Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8


P-U-M-A

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie o jakich adapterach piszecie??

do oświetlenia tylnej tablicy rejestracyjnej w B7 przy włożeniu żarówek LED http://www.kufatec.de/shop/en/product?info=4253&x96509=7171j7hravtuenu8jmep00ar71 do B6 nie trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było o tym chyba nie raz - poczytaj temat od początku.

W mojej B6 od dwóch miesięcy ta dioda działa bez zarzutu, ale chłopaki piszą czasem, że lubią się przepalać. Widzę, że masz natomiast B7, gdzie niestety bez jakichś dodatkowych bajerów się nie obejdzie, bo może Ci wyskoczyć błąd spalonej żarówy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było o tym chyba nie raz - poczytaj temat od początku.

W mojej B6 od dwóch miesięcy ta dioda działa bez zarzutu, ale chłopaki piszą czasem, że lubią się przepalać. Widzę, że masz natomiast B7, gdzie niestety bez jakichś dodatkowych bajerów się nie obejdzie, bo może Ci wyskoczyć błąd spalonej żarówy.

kupiłem ostatnio w motoryzacyjnym zwykła taką żarówkę bo miałem spaloną na tablicy i zero błędu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było o tym chyba nie raz - poczytaj temat od początku.

W mojej B6 od dwóch miesięcy ta dioda działa bez zarzutu, ale chłopaki piszą czasem, że lubią się przepalać. Widzę, że masz natomiast B7, gdzie niestety bez jakichś dodatkowych bajerów się nie obejdzie, bo może Ci wyskoczyć błąd spalonej żarówy.

kupiłem ostatnio w motoryzacyjnym zwykła taką żarówkę bo miałem spaloną na tablicy i zero błędu. ;)

sporo zalezy od samej żarówki, ale nia zmienia to faktu ze sporo było przypadków stopienia sie żarówki

na forum sa fotki jak stopiła sie lampka od tablicy rejestracyjnej

poczekaj z pół roku to zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,po zamontowaniu ledowego oświetlenia can bus ,miedzy zegarami za każdym odpaleniem auta pojawia się na chwilę informacja o spalonej zarówce,w czym tkwi przyczyna?Zaznaczę że gdy jest spalona normalna żarówka info świeci cały czas podczas jazdy ,tu natomiast zapala się na 2 sekundy gaśnie i jest wszystko ok miedzy zegarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które żarówki masz wymienione na ledowe?

Mam zamontowane lampy podobne do tych na zdjęciu

ledkennzeichenleuchte.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobnie jak u ciebie z ledami w DRL-ach wyskakuje błąd i sygnał i albo ginie albo zostaje a też niekiedy wyskakuje w jeździe:ranting:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamówiłem Panowie. :wink4: Nie otrzymałem odpowiedzi od wszystkich zainteresowanych co do tego czy zgadzają się na podane przeze mnie rozwiązanie ale mam nadzieję, że wszyscy są dorośli i wywiążą się z danego wcześniej słowa... Napiszcie mi jeszcze na PW z jakiego kotna poszłoo bo nie wszyscy wpisali nick w tytule wpłaty i nie mogę wszystkiego rozszyfrować. :naughty: Nie zaśmiecajmy już tego tematu. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja kupiłem LEdy od kolegi Tomik. Miałem podświetlony Ledami od tego użytkownika poprzedni samochód. Ledy rewelacja. Więc postanowiłem wypróbować je w B7. Zamówiłem LEDy pod rejstracje i na postojówki. Podświetlenie rejstracji już zamontowane. Czas na próbę. Zapalam światła, błędu nie ma, odpalam silnik wyskakuje błąd :( ale po około 1-2s znika. Dało mi to do myślenia i spróbowałem trochę inaczej. Odpalam silnik --> zapalam światła i co.... błędu ani widu ani słychu :). Podejrzewam że z postojówkami będzie to samo.

Polecam ledy tego użytkownika jako eko alternatywę podświetlenia tablicy rejstracyjnej.

P.S. Kasa na adapter przelana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja kupiłem LEdy od kolegi Tomik. Miałem podświetlony Ledami od tego użytkownika poprzedni samochód. Ledy rewelacja. Więc postanowiłem wypróbować je w B7. Zamówiłem LEDy pod rejstracje i na postojówki. Podświetlenie rejstracji już zamontowane. Czas na próbę. Zapalam światła, błędu nie ma, odpalam silnik wyskakuje błąd :( ale po około 1-2s znika. Dało mi to do myślenia i spróbowałem trochę inaczej. Odpalam silnik --> zapalam światła i co.... błędu ani widu ani słychu :). Podejrzewam że z postojówkami będzie to samo.

Polecam ledy tego użytkownika jako eko alternatywę podświetlenia tablicy rejstracyjnej.

P.S. Kasa na adapter przelana.

Ja mam włączony system Skandynawski i być może to jest powodem wyskakującego błędu na 1-2 sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów u mnie tez udany mod z podświetleniem tablicy rejestracyjnej efekt końcowy warty był ceny, kupiłem oryginały, dałem stówę ze śrubkami.U mnie prawa lampka zaświeciła, w lewej musiałem zmienić bieguny, odwróciłem płytkę i jest ok, błędu nie wywala. Polecam moda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie we wszystkich B6 nie wywala błędu! ALe cieszymy się, że mod się udał bo chyba chciałeś się pochwalić. :decayed:

BTW Dla zainteresowanych - adaptery są już u mnie! :wink4: Jak wyślecie mi na PW dane do wysyłki i nick z forum to może jeszcze dzisiaj wyślę Wam adaptery. Wyślijcie też info kto z jakiego konta wpłacał żebym to połączył jakoś. :naughty: Później to podliczę i wyśle info ile trzeba dopłacić. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...