasami tak bywa, ja kupiłem ledy do postojówek i zapomniałem ze musza byc can bus

i bład pojawił sie raz, jak pierwszy raz sie zapaliły

pózniej już spokój

ile czasu miałeś załozone ori lampki led

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wypowiedź kilku kolegów wyżej: Również mam MCE w wersji HIGH i nie wywala błędu, jedyne co musiałem zrobić to zamienić bieguny w prawej lampce bo nie świeciła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac Tomasz ma wyjątkowy samochód :wink:

tylko dlaczego wywala błąd na led a na zwykłej jest ok

podłaczyłes wszystko jak było, pytam bo różnie bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie da sie tych lampek ledowych podlaczyc zle:kwasny:ale wlasnie dotarl do mnie ten rezystor i jak bede mial chwilke czasu to napisze jak poszlo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie da sie tych lampek ledowych podlaczyc zle:kwasny:ale wlasnie dotarl do mnie ten rezystor i jak bede mial chwilke czasu to napisze jak poszlo:wink:

Tomek spokojowo :wink:

znam gościa co powymiane żarówki dzowni do Energa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie da sie tych lampek ledowych podlaczyc zle:kwasny:ale wlasnie dotarl do mnie ten rezystor i jak bede mial chwilke czasu to napisze jak poszlo:wink:

Tomek spokojowo :wink:

znam gościa co powymiane żarówki dzowni do Energa

wyobrazam sobie ze sie zdarzaja czasami niezli agenci :grin:

---------- Post dopisany 01-05-2013 at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 18:45 ----------

a wiec ogarnalem temat...podlaczylem rezystor i tylko jedna lampka sie zaswiecila wiec zmienilem bieguny i swieci jak trzeba:decayed:

akjam dzieki za rezystorek:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowe efekt bomba :naughty: , u mnie nie świeciła lewa lampka - pomogło odwrócenie płytki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem zainteresowany kupnem adaptera http://www.kufatec.de/shop/en/product?info=4253

Składa ktoś może w najbliższym czasie zamówienie na większą ilość lub ma na odsprzedaż? Bo koszty wysyłki 20 EUR to jakaś makabra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie da sie tych lampek ledowych podlaczyc zle:kwasny:ale wlasnie dotarl do mnie ten rezystor i jak bede mial chwilke czasu to napisze jak poszlo:wink:

Tomek spokojowo :wink:

znam gościa co powymiane żarówki dzowni do Energa

wyobrazam sobie ze sie zdarzaja czasami niezli agenci :grin:

---------- Post dopisany 01-05-2013 at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 18:45 ----------

a wiec ogarnalem temat...podlaczylem rezystor i tylko jedna lampka sie zaswiecila wiec zmienilem bieguny i swieci jak trzeba:decayed:

akjam dzieki za rezystorek:hi:

Nie ma problemu. :wink4::hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej A4 B7 2007 rok wszystko było ok jeśli chodzi o styki ( lampki świeciły od razu ). Jedno co to kom wywalił błąd spalonej żarówki - wystarczy jednak zakupić filtr CAN i temat załatwiony, jeden filtr obsługuje 2 lampki : Filtr CAN (Kasownik błędu) do lampek rejestracji motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

---------- Post dopisany at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ----------

Info dla wszystkich ten filtr eliminuje błąd w każdego rodzaju żarówce led i w przypadku B7 starcza jeden na obydwie lampki : Filtr CAN (Kasownik błędu) do lampek rejestracji motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam taki news dla was. Mieszkam ciut na uboczu i często jeżdżę po piaszczystej drodze. Ostatnio patrzę a w ledach mam pełno piachu w środku :shock3: przez co gorzej mi to świeci :doh: idzie to jakoś rozebrać i wyczyścić ? I musiał bym załatwić sobie nowe śrubki mocujące tylko gdzie kupie coś takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągasz lampkę, rozbierasz czyścisz i zakładasz.

Śrubki dostaniesz w ASO lub Castoramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wsadziłem ori ledy z A5, nie musiałem nic obracać :) Ledy zakupione w GETEM. Do tego zakupiony: Filtr CAN (Kasownik błędu) do lampek rejestracji motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

Poniżej zdjęcie dla potomnych jak należy go wpiąć w instalację.

0mjw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginał Oryg Audi Lampki do rejestracji LED A1 A3 A4 A6 Q (3448018062) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Są nawet wersie z rezystorkiem żeby błędu nie wywalało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może macie link do tańszych ledów? Mogą być do samodzielnego rezania, aby tylko rozmiar pasował. Sam sobie wkleje jak kolega, bo instalacja i tak do wyrzucenia (korozja na całego w jednej lampce) :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktos moze podpowiedziec czy da sie i jak to zrobic zeby z tej listwy od oswietlenia tablicy wyjac wkladke na kluczyk bo u mnie listwa do wymiany a nie moge jej zdjac z klapy bo wlasnie wkladka od kluczyka blokuje a nie moge jej wyszarpac. Czy to na jakis zatrzask siedzi czy jak...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...